Przyjęcia urodzinowe

Miejsce na urodziny dla dzieci – Inca Play Warszawa

Urodziny Twojego dziecka to dla niego najważniejszy dzień w roku. My to rozumiemy, dlatego w Sali zabaw Inca Play zorganizujemy mu najbardziej niezwykłe przyjęcie urodzinowe w Warszawie!

Organizacja urodzin dla dzieci to dla nas dobra zabawa, ale też wyzwanie, bo każdego dziecko ma inne oczekiwania. Obserwując jednak przez wiele lat nasze dzieci i rozmawiając z Wami drodzy rodzice przygotowaliśmy sześć tematycznych salek urodzinowych, które powinny spełnić wymagania Waszych pociech. Salki urodzinowe są ważne, ale priorytetem dla Jubilata i gości jest rozrywka dla dzieci, w naszym centrum zabaw dla dzieci mamy jej naprawdę dużo. Małpi gaj, domki na drzewie, diabelski młyn, statek piracki, ekolas, szybkie nóżki, piramida z kul do wspinaczki, strefa malucha, stoły multimedialne, kryjówki zwierząt – jest ich aż 11, ścianka multimedialna to gwarancja wspaniałej zabawy na przyjęciu urodzinowym, bo wszyscy goście korzystają i bawią się dowoli na tych atrakcjach. Jakby tego było mało to mamy również w naszej ofercie warsztaty i animacje, na przykład jak macie w domu małego kucharza i marzy mu się prawdziwe przyjęcie kucharskie, gdzie będzie w raz ze swoimi gośćmi mógł gotować. To koniecznie skorzystajcie z pakietu Chef Master, gdzie w salce kucharskiej dzieci będą przygotowywać przystawkę, danie główne i deser podczas trzygodzinnego przyjęcia. Nie martwicie się rodzice, scenariusz jest tak zaplanowany, że dzieci znajdą czas na zabawę w Sali zabaw i posiłek.

Nie zapominajmy oczywiście o menu urodzinowym, które jest równie istotne jak zabawa, czy salka urodzinowa. Nasza kawiarnia Inca Cafe przygotowała wspaniałe smakołyki dla wszystkich gości urodzinowych. Nie zabraknie też gotowych i popularnych wśród dzieci przekąsek, raz na jakiś czas można pozwolić dzieciom na nieco więcej niezdrowych potraw. Dla tych, którzy nie zamierzają porzucać zdrowej diety, mamy do wyboru mnóstwo ciekawy propozycji m.in. takich jak patery owoców, warzyw, wrapów czy naszych wypieków przygotowywanych na miejscu. Wyznajemy zasadę dla każdego coś dobrego.

Drodzy rodzice o Was też zadbamy, przygotowując w naszej kawiarni loże dla Was i Waszych gości z pysznymi przekąskami, aromatyczną kawą czy herbatą. Wam też należy się chwila relaksu, postaramy się ją zapewnić w naszym centrum rozrywki dla dzieci.

Inca Play to znakomite miejsce na urodziny dla dzieci w Warszawie, bo dostarcza Ci kompleksowe rozwianie i nie musisz się niczym martwić.

 

Torty urodzinowe

Kliknij tutaj, aby wybrać tort urodzinowy dla swojego dziecka!

Tematyczne salki i elastyczne pakiety

Inca Play za sprawą unikatowych atrakcji to najlepsze miejsce na urodziny w Warszawie. Sześć tematycznych, wyjątkowych salek sprawia że urodziny Twojego dziecka będą naprawdę wyjątkowe. Każdy pokój urodziny jest zupełnie inną przygodą. Salka Ul wyróżnia się konstrukcją z kolorowych kul, dzieci mogą układać dowolne napisy i rozwijać kreatywność. Salka zamek stworzona jest dla księżniczek i rycerzy, wspaniałą pamiątką będzie zamkowe zdjęcie przy karcianym szablonie. Salka piknik, to prawdziwy zielony raj! Promienie słońca i żywe rośliny podczas przyjęcia urodzinowego dla dziecka ? To możliwe tylko w Inca Play. Jeśli Twoje dziecko marzy o tym aby zostać sławną gwiazdą, przedsmak kariery to salka celebrycka! Magic Mirror, kolorowe światła, karaoke i VIP-owski tron na pewno spełni oczekiwania Salka Las i zwierzęta świecące w kolorze ultrafioletu? Do tego animacja malowanie buziek farbkami UV i na pewno nikt nie zapomni tego wspaniałego wydarzenia A jeśli Wasze dziecko lubi gotować, wspaniale sprawdzi się salka kucharska i urodziny Chef Mastera. Wspólne gotowane menu złożonego z trzech dań, a następnie degustacja? Spokojnie czasu na zabawę również wystarczy, bo ten pakiet wydłużony jest o godzinę Którą salkę wybierzesz dla siebie ? Wybór jest trudny, ale mały Jubilat kiedy zobaczy swoją wymarzoną salkę na pewno bardzo szybko zadecyduje Wystarczy przyjść i wybrać Organizując przyjęcie urodzinowe w Inca Play wybrać możesz spośród najbardziej elastycznych pakietów urodzinowe w Warszawie. Pakiety z własnym menu, menu z naszej oferty bądź pakiet menu nielimitowanym. Pakiety specjalne VIP i Chef Master, również są do Twojej dyspozycji, koniecznie zapoznaj się dokładnie z ofertą

 

Animacje i warsztaty

Do każdego z pakietów urodzinowych Inca Play dołączyć możecie atrakcję dodatkową w postaci animacji lub warsztatów . W naszej ofercie znajdziecie każdą możliwą zabawę dla dzieci, począwszy od malowania buziek, przez naukę tańca, do interaktywnych pokazów magicznych i naukowych. Organizujemy też przyjęcia urodzinowe dla dzieci według pomysłu naszych klientów. Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie tego, o czym marzy Twoje dziecko, skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziemy sposób by to urzeczywistnić.

Inca Play to najlepsze miejsce na urodziny dla Twojego dziecka!