Warsztaty

NOWA OFERTA JUŻ WE WRZEŚNIU!

W czasie wakacji, oferta warsztatów została zawieszona.

Szkoła gotowania

Zajęcia kulinarne dla dzieci w wieku 5-9 lat.

Już od dawna organizujemy dla Was warsztaty kulinarne dla dzieci. Dlatego wiemy jak bardzo je uwielbiacie! Wraz z nowym programem warsztatów dla dzieci wprowadzamy również cykliczne zajęcia z gotowania.
W każdym tygodniu obowiązuje inny temat przewodni . Dzieci poznają różne techniki stosowane w kuchni, przygotowują potrawy z różnych regionów świata, wysłuchają ciekawostek gastronomicznych, a na koniec każdych zajęć zdegustują przygotowane dania. Zajęcia rozwijają zdolności manualne i matematyczne u dzieci, pobudzają także ich kreatywność. Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach kulinarnych w centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play. Profesjonalne zajęcia szkoły gotowania pod okiem wykwalifikowanego szefa kuchni to wspaniały początek podróży kulinarnej dla dzieci. Odkrywanie nowych smaków, zapachów, praca w grupie, możliwość samodzielnego przygotowania posiłków i możliwość podzielenia się swoją opinią na temat dań przed resztą grupy. To wszystko czeka na uczestników czwartkowych zajęć. Nasze zajęcia kulinarne otwierają młodym kucharzom oczy na radość z gotowania. Szkoła gotowania prowadzona jest w profesjonalnie wyposażonej salce kucharskiej, w której odbywają się także przyjęcia urodzinowe Chef Master.

Termin zajęć: czwartek godz. 17:30
Czas trwania: 90 min (zajęcia plus degustacja)
Grupa wiekowa: 5 – 9 lat
Cena: 160 zł/karnet 4 wejścia (50 zł pojedyncze zajęcia)

Samoobrona

Nowa oferta zajęć dla dzieci zawiera propozycję zajęć sportowo- ruchowych z elementami sztuk walki. Dzieci pod okiem trenera poznają tajniki samoobrony oraz jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach. Zajęcia dla dzieci pobudzają pewność siebie, rozwijają zdolności motoryczne dzieci. Zajęcia z samoobrony to świetny sposób na spędzenie przez dziecko aktywnej godziny, podczas której nauczą się wielu przydatnych tricków. Lekcja prowadzana jest przez doświadczonego instruktora, który w czasie zajęć prezentować będzie różne elementy sztuk walki, ale także gry sportowe, zabawy grupowe, przejścia przez przeszkody.

Termin zajęć: wtorek godz. 17:30
Czas trwania: 55 min.
Grupa wiekowa: 5 – 9 lat
Cena: 120 zł/karnet 4 wejścia (40 zł pojedyncze zajęcia)

Ukulele

Kolejna nowość to grupowe zajęcia muzyczne dla dzieci. Nauka gry na ukulele, połączona ze wspólnym muzykowaniem. Uczestnicy poznają instrument, jego historie, ciekawostki i z każdymi kolejnymi zajęciami będą poznawać tajniki gry na jednym z najmodniejszych instrumentów , który łączy pokolenia. Na kurs obowiązują zapisy. Na pierwsze zajęcia dla dzieci nie jest wymagany własny instrument. Ukulele to jeden z najmodniejszych instrumentów ostatniego czasu. Podczas nauki, dzieci bardzo szybko zauważają efekty. Sala zabaw to miejsce dla całej rodziny warto zapoznać się z cennikiem ogólnym Sali zabaw
Dlaczego warto wziąć udział w tych warsztatach dla dzieci? Gra na ukulele stała się nieodłącznym elementem różnych wydarzeń, przyjęć, koncertów czy spotkań koleżeńskich. Na ukulele grają mali i duzi. Podczas nauki, dzieci bardzo szybko zauważają efekty, dzięki temu już po kilku lekcją są w stanie zagrać swoje ulubione piosenki. Te zajęcia dla dzieci bardzo rozwijają i odprężają 🙂

Pierwsze bezpłatne zajęcia: 18.03.2020 r. godz. 17:30
Termin zajęć: środa godz. 17:30
Czas trwania: 45 min.
Grupa wiekowa: 6 – 10 lat
Cena: 120 zł/karnet 4 wejścia (40 zł pojedyncze zajęcia)

Rodzinne warsztaty No Waste

Jak wiecie nasza sala zabaw dla dzieci to miejsce inspirowane polskim lasem, koniecznie obejrzyjcie liczne zdjęcia wnętrz. Dlatego nie mogło u nas zabraknąć pro ekologicznych warsztatów dla dzieci i dorosłych!
Niedzielny czas dla rodziców i dziecka. Kreatywne warsztaty artystyczne, na których sklejamy, składamy, szyjemy, malujemy i tworzymy nowe rzeczy w duchu up recyklingu. Na każdych zajęcia obowiązuje inny motyw przewodni. Wspólny czas dla rodziny, rozwijanie zdolności manualnych dziecka, nauka i zabawa dla wszystkich. Dzieci od małego poznają możliwości powtórnego wykorzystania starych, niepotrzebnych rzeczy i tworzenia z nich nowych cudów. Jest to idealna lekcja z zakresu zero waste, tak popularnej ostatnio idei ograniczania plastiku i zbędnych śmieci. Zajęcia plastyczne dla dzieci połączone z zajęciami z tworzenia, a w dodatku zajęcia edukacyjne! Brzmi super? Zapraszamy do zapisów !

Pierwsze bezpłatne zajęcia: 15.03.2020 r. godz. 11:00 i 14:00
Termin zajęć: niedziela godz. 11:00 i 14:00
Czas trwania: 60 min.
Cena: 30zł/jedne zajęcia (rodzic+dziecko)

Klubik malucha

Uczestnictwo w klubiku stworzonym w Sali zabaw dla dzieci jest bezpłatne !!!
Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci i animacje dla najmłodszych w strefie malucha. Dwa razy w tygodniu zapraszamy wszystkich rodziców z maluszkami do udziału w bezpłatnych warsztatach dla dzieci, które łącza elementy muzyczne, plastyczne, artystyczne.
Zajęcia te zapewniają dzieciom nowe bodźce, wpływają na zmysły i uczą współpracy. Pokazują jak w prosty sposób z rzeczy codziennego użytku można zapewnić ciekawe zajęcia maluszkom. W tym czasie wszystkich opiekunów zapraszamy do skorzystania z oferty naszej kawiarni. Pyszne domowe ciasta, aromatyczna kawa i pożywne śniadania- to oraz wiele więcej ma Wam do zaoferowania kawiarnia dla rodziców i dzieci Inca Cafe.

Termin: wtorki i czwartki godz. 10:00
Czas trwania: 10:00-12:00 (animacje 10:00-11:00)
Cena: bezpłatne

ZAPISY

TEL.: 22 311 75 11

E-MAIL: info@incaplay.pl

Poszukujecie ciekawych zajęć dla dzieci w Warszawie?

Czy zastanawiacie się jak spędzać czas wolny całą rodziną?

Warsztaty w Sali zabaw dla dzieci Inca Play to odpowiedz na zapytania i prośby naszych klientów. Aby oferta Sali zabaw dla całej rodziny była kompletna wprowadziliśmy kilka ciekawych i kreatywnych warsztatów dla dzieci ale również dla dorosłych. Czy Wasze dziecko lubi krzątać się po kuchni i zauważacie, ze może mieć zamiłowanie do gotowania? Koniecznie zapiszcie go na zajęcia z gotowania w naszej Sali zabaw dla dzieci. Posiadamy piękną salkę kucharską, która na co dzień służy nam jako miejsce do organizacji urodzinowych przyjęć połączonych z gotowaniem – a co najważniejsze wyposażona jest w niezbędny, profesjonalny sprzęt. Wasze pociechy będą mogły nauczyć się przygotowywania wielu nowych, pysznych dań – może zaskoczą Was w domu nabytymi umiejętnościami 🙂 Samoobrona to kolejny temat na którym postanowiliśmy się skupić- chcielibyście aby Wasze zbudowało w sobie poczucie pewności ? Aby czuło się bezpiecznie i komfortowo- zajęcia z samoobrony to inwestycja w przyszłość. Jak wiemy pewność siebie to bardzo potrzebna i wartościowa cecha- aby lepiej radzić sobie w dorosłym życiu. Zapiszcie na zajęcia samoobrony swoje dziecko i obserwujcie jak duże postępy robi . Odbiegając od tematu samoobrony- przechodzimy do kolejnego warsztatu jaki zorganizowaliśmy dla gości w naszej Sali zabaw dla dzieci. Ukulele to bardzo popularny instrument- Wasze dziecko może nabyć umiejętność gry na nim oraz wspaniale spędzić czas, muzyka i gra na instrumencie rozwinie kreatywność dziecka, ukoi wewnętrznie i pozwoli dziecku odnaleźć w sobie duszę artysty. A jeśli jesteście zainteresowani zajęciami i warsztatami dla dzieci i rodziców – wspaniale! O tym również pomyśleliśmy- dlatego zapraszamy Was na zajęcia „ NO WASTE”- w dzisiejszych czasach, to bardzo popularny temat. Drodzy dorośli, wiemy doskonale jak bardzo ważne jest dbanie o środowisko i postępowanie zgodnie z tą ww. zasadą dlatego mamy nadzieję, że te zajęcia zagoszczą na w waszych kalendarzach na stałe- a tym samym to idealna okazja aby spędzić z dzieckiem wspaniały czas na kreatywnej zabawie.