Przyjęcia urodzinowe

Przyjęcie Urodzinowe Twojego dziecka to bardzo ważne wydarzenie dla całej rodziny!

Doskonale to rozumiemy 🙂 Dlatego podczas przygotowywania oferty urodzinowej w naszym centrum rozrywki przemyśleliśmy naprawdę dokładnie każdy szczegół. Zapraszamy do zapoznania się z pakietami urodzinowymi, które dopasowaliśmy do potrzeb naszych klientów- nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji urodzin dla dzieci umożliwiło nam dokładne ich poznanie. Pakiety urodzinowe to możliwość decydowania o wszystkim, ułożone tak aby każdy klient mógł zdecydować o idealnej opcji dla siebie. Na przyjęciu urodzinowym Twojego dziecka nie powinno zabraknąć dodatków, bo to właśnie one świadczą o wyjątkowości tego dnia. Świetną atmosferę podczas urodzin Twojego dziecka stworzą urodzinowe dekoracje. Animacja poprowadzona przez naszego animatora sprawi, że wszyscy goście przyjęcia urodzinowego zintegrują się, spędzą czas na wspólnej zabawie i na pewno zapamiętają ją na długo. W Sali zabaw dla dzieci Inca Play wszystkie atrakcje, również atrakcje z wesołego miasteczka są dostępne dla gości urodzinowych bez limitu- dlatego nie ma mowy o nudzie! Aby jeszcze bardziej zachwycić gości urodzinowych swojego dziecka- pomyśl o wizycie maskotki, która robi naprawdę ogromne wrażenie nie tylko na dzieciach, ale także na dorosłych. A jeśli mowa o dorosłych.
Zastanawiasz się co podczas przyjęcia urodzinowego robią rodzice? Odpoczywają w strefie bistro Włosko i My! Przy prawdziwej włoskiej pizzy, przekąskach, deserach i kawie. Co więcej! W menu bistro Włosko i My, również specjalnie przygotowane zestawy przekąsek – dla rodziców 😊 Więc poza tym że dzieci wspaniale się bawią, dorośli spędzają wspólnie przyjemny czas.

Wybierając pakiet urodzinowy decydujesz dosłownie o najmniejszych szczegółach. Czy chciałbyś przynieść własne jedzenie? Czy może to My powinniśmy zadać o poczęstunek? Stworzyliśmy naszą ofertę przekąsek tak, aby znajdowały się z niej zdrowsze propozycje, ale oczywiście nie zabraknie klasycznych przekąsek, które dzieci szczególnie lubią. Tort urodzinowy jest również bardzo ważnym elementem urodzin dla dzieci. W naszej ofercie posiadamy naprawdę szeroki wybór torty klasyczne, torty z masą cukrową, a może tort bezglutenowy z cukierni bezglutenowej „Nie jestem z cukru” ? Na pewno wybierzecie tort dla swojej pociechy 🙂

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa