Kwiecień to miesiąc absolutnie przełomowy! Nasza Sala Zabaw Inca Play w Warszawie to miejsce, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem, mamy też coraz bardziej wymagających Klientów. Dlatego idąc z duchem czasu postanowiliśmy specjalnie dla Was przejść totalną metamorfozę, aby jeszcze bardziej zachwycać Was na co dzień. Zamierzamy zaskoczyć Was niestandardowym podejściem do projektu nowego miejsca, dziś możemy zdradzić, że prócz zabawy pojawią się wątki edukacyjne, dbanie o naturę i środowisko, unikatowe atrakcje oraz pokoje urodzinowe.

Specjalnie dla tego projektu zmieniamy lokal, ponieważ potrzebujemy dużo otwartej przestrzeni, więcej światła dziennego oraz łatwiejszego układu funkcjonalnego dla Was, aby sala zabaw nie była labiryntem jak to wygląda dziś w Inca Play. Pozostajemy na poziomie +4.

Podejmując wyzwanie budowania nowego miejsca dla dzieci wzięliśmy sobie do serca wszystkie Waszej uwagi. W nowej sali zabaw każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Od wielu miesięcy szukaliśmy inspiracji, jeździliśmy po międzynarodowych targach, wszystko po to aby to miejsce było spełnieniem Waszych oczekiwań, a dla dzieci jedną z najlepszych chwil w życiu. Jednocześnie uspokajamy, uwielbiane przez wszystkich atrakcje z wesołego miasteczka, które przez wiele lat śpiewająco zdawały egzamin w Inca Play pakujemy ze sobą, aby dalej mogły Wam służyć.

W związku z planowaną zmianą lokalu, musimy zawiesić naszą działalność na jakiś czas. Tak jak wspominaliśmy, kwiecień to miesiąc przełomowy. Dlatego z łezką w oku musimy oznajmić, że Sala Zabaw Inca Play w Warszawie zawiesza działalność z dniem 8.04.18r. Natomiast, bardzo prosimy abyście byli z Nami , abyście obserwowali postępy prac budowlanych na naszym Facebooku i Instagramie. Będziemy Was informować na bieżąco, również w sprawie terminu otwarcia naszego unikatowego projektu.

Zanim jednak na jakiś czas zamkniemy wrota magicznego ogrodu Inca Play, chcielibyśmy zachęcić Państwa do organizacji urodzin dla dzieci ! Do 8.04.2018r. nie zwalniamy tempa- wręcz odwrotnie pozostajemy w pełnej gotowości, aby zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe w Warszawie dla naszych małych gości. Chcemy aby jak najwięcej dzieci mogło przeżyć wspaniały czas w tak ważnym dniu, bo Inca Play to najlepsze miejsce na urodziny w Warszawie. Imprezy urodzinowe dla dzieci to Nasza specjalność!

Pragniemy, aby wspominali Państwo Nas jak najlepiej, a przysłowie „przez żołądek do serca” idealnie tu pasuje. Dlatego zapraszamy również do odwiedzania naszej kawiarenki Inca Cafe -gdzie oferujemy Wam aromatyczną kawę, orzeźwiające soki, zdrowe koktajle, a naszą specjalnością są domowe, pieczone na miejscu słodkości. Odwiedźcie Nas na śniadanie i koniecznie spróbujcie jeszcze deser- dobre samopoczucie na resztę dnia gwarantowane.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa