Na każde dziecko przypada jeden rodzic/opiekun. Każda kolejna osoba dorosła płaci 10zł za wejście na salę zabaw.

Od poniedziałku do czwartku dzieci do 1 roku życia wchodzą do Sali Zabaw bezpłatnie oraz w weekendy do godziny 12:00, od piątku do niedzieli dzieci pomiędzy 6 a 12 miesiącem życia wchodzą ze zniżką -50% po godzinie 12:00.

Do wyboru są bilety 30min, 1H, 2H, 3H, no limit – ich wartość określa cennik.

Tylko dzieci, które ukończyły 6 rok życia mogą zostać same na terenie centrum rozrywki Inca Play  maksymalnie 2 godziny. Obowiązkiem opiekuna jest zgłoszenie chęci pozostawienia dziecka samodzielnie na terenie Sali Zabaw pracownikowi recepcji oraz wypełnienie oświadczenia.

Tak, po wpłacie zadatku urodzinowego pracownik recepcji Inca Play skontaktuje się z Panem/Panią, aby dokonać wyboru tematycznej salki urodzinowej, pakietu urodzinowego, menu a także pomoże dobrać warsztaty, animacje oraz pozostałe dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Przyjęcie urodzinowe to 2h w tematycznej salce oraz nielimitowany czas zabawy (w zależności od pakietu). Po tym czasie konieczne jest opuszczenie tematycznej salki urodzinowej, ale jubilat wraz z gośćmi może bawić się do godziny 20:00, czyli do zamknięcia Sali Zabaw. Istnieje możliwość przedłużenia wynajmu salki urodzinowej po wcześniejszym uzgodnieniu oraz weryfikacji dostępności z pracownikiem recepcji lub Managerem sali zabaw, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą.

Tak, w każdym pakiecie istnieje możliwość przyniesienia własnego tortu na imprezę urodzinową. Jednorazowy koszt wniesienia tortu we własnym zakresie to 80 zł. W tej kwocie zawarta jest zastawa do tortu, świeczki oraz obsługa, która kroi i podaje tort.

Tak. Na Sali zabaw mamy specjalnie wydzieloną strefę dla dzieci do czwartego roku życia. Znajdują się tam m.in. tablice manipulacyjne, krzywe lustra, zjeżdżalnia, domek na drzewie. Młodsze dzieci mogą również korzystać z strefy głównej Sali zabaw, ale tylko pod opieką rodzica bądź opiekuna.

Wszystkie dostępne atrakcje są w cenie biletu. Wyjątkiem są automaty, których koszt wynosi 4zł/gra. Dodatkowo płatne są również skarpetki antypoślizgowe (15zł/para).

Sala zabaw jest przeznaczona dla dzieci do 14 roku życia.

Jedzenie na przyjęcie urodzinowe można wnieść tylko w pakiecie standard oraz w pakiecie komfort (za dodatkową opłatą).

Tak. Mamy specjalnie stworzone KIDS Menu dla najmłodszych, w którym znaleźć można m.in. racuchy, kaszkę manną a także tosty. O więcej szczegółów należy pytać pracownika bistro.

Niestety nie. W momencie zakupienia biletu nie ma już możliwości zamienienia czasu na dłuższy, bądź krótszy. Po przekroczonym czasie naliczana jest opłata za każdą przekroczoną minutę – wartość opłaty określa cennik.
Nie mamy możliwości rezerwacji biletów i miejsc online. Wszystkie bilety należy zakupić bezpośrednio w recepcji.
 

Tak, sala zabaw jest otwarta w niedziele – również niehandlowe. Wyjątkiem są dni świąteczne lub dni, w których Centrum Handlowe Blue City pozostaje zamknięte. Zapraszamy odwiedzać stronę internetowa lub wizytówkę google – tam znajdziecie najbardziej aktualne godziny otwarcia Sali zabaw.

Tak, zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci mogą wspólnie bawić się na wszystkich dostępnych atrakcjach.

Tak! W Sali zabaw za wszystko począwszy od wejścia za salę, kawiarnię automaty czy dodatki można płacić kartą lub BLIK.

Oczywiście, że można, masz 2-3 dzieci to jest świetne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich gości, zadzwoń do nas a my opowiemy Ci jaki jest koszt wynajęcia loży oraz ew. dodatków takich jak tort czy przekąski na przyjęcie.

Sala zabaw jest właścicielem ścianek wspinaczkowych, można zakupić bilet łączony 1H, 2H lub 3H ścianka + sala zabaw oraz sam bilet 0,5H na ściankę wspinaczkową, kwoty określa cennik ścianek oraz wejść. Pamiętaj aby zabrać ze sobą skarpetki antypoślizgowe, u nas też możesz je nabyć.

Sala Zabaw Inca Play posiada szatnię samoobsługową w które można zostawić odzież wierzchnią obuwie oraz dodatki garderoby. Cenne rzeczy takie jak telefony, plecaki czy zakupy zachęcamy o pozostawienie w szafka depozytowych na kluczyki, pamiętaj o kaucji 2 zł pozwoli Ci to na bezpieczne zostawienie rzeczy oraz wielokrotne otwieranie i zamykanie.