Przyjęcia urodzinowe

Przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka to bardzo ważne wydarzenie dla całej rodziny!

Doskonale to rozumiemy 🙂 Dlatego podczas przygotowywania oferty urodzinowej naszego centrum rozrywki przemyśleliśmy naprawdę dokładnie każdy szczegół. Zapraszamy do zapoznania się z pakietami urodzinowymi, które dopasowaliśmy do potrzeb klientów w każdym wieku – nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji urodzin dla dzieci umożliwiło nam dokładne ich poznanie. Pakiety urodzinowe to możliwość decydowania o wszystkim, są one bowiem ułożone tak, aby każdy klient mógł zdecydować o idealnej opcji dla siebie. Jeśli organizacja imprez dla dzieci nie jest Waszym konikiem i w związku z tym wolelibyście przekazać to skomplikowane przedsięwzięcie w ręce specjalistów, powierzcie jej nam. Organizacja urodzin dla dziecka nie ma dla nas tajemnic, dlatego sala zabaw dla dzieci Inca Play to najlepsze miejsce na urodziny w Warszawie.

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci, a konkretnie jego organizacja i koordynacja, to ogromne wyzwanie – którego chętnie się podejmiemy. Zadbamy o wszystko od A do Z. Dzieciaki będą zachwycone!

Pierwszym krokiem podczas organizacji urodzin jest wybór terminu i salki, w której impreza się odbędzie. W naszym centrum rozrywki przyjęcie urodzinowe dla dzieci można zorganizować w 5 salkach, z których każda urządzona jest w innym klimacie.

W kolejnym kroku organizacja urodzin wymaga odpowiedniego doboru pakietu urodzinowego. W naszej ofercie znajduje się aż 5 pakietów, skrojonych tak, aby każdy rodzic mógł wybrać idealną opcję dla siebie i swojej pociechy.

Rezerwacji można dokonać w recepcji sali zabaw Inca Play lub przez naszą stronę i kalendarz internetowy – jak wolicie 🙂 Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się odwiedzić nas osobiście, czy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza na stronie, obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Wam zorganizować najlepsze urodziny dla dzieci.

Miejsce na urodziny dla dzieci – Inca Play Warszawa

Urodziny Twojego dziecka to dla niego najważniejszy dzień w roku. My to rozumiemy, dlatego w sali zabaw Inca Play zorganizujemy mu najbardziej niezwykłe przyjęcie urodzinowe w Warszawie!

Organizacja urodzin dla dzieci to dla nas dobra zabawa, ale też wyzwanie, bo każde dziecko ma inne upodobania. Obserwując jednak przez wiele lat odwiedzające nas dzieci i rozmawiając z Wami, drodzy rodzice, udało nam się stworzyć doskonałą koncepcję i przygotować sześć tematycznych salek urodzinowych, które powinny spełnić wymagania Waszych pociech. Salki są ważne ze względu na oprawę, jaką zapewniają całemu wydarzeniu, dlatego to właśnie od ich wyboru zaczyna się zawsze organizacja urodzin, ale priorytetem dla jubilata i jego gości jest rozrywka dla dzieci. W naszym centrum zabaw mamy jej pod dostatkiem. Małpi gaj, domki na drzewach, diabelski młyn, statek piracki, ekolas, szybkie nóżki, piramida z kul do wspinaczki, strefa malucha, stoły multimedialne, kryjówki zwierząt, ścianka multimedialna i wiele innych oferowanych przez nas atrakcji to gwarancja wspaniałej zabawy na przyjęciu urodzinowym, zwłaszcza że wszyscy goście mogą korzystać z nich do woli. Jakby tego było mało, mamy również w ofercie różnorodne warsztaty i animacje.

Nie zapominajmy o menu urodzinowym, które jest równie istotne, co zabawa i salka urodzinowa. Nasza kawiarnia Inca Cafe przygotowuje wspaniałe smakołyki, wśród których nie brakuje ulubionych przez dzieci gotowych przekąsek – raz na jakiś czas można im pozwolić na nieco więcej niezdrowych potraw. Oczywiście dla tych, którzy nie zamierzają porzucać zdrowej diety, też mamy do wyboru mnóstwo ciekawych propozycji, m.in. patery owoców, warzyw, wrapów czy naszych własnych wypieków przygotowywanych na miejscu. Wyznajemy zasadę: dla każdego coś dobrego.

Drodzy rodzice, o Was również zadbamy przygotowując w naszej kawiarni loże dla Was i Waszych gości z pysznymi przekąskami oraz aromatyczną kawą i herbatą. Wam też przecież należy się chwila relaksu – w naszym centrum rozrywki dla dzieci postaramy się zapewnić Wam najlepsze do tego warunki.

Inca Play to znakomite miejsce na urodziny w Warszawie, bo dostarcza Ci kompleksowe rozwianie i nie musisz się niczym martwić.

Animacje i warsztaty

Organizacja imprez dla dzieci w Inca Play uwzględnia także atrakcję dodatkową w postaci animacji lub warsztatów (można ją dołączyć do dowolnego z proponowanych przez nas pakietów urodzinowych). W naszej ofercie znajdziecie każdą możliwą zabawę dla dzieci.

Organizujemy też przyjęcia urodzinowe tematyczne: Kraina lodu, Detektyw na tropie lub MineCraft – w zależności od tego, czym interesuje się Twoje dziecko 🙂

Inca Play to najlepsze miejsce na urodziny dla Twojego dziecka!

Poza kluczowymi krokami przy rezerwacji jest jeszcze kilka ważnych kwestii!

Organizacja imprez dla dzieci w naszym centrum rozrywki zawsze jest kompleksowa, a to oznacza, że uwzględnia każdy aspekt tego przedsięwzięcia, ponieważ nawet najdrobniejszy szczegół ma znaczenie. Przykładem są chociażby dekoracje. Na przyjęciu urodzinowym Twojego dziecka nie powinno zabraknąć dodatków, które podkreślą wyjątkowość tego dnia. To dla nas oczywiste, możesz więc mieć pewność, że zadbamy o ozdoby takie jak balony i serpentyny, które stworzą świetną atmosferę podczas urodzin Twojego dziecka. Urodziny dla dzieci nie mogą się też obejść bez dobrej zabawy – o to zadba animator, czyli osoba pełniąca jednocześnie rolę opiekuna i swego rodzaju konferansjera organizującego dzieciom czas. Animacja poprowadzona przez naszego animatora sprawi, że wszyscy goście przyjęcia urodzinowego zintegrują się, miło spędzą czas na wspólnej zabawie i na pewno zapamiętają ją na długo.

Nasze centrum rozrywki to najlepsze miejsce na urodziny w Warszawie nie tylko dlatego, że ułatwia organizację całej imprezy, ale też dlatego, że posiada na wyposażeniu mnóstwo atrakcji dla dzieci, zarówno starszych, jak i młodszych. W sali zabaw dla dzieci Inca Play wszystkie atrakcje, również atrakcje z wesołego miasteczka, są dostępne dla gości urodzinowych bez limitu – nie ma więc mowy o nudzie! Aby jeszcze bardziej zachwycić gości na urodzinach Twojego dziecka, pomyśl o Bubble Show, które robi naprawdę ogromne wrażenie nie tylko na dzieciach, ale także na dorosłych. A skoro mowa o dorosłych…

Zastanawiasz się, co podczas przyjęcia urodzinowego robią rodzice? Odpoczywają w bistro Włosko i My! Przy prawdziwej włoskiej pizzy, przekąskach, deserach i kawie. Kiedy dzieci wspaniale się bawią, dorośli też spędzają wspólnie przyjemny czas 🙂

W naszym centrum rozrywki wybierając pakiet urodzinowy decydujesz dosłownie o najmniejszych szczegółach. Czy chciałbyś przynieść własne jedzenie? Czy może to my powinniśmy zadbać o poczęstunek? Na każdą opcję się zgodzimy. Jeśli chodzi o nasze menu, to skomponowaliśmy ofertę przekąsek tak, aby znalazły się w niej zdrowsze propozycje, ale oczywiście nie zabraknie w niej też klasycznych przekąsek, które tak bardzo lubią dzieci. Szczególne miejsce w menu zajmuje, rzecz jasna, tort. W końcu tort urodzinowy jest bardzo ważnym elementem urodzin dla dzieci, wręcz gwoździem programu. W naszej ofercie posiadamy naprawdę szeroki wybór tortów, w tym torty klasyczne, torty z masą cukrową, a także torty bezglutenowe z cukierni bezglutenowej „Nie jestem z cukru”. Bez problemu więc dobierzecie idealny tort dla swojej pociechy 🙂

Tematyczne salki i elastyczne pakiety

Unikatowe atrakcje, jakie mamy do zaoferowania naszym gościom, sprawiają, że Inca Play to najlepsze miejsce na urodziny w Warszawie. Pięć tematycznych, jedynych w swoim rodzaju salek zagwarantuje, że urodziny Twojego dziecka będą naprawdę wyjątkowe. Każda salka urodzinowa jest zupełnie inną przygodą.

Salka UL wyróżnia się konstrukcją z kolorowych kul, z których dzieci mogą układać dowolne napisy i w ten sposób rozwijać kreatywność. Salka ZAMEK została stworzona dla księżniczek i rycerzy, wspaniałą pamiątką ze spędzonych tu urodzin będzie zamkowe zdjęcie przy karcianym szablonie. Salka PIKNIK to prawdziwy zielony raj! Promienie słońca i żywe rośliny podczas przyjęcia urodzinowego dla dziecka? To możliwe tylko w Inca Play. Jeśli natomiast Twoje dziecko marzy o tym, aby zostać sławną gwiazdą, odpowiednia dla niego będzie salka CELEBRYCKA- kolorowe światła, scena i VIP-owski tron dadzą przedsmak przyszłej sławy! Salka LAS z kolei zachwyca zwierzętami świecącymi w kolorze ultrafioletu. Do tego animacja i malowanie buziek farbkami UV – na pewno nikt nie zapomni tego wspaniałego wydarzenia 🙂

Którą salkę wybierze Twoje dziecko? Wybór jest trudny, ale mały jubilat, kiedy tylko zobaczy swoją wymarzoną salkę, na pewno bardzo szybko podejmie decyzję 🙂 Wystarczy przyjść, obejrzeć i wybrać 🙂 Organizując przyjęcie urodzinowe w Inca Play wybierać możesz spośród najbardziej elastycznych pakietów urodzinowych w Warszawie. Pakiety z własnym menu, menu z naszej oferty bądź pakiet menu nielimitowane. Pakiet specjalny VIP, również jest do Twojej dyspozycji, koniecznie zapoznaj się dokładnie z ofertą!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa