Warsztaty

NOWA OFERTA!

Inteligencja finansowa

Warsztaty Inteligencja finansowa to cykl warsztatów dla najmłodszych, gdzie uczymy przedsiębiorczego myślenia, a nie schematów, dając tym samym bezcenny zasób, który zaprocentuje na polu prywatnym i zawodowym w przyszłości. Dziecko zdobędzie wiedzę o tym, dlaczego należy szanować pieniądze i pracę. Pozna sposoby na skuteczne zarządzanie pieniędzmi. Dowie się też jak uniknąć wielu błędów związanych z finansami. Dzięki tematom poruszanym na zajęciach dzieci znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania: Czym są pieniądze? Do czego ich potrzebujemy? Skąd biorą się w bankomacie? Jaka jest wartość zabawek, którymi przestaję się bawić i czy potrzebuję kolejnych? Uczestnicy poznają różne przekonania dotyczące pieniędzy. Dowiedzą się jak wyznaczać sobie cele i rozróżniać potrzeby od zachcianek. Zrealizujemy ćwiczenia z wymianą przedmiotu, ucząc się jak zdobywać, a nie żądać.
Przedstawimy zestawienie finansowe, oraz zorganizujemy krótkie debaty. Uczestnicy warszatów poznają zagadnienie pieniędzy z innej strony. Warsztaty Inteligencji finansowej to świetna inwestycja w naukę i rozwój dziecka, która z całą pewnością zaowocuje w przyszłości.

Termin zajęć: wtorek godz. 17:30
Czas trwania: 55 min.
Grupa wiekowa: 6 – 10 lat
Cena: 360 zł (kurs 8 zajęć)

Ukulele

Kolejna nowość to grupowe zajęcia muzyczne dla dzieci. Nauka gry na ukulele, połączona ze wspólnym muzykowaniem. Uczestnicy poznają instrument, jego historie, ciekawostki i z każdymi kolejnymi zajęciami będą poznawać tajniki gry na jednym z najmodniejszych instrumentów , który łączy pokolenia. Na kurs obowiązują zapisy. Na pierwsze zajęcia dla dzieci nie jest wymagany własny instrument. Ukulele to jeden z najmodniejszych instrumentów ostatniego czasu. Podczas nauki, dzieci bardzo szybko zauważają efekty. Sala zabaw to miejsce dla całej rodziny warto zapoznać się z cennikiem ogólnym Sali zabaw
Dlaczego warto wziąć udział w tych warsztatach dla dzieci? Gra na ukulele stała się nieodłącznym elementem różnych wydarzeń, przyjęć, koncertów czy spotkań koleżeńskich. Na ukulele grają mali i duzi. Podczas nauki, dzieci bardzo szybko zauważają efekty, dzięki temu już po kilku lekcją są w stanie zagrać swoje ulubione piosenki. Te zajęcia dla dzieci bardzo rozwijają i odprężają 🙂

Termin zajęć: środa godz. 17:30
Czas trwania: 45 min.
Grupa wiekowa: 6 – 10 lat
Cena: 400 zł (10 zajęć)

Warsztaty kariery. Kim będę w przyszłości?

Warsztaty kariery. Kim będę w przyszłości? Absolutna nowość w Inca Play. Już od października zapraszamy na cotygodniowe warsztaty dla dzieci poświęcone doradztwu zawodowemu dla najmłodszych. Naszym młodym kursantom proponujemy cykl zajęć łączących współczesne metody doradztwa zawodowego z kreatywnymi elementami arteterapii (rysunek, teatr, bajki, ruch) mające na celu zainteresowanie dzieci światem zawodów oraz budowaniem świadomości, umiejętności i indywidualnych cech charakteru. Program zajęć składają się m.in. tematów dotyczących świadomości siebie: Jaki jestem? Co lubię robić? Jak działam w grupie? Dzieci nauczą się rozpoznawać rolę w zespole, będą uczy się działać w różnorodnej grupie osób i akceptować indywidualne różnice. Poruszymy także zagadnienia związane z światem pracy: Czym jest praca i po co ludzie ją wykonują? Jaką pracę wykonują moi rodzice? W programie warsztatów znajdą się także ćwiczenia, które zapoznają dzieci z poszczególnymi zawodami i udzielą odpowiedzi na pytania: Czym różnią się od siebie zawody? Które zawody mi się podobają i dlaczego? Nasi młodzi kursanci będą uczyć się rozpoznawać swoje potrzeby i podejmować decyzje w zgodzie ze swoimi preferencjami. Wszystkie warsztaty prowadzone są z wykorzystaniem metod pobudzających wyobraźnię i zainteresowanie dzieci, m.in. rysunek, zabawy ruchowe, mini teatr, tematyczne bajki. Korzyści jakie niosą warsztaty kariery to budowanie inteligencji emocjonalnej dziecka poprzez zabawę, wzrost świadomości oraz wzrost asertywności dziecka. Po zakończonym cyklu spotkań opiekunowie otrzymają raport o zainteresowaniach i cechach, które wykazało dziecko podczas wszystkich zajęć.

Termin zajęć: czwartek godz. 17:30
Czas trwania: 45 min.
Grupa wiekowa:6-9 lat
Cena: 320 zł (kurs 8 zajęć)

Rodzinne warsztaty No Waste

Jak wiecie nasza sala zabaw dla dzieci to miejsce inspirowane polskim lasem, koniecznie obejrzyjcie liczne zdjęcia wnętrz. Dlatego nie mogło u nas zabraknąć pro ekologicznych warsztatów dla dzieci i dorosłych!
Niedzielny czas dla rodziców i dziecka. Kreatywne warsztaty artystyczne, na których sklejamy, składamy, szyjemy, malujemy i tworzymy nowe rzeczy w duchu up recyklingu. Na każdych zajęcia obowiązuje inny motyw przewodni. Wspólny czas dla rodziny, rozwijanie zdolności manualnych dziecka, nauka i zabawa dla wszystkich. Dzieci od małego poznają możliwości powtórnego wykorzystania starych, niepotrzebnych rzeczy i tworzenia z nich nowych cudów. Jest to idealna lekcja z zakresu zero waste, tak popularnej ostatnio idei ograniczania plastiku i zbędnych śmieci. Zajęcia plastyczne dla dzieci połączone z zajęciami z tworzenia, a w dodatku zajęcia edukacyjne! Brzmi super? Zapraszamy do zapisów !

Termin zajęć: niedziela godz. 11:00 i 14:00
Czas trwania: 60 min.
Cena: 40zł/jedne zajęcia (rodzic+dziecko)

Klubik malucha

Uczestnictwo w klubiku stworzonym w Sali zabaw dla dzieci jest bezpłatne !!!
Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci i animacje dla najmłodszych w strefie malucha. Dwa razy w tygodniu zapraszamy wszystkich rodziców z maluszkami do udziału w bezpłatnych warsztatach dla dzieci, które łącza elementy muzyczne, plastyczne, artystyczne.
Zajęcia te zapewniają dzieciom nowe bodźce, wpływają na zmysły i uczą współpracy. Pokazują jak w prosty sposób z rzeczy codziennego użytku można zapewnić ciekawe zajęcia maluszkom. W tym czasie wszystkich opiekunów zapraszamy do skorzystania z oferty naszej kawiarni. Pyszne domowe ciasta, aromatyczna kawa i pożywne śniadania- to oraz wiele więcej ma Wam do zaoferowania kawiarnia dla rodziców i dzieci Inca Cafe.

Termin: wtorki i czwartki godz. 10:00
Czas trwania: 10:00-12:00 (animacje 10:00-11:00)
Cena: bezpłatne

ZAPISY

TEL.: 22 311 75 11

E-MAIL: info@incaplay.pl

Poszukujecie ciekawych zajęć dla dzieci w Warszawie?

Czy zastanawiacie się jak spędzać czas wolny całą rodziną?

Warsztaty w Sali zabaw dla dzieci Inca Play to odpowiedz na zapytania i prośby naszych klientów. Aby oferta Sali zabaw dla całej rodziny była kompletna wprowadziliśmy kilka ciekawych i kreatywnych warsztatów dla dzieci ale również dla dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą nowością są Warsztaty Kariery. Kim będę w przyszłości? To cykl zajęć prowadzony pod okiem wykwalifikowanego doradcy zawodowego. Proponujemy cykl zajęć łączących współczesne metody doradztwa zawodowego z kreatywnymi elementami arteterapii mające na celu zainteresowanie dzieci światem zawodów i budowanie świadomości swoich zdolności, umiejętności i indywidualnych cech charakteru. Dzieci poznają tajniki wybranych zawodów, a także będą uczyć się pracy w grupie. Podczas wszystkich zajęć prowadzący podda każde dziecko wnikliwej analizie, dzięki temu na zakończenie warsztatów każdy z uczestników otrzyma indywidualny raport dotyczący cech i zainteresowań. Każde ćwiczenie odkrywa cechy dzieci, wzmacnia ich asertywność oraz buduje świadomość. Naszą nowością będzie również cykl zajęć Inteligencja finansowa. Nasi mali uczestnicy dowiedzą się m.in. dlaczego należy szanować pieniądze i pracę, ale także poznają sposoby na skuteczne zarządzanie pieniędzmi już od małego. Nasze rodzinne centrum rozrywki przygotowało także warsztaty muzyczne. Wszystkie chętne dzieci zapraszamy do zapisu na naukę gry na ukulele. Ukulele to bardzo popularny instrument – Wasze dziecko może nabyć lepszego poczucia rytmu, oraz wspaniale spędzić czas. Muzyka i gra na instrumencie rozwinie kreatywność dziecka, ukoi wewnętrznie i pozwoli dziecku odnaleźć w sobie duszę artysty. A jeżeli jesteście zainteresowani zajęciami i warsztatami dla dzieci i rodziców – wspaniale! O tym również pomyśleliśmy- dlatego zapraszamy Was na zajęcia „ NO WASTE”- w dzisiejszych czasach, to bardzo popularny temat. Drodzy dorośli, wiemy doskonale jak bardzo ważne jest dbanie o środowisko i postępowanie zgodnie z zasadą zero waste, dlatego mamy nadzieję, że te zajęcia zagoszczą na w Waszych kalendarzach na stałe – a tym samym to idealna okazja aby spędzić z dzieckiem wspaniały czas na kreatywnej zabawie.