Maj w Inca Play

Nasi kochani klienci! Jak doskonale wiecie, każde centrum rozrywki dla dzieci jest zamknięte do odwołania – nasze również. Jest nam niezmiernie przykro, że nie możemy podarować Wam odrobiny rozrywki na naszej Sali zabaw. Lecz Wasze bezpieczeństwo jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego cierpliwie czekamy, aż wszystko wróci do normy i znów wspólnie będziemy mogli bawić się na naszych atrakcjach  😊 A na ten moment apelujemy, aby zostać w domach, zadbać o swoją odporność oraz wykorzystać ten wolny czas produktywnie.

A jeśli tęsknicie za naszymi kochanymi animatorami i wspólną rozrywką, to nasza sala zabaw dla dzieci Inca Play wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom i zaprasza na wspólne warsztaty dla dzieci online i nie tylko! Na naszych mediach społecznościowych możecie bawić się na całego! Różnorodne zajęcia dla dzieci (dadzą dużo zabawy dla Waszych pociech, a Wam drodzy rodzice chwilę wytchnienia  😊 Zachęcamy do zaglądania w nasze media społecznościowe by być na bieżąco,  zapowiadamy już teraz, że będą pojawiać się konkursy, w których do wygrania -wejściówki do naszego centrum zabawy dla dzieci! 😊

Przypominamy, że każde przyjęcie urodzinowe dla dziecka, które nie mogło się odbyć ze względu na zamknięcie się naszej Sali zabaw, będzie przełożone na wybrany, dogodny termin. Pracownicy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania i pomimo przesuniętej daty, ten dzień był wyjątkowy 😊 Wszystkie karnety oraz wejściówki zostaną przedłużone o czas zamknięcia.

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Inca Play.

Facebook

Instagram

YouTube

Blog

Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się w naszym centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play 🙂