Poznaj nas

Sala zabawa Warszawa – Inca Play

Sala zabaw dla dzieci Inca Play istnieje na rynku warszawskim już ponad 17 lat. Na oczach naszych gości zmieniała się w starej lokalizacji, a w listopadzie 2018 otworzyliśmy zupełnie nową koncepcję w nowym lokalu, ale nadal w naszym wspaniałych centrum handlowym Blue City. Świetna rozrywka dla dzieci, a tak naprawdę dla całych rodzin to nasze zadanie, które realizujemy od wielu lat, nową salę zabaw wzbogaciliśmy o wiele aspektów ekologicznych, a także edukacyjnych. Warszawa to wspaniałe miasto, w którym mieszkają wymagający mali Klienci, budując nową przestrzeń pamiętaliśmy o uwagach o naszych gości, odwiedziliśmy międzynarodowe targi i tak powstała Inca Play bliżej natury. Dlaczego bliżej natury, bo to jedyna sala zabaw dla dzieci w Warszawie tak dbająca o ekologię, koniecznie poczytajcie o tym na naszym blogu, a tu wspomnimy tylko, że minimalizujemy zużycie plastiku, posiadamy żywe rośliny oczyszczające nam powietrze, zamontowaliśmy specjalne oczyszczacze powietrza  w naszej wentylacji i wiele więcej.

Naszą salę zabaw różnią mnóstwo atrakcji, wiadomym jest, że sercem takiego miejsca jest małpi gaj, ale nasz jest wyjątkowy, połączony z domkami na drzewach przezroczystymi tunelami, w całej naszej przestrzeni ukryliśmy kryjówki zwierząt. Posiadamy diabelski młyn, piracki statek, instalację ekolas, szybkie nóżki, piramidę do wspinaczki, strefę malucha i wiele innych atrakcji. To wszystko to nie tylko rozrywka dla dzieci, ale też dla rodziców, ponieważ każde nasze urządzenie dostosowane jest do tego, aby osoba dorosła mogła bawić się ze swoim dzieckiem.

W każdej Sali zabaw nie może zabraknąć oferty urodzinowej, mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci. Inca Play posiada 5 sal urodzinowych. Dla naszych gości przygotowaliśmy 5 pakietów urodzinowych w zależności od upodobań, dodatkowo oferujemy wiele warsztatów i animacji.

W Sali zabaw Inca Play rodzice mają do dyspozycji przestronne loże w Bistro Włosko i My! Miejsce gdzie serwujemy prawdziwą włoską pizzę, sałatki, przekąski, wrapy, desery i dobrej jakości kawę! Robiąc rezerwację urodzin dla dziecka- możesz skorzystać z oferty przekąsek bistro w specjalnej cenie! W bistro Włosko i My- wszystko przygotowywane jest na miejscu na świeżo z produktów najlepszej jakości.

Warszawa to dużej miasto i znajdziecie w nim dużo sal zabaw, ale szukajcie wyjątkowych miejsc, a szczególnie bezpiecznych, czyli posiadających wszelkie certyfikaty i odbiory odpowiednich instytucji. My je posiadamy i z chęcią przedstawimy jak będziecie potrzebowali 😊

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa