Sala zabaw

Cennik

BILETY CZASOWE
w cenie każdego biletu nielimitowane atrakcje Wesołego Miasteczka

od PONIEDZIAŁKU
do CZWARTKU

BILET
30 minut

25 zł

BILET
1 godzina

35 zł

BILET
2 godziny

45 zł

BILET
3 godziny

55 zł

bez możliwości wychodzenia i wracania

BILET
NO LIMIT

70 zł

bez możliwości wychodzenia i wracania

z możliwością
wychodzenia i wracania

od PIĄTKU
do NIEDZIELI

DNI ŚWIĄTECZNE

BILET
30 minut

30 zł

BILET
1 godzina

45 zł

BILET
2 godziny

58 zł

BILET
3 godziny

68 zł

bez możliwości wychodzenia i wracania

BILET
NO LIMIT

80 zł

bez możliwości wychodzenia i wracania

z możliwością
wychodzenia i wracania

BILET ŁĄCZONY
OPŁATY DODATKOWE

2,5h sala zabaw + 30 minut ścianki wspinaczkowe

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
SOBOTA - NIEDZIELA
OPŁATY DODATKOWE

10 zł

DRUGI RODZIC/OPIEKUN

70 zł

OPŁATA
ZA ZGUBIONĄ OPASKĘ

0,5 zł

PRZEKROCZONY CZAS
1 MIN.

BEZ
-PŁATNIE

DLA DZIECI DO 1 ROKU ŻYCIA*

*opiekun 10zł(pon.-czw.)

5 MINUT
GRATIS!

OD INCA PLAY NA PRZEBRANIE SIĘ I KOLEJKĘ PRZY ROZLICZENIU

DZIECI
>6 ROKU
ŻYCIA

MOGĄ ZOSTAĆ W SALI ZABAW SAME

CENNIK WEEKENDOWY

OBOWIĄZUJE W DNI ŚWIĄTECZNE

P

GRATIS 3h
parkingu wielopoziomowego
/od ul. Opaczewskiej/
dla każdego gościa
korzystającego z sali

Ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo na sali zabaw obowiązuje limit osób.

Chcielibyśmy, aby jak najwięcej dzieci mogło skorzystać z zabawy, zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia wejść rodziców lub naliczenia opłat za dodatkowego opiekuna (jeden opiekun z jednym dzieckiem, zawsze może korzystać z Sali zabaw bezpłatnie).

KARTA DUŻEJ RODZINY

Rabat obowiązuje wyłącznie przy zakupie biletów czasowych, na 2 oraz 3 godziny.
20% zniżki na wszystkie zakupione bilety 2h i 3h oferowane w Sali zabaw Inca Play.
Kawiarnia - za wydanie powyżej 100 zł - 10% rabatu dla klienta indywidualnego.

ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Za okazaniem aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności dziecka, od poniedziałku do niedzieli wejście na sale zabaw obowiązuje rabat w wysokości 50 % od ceny wybranego biletu.

MALUCHY

Od poniedziałku do czwartku dzieci poniżej 1 roku życia wchodzą za darmo przez cały dzień otwarcia Sali zabaw.
Od piątku do niedzieli dzieci do 1 roku życia do godziny 12:00 wchodzą bezpłatnie na 1h zabawy, każda kolejna godzina dla dzieci od 6 do 12 miesięcy uprawnia do 50% rabatu przy zakupie biletów 1h, 2h, no limit.
Dla dzieci do 2 roku życia przysługuje zniżka 50% na wszystkie bilety dostępne w Sali Zabaw.

HONOROWI DAWCY KRWI

Honorowi dawcy krwi 20 % rabatu na bilet no limit
za okazaniem odznaki zasłużonego dawcy (ostatnie oddanie krwi w ciągu roku od daty zakupu biletu)

KARTA "PROJEKT SĄSIAD"

Od poniedziałku do niedzieli 20% rabatu na bilet No limit.

O sali zabaw

Nasze centrum rozrywki to największa sala zabaw dla dzieci w Warszawie – jej powierzchnia liczy łącznie 1500m2 i w tym metrażu mieści niezliczoną ilość atrakcji o różnorodnym charakterze i przeznaczeniu. Dla wygody i bezpieczeństwa podzieliliśmy je na 3sekcje: strefę główną i strefę malucha oraz naszą kawiarnię/ bistro Włosko i My. W obydwu tych miejscach zabaw dla dzieci zadbaliśmy o jak najbardziej dla nich komfortową, przyjazną i inspirującą przestrzeń, starannie dopracowując każdy szczegół aranżacji i wyposażenia, włącznie z muzyką i oświetleniem.

Strefa główna naszego centrum rozrywki to bawialnia dla dzieci w wieku szkolnym, wypełniona takimi atrakcjami jaklabirynty, trampolina, wielotorowe zjeżdżalnie, karuzela, statek piracki, czy boisko do gry w piłkę, pozwalającymi kilku- i kilkunastolatkom nie tylko rozładować rozpierającą ich energię, ale też w łatwy i przyjemny sposób rozwijać swój intelekt, ćwiczyć sprawność fizyczną oraz wchodzić w interakcje i integrować się z rówieśnikami.Dodamy też, że dla starszych mamy niebanalne ścianki wspinaczkowe, dzięki, którymmiłośnicy sportowej rywalizacji mogą pokonywać swoje ograniczenia, zdobywać szczyty, ścigać się i bić rekordy. Strefa malucha to z kolei bawialnia dla dzieci w wieku 0,5 do 4 lat, wypełniona miękką nawierzchnią, klockami, puzzlami, bujakami ijeździkami. Jest tu nietuznikowy małpi gaj zbudowany specjalnie dla najmłodszych, wieża z mostkiem prowadząca do domku na drzewie, z którego zjeżdża się przezroczysta rurą to basenu pełnego kulek. Rozrywki te nie tylko dostarczają maluchom mnóstwa radości, ale też pobudzają ich ciekawość, stymulują zmysły i zachęcają do aktywności, dzięki czemu wspierają ich rozwój kognitywno-motoryczny.W strefie głównej nasza sala zabaw można powiedzieć, że posiada atrakcje nieobjętą żadnymi ograniczeniami wiekowymi, bo rodzice mogą korzystać z nich dowoli, a maluszki z pomocą dorosłych też chętnie hasają po naszym małpim gaju.Wyjątkowakonstrukcja składająca się między innymi z piankowego lasu, domków na drzewach i masy zjeżdżalni, wieży spidermena, trampoliny, wielu przezroczystych tuneli dodających dreszczyku emocji. Mogą się na niej wspólnie bawić dzieci od 5 roku życia, a maluchy w towarzystwie dorosłych. Zakup biletu do naszej sali zabaw uprawnia oczywiście do korzystania z wszystkich jej atrakcji w każdej z wyżej opisanych stref. Oddzielny bilet obowiązuje na ścianki wspinaczkowe i do automatów niezbędne są żetony.

Wszystkie konstrukcje w sali zabaw dla dzieci Inca Play spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa – potwierdzają to przyznane nam certyfikaty UDT i CKPZ oraz pozytywne opinie Sanepidu i PPOŻ.Nawet podłogi w naszej sali zabaw dla dzieci powstały z najlepszej jakości materiałów testowanych dermatologicznie, by wykluczyć ryzyko niepożądanych reakcji u alergików. Bardzo dbamy również o czystość i higienę w obiekcie. Nie każda sala zabaw dla dzieci w Warszawie w takim stopniu troszczy się o swoich gości, ale dla nas Wasze bezpieczeństwo to absolutny priorytet.