Przyjęcia urodzinowe

Miejsce na urodziny dla dzieci – Inca Play Warszawa

Urodziny Twojego dziecka to dla niego najważniejszy dzień w roku. My to rozumiem, dlatego w Sali zabaw Inca Play zorganizujemy mu najbardziej niezwykłe przyjęcie urodzinowe w Warszawie!

Organizacja urodzin dla dzieci to dla nas dobra zabawa, ale też wyzwanie, bo każdego dziecko ma inne oczekiwania. Obserwując jednak przez wiele lat nasze dzieci i rozmawiając z Wami drodzy rodzice przygotowaliśmy sześć tematycznych salek urodzinowych, które powinny spełnić wymagania Waszych pociech. Salki urodzinowe są ważne, ale priorytetem dla Jubilata i gości jest rozrywka dla dzieci, w naszym centrum zabaw dla dzieci mamy jej naprawdę dużo. Małpi gaj, domki na drzewie, diabelski młyn, statek piracki, ekolas, szybkie nóżki, piramida z kul do wspinaczki, strefa malucha, stoły multimedialne, kryjówki zwierząt – jest ich aż 11, ścianka multimedialna to gwarancja wspaniałej zabawy na przyjęciu urodzinowym, bo wszyscy goście korzystają i bawią się dowoli na tych atrakcjach. Jakby tego było mało to mamy również w naszej ofercie warsztaty i animacje, na przykład jak macie w domu małego kucharza i marzy mu się prawdziwe przyjęcie kucharskie, gdzie będzie w raz ze swoimi gośćmi mógł gotować. To koniecznie skorzystajcie z pakietu Chef Master, gdzie w salce kucharskiej dzieci będą przygotowywać przystawkę, danie główne i deser podczas trzygodzinnego przyjęcia. Nie martwicie się rodzice, scenariusz jest tak zaplanowany, że dzieci najdą czas na zabawę w Sali zabaw i posiłek.

Nie zapominajmy oczywiście o menu urodzinowym, które jest równie istotne jak zabawa, czy salka urodzinowa. Nasza kawiarnia Inca Cafe przygotowała wspaniałe smakołyki dla wszystkich gości urodzinowych. Nie zabraknie też gotowych i popularnych wśród dzieci przekąsek, raz na jakiś czas można pozwolić dzieciom na nieco więcej niezdrowych potraw. Dla tych, którzy nie zamierzają porzucać zdrowej diety, mamy do wyboru mnóstwo ciekawy propozycji m.in. takich jak patery owoców, warzyw, wrapów czy naszych wypieków przygotowywanych na miejscu. Wyznajemy zasadę dla każdego coś dobrego.

Drodzy rodzice o Was też zadbamy, przygotowując w naszej kawiarni loże dla Was i Waszych gości z pysznymi przekąskami, aromatyczną kawą czy herbatą. Wam też należy się chwila relaksu, postaramy się ją zapewnić w naszym centrum rozrywki dla dzieci.

Inca Play to znakomite miejsce na urodziny dla dzieci w Warszawie, bo dostarcza Ci kompleksowe rozwianie i nie musisz się niczym martwić.

 

Animacje i warsztaty

Do każdego z pakietów urodzinowych Inca Play dołączyć możecie atrakcję dodatkową w postaci animacji lub warsztatów . W naszej ofercie znajdziecie każdą możliwą zabawę dla dzieci, począwszy od malowania buziek, przez naukę tańca, do interaktywnych pokazów magicznych i naukowych. Organizujemy też przyjęcia urodzinowe dla dzieci według pomysłu naszych klientów. Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie tego, o czym marzy Twoje dziecko, skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziemy sposób by to urzeczywistnić.

Inca Play to najlepsze miejsce na urodziny dla Twojego dziecka!

Tematyczne salki i elastyczne pakiety

Nasze nowoczesne tematyczne salki urodzinowe to najlepsze miejsce na urodziny w Warszawie. Każda z sal, prócz standardowych stołów i siedzisk dla gości posiada wyjątkowy tron dla jubilata i dodatkową konstrukcję zabawową. W salce sportowej każdy z gości poczuje się jak piłkarz na arenie Stadionu Narodowego. Salka wróżek przeniesie uczestników przyjęcia urodzinowego do pełnej magii krainy leśnych elfów. W laboratorium będziecie mieli okazję poczuć się jak prawdziwi naukowcy. Salka zwierząt, połączona z leśną polaną zapozna wszystkich z mieszkańcami bajkowego lasu. W salce rycerskiej goście przyjęcia urodzinowego poczują się jak prawdziwi wojownicy w zamkowej komnacie.

Organizując przyjęcie urodzinowe w Inca Play wybierasz najbardziej elastyczne pakiety urodzinowe w Warszawie. W zależności od dnia planowanej imprezy urodzinowej, możesz zdecydować między pakietem srebrnym, w którym na przyjęcie urodzinowe przynosisz własne menu; złotym który pozwala na indywidualny wybór menu z oferty Inca Play, lub platynowy zawierający wybrane nielimitowane przekąski i napoje.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa