DLA FIRM

Imprezy firmowe

MIKOŁAJKI
DZIEŃ DZIECKA
KARNAWAŁ

Nasza oferta organizacji imprez firmowych dla dzieci obejmuje między innymi imprezy mikołajkowe, świąteczne, karnawałowe i wiele, wiele innych. Każda okazja jest dobra, by spędzić miło czas, zintegrować się i wspólnie świętować sukcesy w pracy.

Sesje zdjęciowe i nagraniowe

zdjęciowe
nagraniowe

Inca Play jako sala do wynajęcia umożliwia rezerwację dowolnych stref parku rozrywki na wybrany czas: godzinę, kilka godzin, cały dzień lub kilka dni. W zarezerwowanym przez Ciebie czasie nasza sala zabaw zamieni się w Twoje własne studio zdjęciowe lub nagraniowe, a my, jako Twoi asystenci, będziemy służyć Ci radą i wsparciem na każdym kroku.

Sala zabaw Inca Play to miejsce, w którym można nie tylko wspaniale się bawić, ale też realizować wiele artystycznych projektów. Nie raz już mieliśmy okazję gościć tutaj fotografów, filmowców i innych twórców szukających inspiracji do tworzenia wizualnych dzieł sztuki z dziećmi w roli głównej. Kolorowa, wesoła i niezwykle kreatywna przestrzeń, jaką stworzyliśmy w naszym parku rozrywki, podzielona na liczne strefy zabaw zajmujące dwa poziomy o łącznej powierzchni aż 1400 m2, daje ogromne możliwości twórczego działania i urzeczywistniania różnych artystycznych wizji.

Chcesz zorganizować u nas sesję nagraniową? Nie ma problemu, chętnie udostępnimy salę i pomożemy w organizacji i koordynacji całego przedsięwzięcia. Możesz nagrać tutaj reklamę, teledysk, a także sceny do filmu czy serialu. Jasne, przestronne i wypełnione mnóstwem fantastycznych atrakcji wnętrza naszej sali zabaw będą stanowić idealną scenerię dla Twojej produkcji – pięknie zaprezentują się jako tło, dadzą Ci szansę dowolnego eksperymentowania z kadrami i perspektywą, nadadzą też ujęciom potrzebną im dynamikę, przede wszystkim jednak pozwolą Ci uwiecznić szczery dziecięcy entuzjazm, dzięki czemu efekt końcowy nie będzie wydawał się sztuczny czy wymuszony.

Inca Play to również idealna sala na sesję zdjęciową. Zarówno w przypadku sesji reklamowych, zlecanych przez firmy marketingowe, jak i rodzinnych, realizowanych na prywatne zamówienie, bardzo ważna jest autentyczność, dlatego fotografowie często zachęcają małych modeli do zabawy przed obiektywem. U nas nie trzeba ich do tego namawiać – ogrom atrakcji naszej sali zabaw jest wystarczającą zachętą sam w sobie. Dzięki temu zdjęcia wychodzą naturalnie i wiarygodnie, są pełne życia i emocji, widać na nich prawdziwą dziecięcą radość. Sesja zdjęciowa w takim miejscu jest też bardziej komfortowa dla małych modeli i prostsza do zrealizowania dla fotografów, ponieważ nie wymaga od dzieci pozostawania długo w bezruchu, zamiast tego pozwala im robić to, na co mają ochotę.

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe dla dzieci to świetny pomysł na prezenty dla pracowników Twojej firmy. Dzięki nim zaskoczysz swój zespół miłą niespodzianką i pokażesz mu, że doceniasz trud i zaangażowanie, jakie wkłada w rozwój Twojego biznesu, a przy okazji również zadbasz o jego pozytywne nastawienie i motywację do pracy. Polecamy je jako prezenty na Mikołajki, Dzień Dziecka i inne okazje, a także jako formę nagrody za odnoszone sukcesy. Możesz je podarować wszystkim, którzy mają dzieci w wieku szkolnym lub przedszkolnym – gwarantujemy, że taki upominek ogromnie ich ucieszy, ponieważ dzięki niemu spędzą radosne chwile z bliskimi w najlepszej sali zabaw w Warszawie.

Nasze karty podarunkowe to uniwersalne prezenty dla dzieci, ponieważ można je wykorzystać na dowolną usługę w Sali zabaw dla dzieci Inca Play. Dając możliwość wyboru, sprawiamy, że taki prezent staje się spersonalizowany – obdarowana nim osoba może go przeznaczyć na to, co lubi najbardziej i czego najbardziej potrzebuje. Każda karta otwiera wachlarz opcji. Wśród nich znajdziesz między innymi bilety na zabawę do Sali, imprezy urodzinowe i ścianki wspinaczkowe. Bon uprawnia również do korzystania z naszej oferty gastronomicznej, można więc wymienić go na pyszną włoską pizzę i inne smakowite przekąski dostępne w bistro Włosko i My. Nasze karty podarunkowe dla dzieci to idealny i oryginalny prezent- zamiast kolejnej zabawy warto kolekcjonować wspaniałe wspomnienia.

Oferowane przez nas bony podarunkowe dla dzieci dostępne są w różnych nominałach: od 100 zł. Wszystkie jednak są gwarantem uśmiechu na twarzy dziecka, a co za tym idzie – także uśmiechu na twarzy rodzica. Nasza sala zabaw posiada 19-letnie doświadczenie w spełnianiu dziecięcych marzeń, możesz być więc pewien, że karta uprawniająca do korzystania z jej atrakcji będzie trafionym i udanym prezentem dla każdego rodzica. Ponieważ bony zachowują ważność przez rok, nie trzeba realizować ich od razu. Po zakupie można spokojnie poczekać z ich wręczeniem na odpowiednią okazję.

Konferencje

Inca Play to sala zabaw, która wyróżnia się spośród innych oryginalną – ciepłą i przytulną, a przy tym również bardzo stylową – aranżacją. Przestronne, jasne i pogodne wnętrza, wypełnione miłą dla oka kolorystyką i harmonią podkreślającą przyjazny charakter tego miejsca, świetnie się prezentują w obiektywach aparatów i kamer, dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę i teraz polecamy się również jako sala do wynajęcia na konferencje, targi, pokazy i inne wydarzenia promocyjne organizowane przez dziecięce marki.

Każdej marce oferującej produkty przeznaczone dla dzieci zależy na dotarciu ze swoim przekazem do jak najszerszego grona docelowych odbiorców, zrobieniu na nich dobrego wrażenia i zachęceniu ich do zakupów. My dajemy możliwość realizacji tego celu, udostępniając miejsce na konferencję, a także zapewniając odpowiednią oprawę całego wydarzenia. Nasza sala zabaw ma wystarczająco duży metraż, by pomieścić setki osób, bez problemu więc ugości pracowników Twojej firmy, dziennikarzy, fotoreporterów, widzów i innych uczestników spotkania. Każdy będzie mógł liczyć na smaczny poczęstunek i coś do picia. Profesjonalna obsługa zadba o komfort wszystkich gości.

Inca Play to idealna sala na konferencje i tym podobne wydarzenia promocyjne dziecięcych marek, nie tylko dlatego, że ma fotogeniczną aranżację, ogromny metraż i bogaty catering, ale też dlatego, że stanowi doskonałą scenerię dla takich spotkań. Twoja ekspozycja będzie się wspaniale prezentować na efektowym tle dostępnych tu licznych atrakcji dla dzieci, w otoczeniu żywych roślin i pięknych dekoracji oraz przy akompaniamencie dziecięcego śmiechu i gwaru. W Inca Play po prostu czuć rodzinny klimat, a tego właśnie potrzebujesz, by stworzyć na swojej konferencji ciepłą, domową atmosferę, która urzeknie gości i sprawi, że spojrzą na Twoją firmę przychylniejszym okiem, uznając ją za przyjazną, profesjonalną i godną zaufania.

Możesz być pewien, że tak reprezentacyjne miejsce jak nasza sala zabaw przyda Twojej marce autentyczności i atrakcyjności, a także pomoże jej w skutecznym marketingu.