Dzień kobiet w Inca Play

Kolejny event za nami 🙂 Dziękujemy serdecznie za tak liczne przybycie i chęć wzięcia udziału w naszym wydarzeniu. Kochane panie, mamy nadzieje, że spędziłyście dobrze czas w naszym centrum rozrywki dla całej rodziny oraz że to co dla Was przygotowaliśmy spełniło Wasze oczekiwania.

Mamy nadzieje, że udało Wam się chwilę odpocząć od codzienności, zrelaksować się oraz dowiedzieć czegoś ciekawego. Serdecznie zapraszamy do salonu urody Misumari w CH Blue City na ciąg dalszy pielęgnacji 🙂 Mamy nadzieję, że chwila masażu, relaksu i rozluźnienia dobrze na Was podziałała i macie dzięki temu więcej energii do działania. Już teraz możemy zdradzić, że planujemy dla Was niedługo coś równie specjalnego- ponieważ zbliża się dzień mamy- koniecznie śledźcie nasze centrum rozrywki.

Drogie Panie, pamiętajcie że nie tylko dzień kobiet to powód do relaksu odpoczynku. Codziennie powinnyście wygospodarować dla siebie trochę czasu. Jeśli zastanawiacie się, czym umilić sobie poranek, serdecznie zapraszamy do naszej kawiarni dla rodziców i dzieci na kawę oraz pyszne śniadanie. Gwarantujemy Wam, że tak rozpoczęty dzień da Wam bardzo dużo pozytywnej energii do działania. Nasza kawiarnia to miejsce wyjątkowe i przyjazne, a to wszystko za sprawą żywej roślinności, światła dziennego, kojącej muzyki. Wstąpcie do nas, a przekonacie się same, że tak niewiele wystarczy aby dzień rozpoczynał się pięknie.

Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego oraz dużo uśmiechu oraz dziękujemy za udział w naszym wydarzeniu i zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Inca Play:
Facebook
Instagram
Blog