Kwiecień w Inca Play

Drodzy klienci naszej Sali zabaw dla dzieci!
zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, od 13 marca 20r. do odwołania nasza sala zabaw dla dzieci będzie zamknięta.

Wszelkie zaplanowane przyjęcia urodzinowe, zajęcia dodatkowe- zostaną przełożone na inne terminy.

Karnety i vouchery zostaną przedłużone o liczbę dni, w których sala zabaw dla dzieci będzie zamknięta.
Kochani klienci, mamy do Was ogromną prośbę- pozostańcie w domach. Zadbajcie o siebie i swoje rodziny, bezpieczeństwo i zdrowie. Sytuacja jest wyjątkowa, dlatego potraktujmy to bardzo poważnie. Miejmy nadzieję, że wspólnie przetrwamy te ciężkie czasy i wszystko wróci do normy.

Kochani klienci Sali zabaw Inca Play jeśli mieliście zarezerwowane terminy na przyjęcia urodzinowe w terminie marzec/kwiecień- mamy do Was prośbę: przełóżcie termin przyjęcia, pomożemy Was wybrać ten najbardziej odpowiedni , natomiast nie odwołujcie przyjęć. Pozwólcie nam zrealizować wszystkie rezerwacje w przyszłym czasie, obiecujemy że dołożymy wszelkich starań aby przyjęcie było fantastyczne!

Sala zabaw dla dzieci Inca Play to miejsce gdzie wspólnie spędzaliśmy wspaniałe weekendy na najlepszej zabawie. Natomiast w domu, również można spędzić kreatywnie czas na wspólnych rodzinnych zabawach – co możecie sprawdzić na naszym facebooku, gdzie zachęcamy do pozostania w domach i spędzenia czasu na kreatywnej i rodzinnej zabawie – przygotowaliśmy nawet dla Was specjalny konkurs! Koniecznie zajrzyjcie i sprawdźcie!

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Sali zabaw dla dzieci Inca Play. Dzięki temu będziecie na bieżąco i będziemy mieć kontakt! a na Blogu pojawi się bardzo dużo nowych wpisów- więc cały czas pozostajemy w kontakcie!

Facebook
Instagram
Blog
Do zobaczenia już niedługo na wspólnej zabawie w centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play.