Przyjęcia urodzinowe

Miejsce na urodziny dla dzieci – Inca Play Warszawa

Urodziny Twojego dziecka to dla niego najważniejszy dzień w roku. W Inca Play zorganizujesz mu najbardziej niezwykłe przyjęcie urodzinowe w Warszawie!

Wpisałeś lub wpisałaś do przeglądarki “Urodziny Warszawa” lub “organizacja urodzin dla dzieci w Warszawie” i zapewne wyskoczyło wiele ciekawych miejsc. Chcesz jednak aby Twoje dziecko miało wyjątkowe urodziny – wstąp do nas – 1500 m2 powierzchni, sale tematyczne, atrakcje których nie znajdziecie nigdzie indziej w Warszawie. Tylko z nami zorganizujesz urodziny dla dziecka w wesołym miasteczku wypełnionym po brzegi rozrywką dla dzieci w każdym wieku. Diabelski młyn, skacząca wieża, piracki statek, automaty do gier wideo i zręcznościowe, małpi gaj, ścianka wspinaczkowa, podłoga interaktywna, labirynt powierzchniowy z panelami zabawowymi, korytarz muzyczny, strefa malucha, bujaki, rowerki biegowe i jeździki, stoły do piłkarzyków – to wciąż nie wszystkie atrakcje naszej Sali zabaw. Podczas przyjęcia urodzinowego jubilat i wszyscy goście korzystają z nich bez limitu!

 

Animacje i warsztaty

Do każdego z pakietów urodzinowych Inca Play dołączyć możecie atrakcję dodatkową w postaci animacji lub warsztatów . W naszej ofercie znajdziecie każdą możliwą zabawę dla dzieci, począwszy od malowania buziek, przez naukę tańca, do interaktywnych pokazów magicznych i naukowych. Organizujemy też przyjęcia urodzinowe dla dzieci według pomysłu naszych klientów. Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie tego, o czym marzy Twoje dziecko, skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziemy sposób by to urzeczywistnić.

Inca Play to najlepsze miejsce na urodziny dla Twojego dziecka!

Tematyczne salki i elastyczne pakiety

Nasze nowoczesne tematyczne salki urodzinowe to najlepsze miejsce na urodziny w Warszawie. Każda z sal, prócz standardowych stołów i siedzisk dla gości posiada wyjątkowy tron dla jubilata i dodatkową konstrukcję zabawową. W salce sportowej każdy z gości poczuje się jak piłkarz na arenie Stadionu Narodowego. Salka wróżek przeniesie uczestników przyjęcia urodzinowego do pełnej magii krainy leśnych elfów. W laboratorium będziecie mieli okazję poczuć się jak prawdziwi naukowcy. Salka zwierząt, połączona z leśną polaną zapozna wszystkich z mieszkańcami bajkowego lasu. W salce rycerskiej goście przyjęcia urodzinowego poczują się jak prawdziwi wojownicy w zamkowej komnacie.

Organizując przyjęcie urodzinowe w Inca Play wybierasz najbardziej elastyczne pakiety urodzinowe w Warszawie. W zależności od dnia planowanej imprezy urodzinowej, możesz zdecydować między pakietem srebrnym, w którym na przyjęcie urodzinowe przynosisz własne menu; złotym który pozwala na indywidualny wybór menu z oferty Inca Play, lub platynowy zawierający wybrane nielimitowane przekąski i napoje.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa