Wycieczki szkolne

CENNIK: SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, GRUPY OD 15 OSÓB

Pon - pt w zakresie 11:00 początek zabawy - 16:00 koniec *

SALA ZABAW

2H

25 zł / osoba

ŚCIANKI
WSPINACZKOWE
FUN CLIMB

1H

20 zł / osoba

SALA ZABAW +
ŚCIANKI
WSPINACZKOWE

2H

30 zł / osoba

WARSZTATY

25-32 zł / osoba

BILET ŁĄCZONY
SALA + ŚCIANKI + DOWOLNY WARSZTAT

3H

60 zł / osoba

* w kwestii godzin otwarcia jesteśmy elastyczni, skontaktuj się z nami

Dzieci uwielbiają wycieczki szkolne i traktują je zawsze jak wspaniałe przygody, dlatego warto od czasu do czasu zorganizować im taki wyjazd, pozwalający oderwać się na chwilę od dydaktycznej rutyny i związanego z nią stresu. Dzięki niemu uczniowie będą mogli nie tylko odprężyć się i zrelaksować, oddając się szalonej, beztroskiej zabawie, ale też zintegrować, zaktywizować i odnaleźć w sobie nieodkryte dotąd pokłady kreatywności i pasji – o ile oczywiście zostanie im zapewniona do tego odpowiednia, przyjazna i bezpieczna, a przy tym również inspirująca przestrzeń. Dlatego właśnie ze wszystkich fajnych miejsc na wycieczki szkolne w Warszawie polecamy Inca Play – to idealna propozycja zarówno na słoneczne, jak i deszczowe dni, gwarantująca zawsze produktywnie spędzony czas i niezapomniane przeżycia. Połączymy świetną zabawę w Sali zabaw, sportowe wyzwania na ściankach wspinaczkowych i nieco edukacji poprzez zabawę na najlepszych warsztatach dla dzieci. Tylko w naszej lokalizacji każdy organizator może wzbogacić wycieczkę o indywidualnie dobrany seans filmowy dzięki naszemu sąsiadowi- kino Helios, skorzystać z pokoi zagadek oferujących dzieciom fantastyczną intelektualną przygodę.

Nasze oferty wycieczek dla szkół obejmują szeroki wybór atrakcji i warsztatów dostosowanych do różnych grup wiekowych i preferencji tematycznych, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Organizatorzy aktywnych wycieczek szkolnych doceniają przede wszystkim nasze ścianki wspinaczkowe, kilkutorowe zjeżdżalnie, skoczne trampoliny i tym podobne rozbudowane konstrukcje zabawowe, zapewniające dzieciom dużo ruchu oraz możliwość ćwiczenia sprawności i koordynacji. Z kolei organizatorom edukacyjnych wycieczek szkolnych szczególnie podobają się nasze gry terenowe z łamigłówkami, a także warsztaty edukacyjne, pozwalające dzieciom rozwijać wyobraźnię i pogłębiać wiedzę. Bez względu na to, czy są nastawione bardziej na edukację, czy na aktywność, wyjazdy do Inca Play świetnie sprawdzają się jako wycieczki integracyjne dla szkół, ponieważ dają uczniom szansę na lepsze poznanie się i zacieśnienie więzi, a przy okazji również kształtują ich kompetencje społeczne takie jak umiejętności komunikacji i współpracy.

WYCIECZKI SZKOLNE

KOMPLEKSOWA OFERTA

Choć w Warszawie jest wiele fajnych miejsc na wycieczki szkolne, żadne nie może pochwalić się tak atrakcyjną, a jednocześnie kompleksową ofertą wycieczek jednodniowych dla szkół podstawowych jak Inca Play. Tylko u nas uczestnicy takich wyjazdów – zarówno dzieci, jak i dorośli – mają zapewnione wszystko, czego potrzebują, by świetnie się bawić. Na dzieci czekają tu niezliczone atrakcje i ekscytujące przygody oraz smakowite przekąski gwarantujące zastrzyk energii, a na dorosłych – zaciszna loża z pełnym pyszności menu w kawiarni Włosko i My. Ponieważ dbamy o naszych gości kompleksowo, nie pomijając nikogo, każda wycieczka szkolna jednodniowa do Inca Play jest wspaniałym doświadczeniem dla wszystkich jej uczestników i pozostawia w ich pamięci wyłącznie miłe wspomnienia.