Atrakcje

Inca Play – sala zabaw dla dzieci w Warszawie

Sala zabaw dla dzieci Inca Play rozpoczęła swoją działalność wraz z otwarciem Centrum Handlowego Blue City w Warszawie. Przez lata Inca Play zmieniała się pod wpływem kolejnych remontów i oferty. Dziś mogą Państwo wraz z ze swoimi dziećmi korzystać z szeregu atrakcji, nie tylko wyjątkowych pod względem dostępności w Warszawie, ale również całkowicie bezpiecznych i co dla nas szczególnie ważne – przystosowanych do rodzinnej zabawy.

W trakcie ostatniej metamorfozy plac zabaw dla dzieci przemienił się z pirackiej wyspy skarbów w wypełniony wysokimi trawami, ważkami i liśćmi magiczny ogród. W myśl skandynawskiej architektury wnętrz dominują u nas jasne, pastelowe barwy i minimalistyczne drewniane ozdoby nadające miejscu ciepła i estetyczności.

Atrakcje dla dzieci prosto z Wesołego Miasteczka

 

Przyjęcia urodzinowe i imprezy firmowe dla dzieci

W tyłach sali głównej Inca Play znajduje się przejście do strefy sal, w których organizujemy urodziny dla dzieci. Dysponujemy sześcioma designerskimi salkami urodzinowymi o różnej tematyce, które zapewne spodobają się dzieciom bez względu na ich wiek.

Organizujemy niezapomniane imprezy dla dzieci według 5 różnych pakietów. Poza stałymi atrakcjami obecnymi na naszej sali zabaw, jesteśmy w stanie zapewnić dowolną wymyśloną przez państwa atrakcję: malowanie buziek, występy magików i profesjonalnych tancerzy a także hit ostatnich miesięcy – Virtualną Rzeczywistość, która powoli wkracza na salony, ale nie jest jeszcze tak powszechnie dostępna w naszych domach.

W dni powszednie Inca Play odwiedzają grupy zorganizowane z Warszawskich szkół i przedszkoli oraz biur podróży.

Nasze atrakcje

Domki na drzewach

Domki na drzewach

Domki na drzewach przeniosą dzieci na wyższy poziom zabawy. W każdym z 4 kubików nasi najmłodsi będą mogli przeżyć inną przygodę.

czytaj dalej
Ekolas

Ekolas

Ta edukacyjna instalacja pozwoli nauczyć się dzieciom podstaw wiedzy o segregacji śmieci i ich bezpiecznej utylizacji.

czytaj dalej
Stoły multimedialne

Stoły multimedialne

Fantastyczna zabawa połączona z nauką w postaci kilkunastu gier edukacyjnych, dostosowanych poziomem rozgrywki do dzieci w wieku od 1 do 12 roku życia.

czytaj dalej
Diabelski Młyn

Diabelski Młyn

Diabelski młyn to najsłynniejsza atrakcja z wesołego miasteczka. W Inca Play skorzystacie z jego specjalnej wersji, przygotowanej z myślą o dzieciach!

czytaj dalej
Małpi gaj

Małpi gaj

Jeden z największych w Warszawie, czteropoziomowy labirynt przygód jest sporym wyzwaniem nie tylko dla najmłodszych!

czytaj dalej
Piracki statek

Piracki statek

Obowiązkowy punkt pobytu w Inca Play. Bujająca się ogromna łódź – huśtawka jest w stanie zapewnić niepowtarzalne wrażenia 12 osobom jednocześnie.

czytaj dalej
Strefa malucha

Strefa malucha

Zapraszamy wszystkie maluchy do nowoczesnej i edukacyjnej strefy, w której każdy znajdzie coś dla siebie!

czytaj dalej