Warsztaty dla dzieci

Bubble Show

Idealne warsztaty dla dzieci nie istnieją? Nie zgadzamy się z tym! Bubble show to połączenie pokazu  z warsztatami, czyli prawdziwa sztuka i ogromna ilość szczęścia i magii, która zachwyci dorosłych i dzieci. Podczas warsztatów nasi mali twórcy przeniosą się w magiczny świat baniek mydlanych pod okiem naszego Mistrza Bąbelka. Atrakcja ta rozpocznie się od mini pokazu, aby następnie nauczyć wszystkich gości: lewitujących baniek, odbijających się, baniek w bańce. Na zakończenie każdy uczestnik zostanie zamknięty w magicznej bańce mydlanej. Zobacz

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
32 zł/os.

Tajskie lody

Warsztaty dla dzieci, gdzie każdy z naszych młodych uczestników będzie mógł stworzyć przepyszny, zimny przysmak techniką prosto z Tajlandii. Pod okiem animatora dzieci tworzą przepyszne lody z wybranymi dodatkami, na specjalnych zmrożonych tacach. Jest to nowość w Inca Play której nie znajdziecie w innej sali zabaw na terenie Warszawy, idealne kulinarne warsztaty dla szkół.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
32 zł/os.

Dziecięce laboratorium

Zajęcia grupowe przybliżające uczestnikom podstawowe pojęcia i zasady z zakresu chemii. W ich trakcie dzieci mogą samodzielnie przeprowadzać proste doświadczenia i eksperymenty o zadziwiających, często spektakularnych efektach, co daje im wielką frajdę, a jednocześnie uczy twórczego i logicznego myślenia.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
25 zł/os.

Galaktyka w słoiku

Zajęcia dla dzieci odkrywające przed nimi tajniki kosmosu. W ich trakcie uczestnicy poznają odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące wszechświata oraz tworzą prostą, ale jakże piękną dekorację w postaci kosmicznej kompozycji zamkniętej w szklanym pojemniku, którą potem zabiorą ze sobą na pamiątkę.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
32 zł/os.

Las w słoiku – Mały ogrodnik

Zajęcia przyrodnicze nie tylko dla miłośników fauny i flory. Dzięki nim dzieci poznają bliżej otaczającą je przyrodę, odkryją fascynujące tajemnice natury i nauczą się dbania o środowisko, a także własnoręcznie stworzą niezwykłe roślinne arcydzieło i dowiedzą się jak o nie dbać, by długo służyło im jako piękna ozdoba.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
32 zł/os.

Freak Shake

Zajęcia grupowe uczące samodzielnego przyrządzania shake’ów. W ich trakcie dzieci eksperymentują ze składnikami i testują różne smaki, tworząc oryginalne autorskie receptury w poszukiwaniu przepisu na najlepszy koktajl mleczny na świecie, a jednocześnie rozwijają swoją kreatywność i kulinarne zainteresowania.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
28 zł/os.

Ciao Bambino

Warsztaty kulinarne, które przenoszą uczestników do słonecznych Włoch. Podczas tych zajęć dzieci wcielają się w rolę włoskich kucharzy i samodzielnie przygotowują pizzę, z naszą pomocą wyrabiając ciasto i komponując dodatki, by na końcu tej niezwykłej podróży do świata smaków oddać się rozkoszom degustacji.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
32 zł/os.

Poszukiwacze skarbów

Zajęcia terenowe, w trakcie których dzieci buszują po naszej sali zabaw w poszukiwaniu skarbów, czyli kopert zawierających zagadki i łamigłówki wskazujące drogę do miejsca ukrycia głównej nagrody. Taka zabawa to fantastyczna przygoda, rozwijająca intelekt, zachęcająca do ruchu i budująca poczucie wspólnoty.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
25 zł/os.

Warsztaty

Dzieci potrzebują nie tylko rozrywki, ale też możliwości rozwoju i nauki, najlepiej w przyjaznym i inspirującym środowisku, dlatego nasza sala zabaw przygotowała dla nich coś wyjątkowego: ciekawe i kreatywne warsztaty edukacyjne. To świetny sposób na połączenie zabawy z nauką i pokazanie dzieciom, że lekcje wcale nie muszą być nudne.

Nasze warsztaty dla dzieci są na tyle zróżnicowane pod względem tematycznym, że można bez problemu dopasować ich treść do zainteresowań uczestników. Zróżnicowany jest także ich poziom merytoryczny – dzięki temu w organizowanych przez nas zajęciach mogą brać udział przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, a także inne grupy zorganizowane w różnych przedziałach wiekowych. Warsztaty dla przedszkoli ukierunkowane są głównie na wspieranie rozwoju kognitywnego, stymulację funkcji motorycznych i pobudzanie kreatywności. Warsztaty dla szkół podstawowych natomiast rozwijają przede wszystkim zdolności analityczne i praktyczne umiejętności, które przydają się potem w życiu codziennym. W obu przypadkach zajęcia służą także kształtowaniu umiejętności społecznych, ponieważ w ich trakcie uczestnicy mają szansę poćwiczyć komunikację, nauczyć się współpracy oraz nawiązać i zacieśnić przyjaźnie. Warsztaty artystyczne dla dzieci dodatkowo uczą je też twórczego patrzenia na świat i wyrażania siebie poprzez sztukę.

Zarówno oferta warsztatów dla przedszkoli, jak i oferta warsztatów dla szkół, to świetny pomysł na urozmaicenie standardowego programu dydaktycznego – lekcja poza szkołą, w kolorowym i wesołym otoczeniu sali zabaw, prowadzona przez doświadczonego i uśmiechniętego animatora, na pewno ucieszy każde dziecko. Nasze kreatywne warsztaty dla dzieci to również fajny sposób na uatrakcyjnienie klasowych wycieczek. Polecamy je zwłaszcza na wycieczki dla przedszkoli. Dzięki nim maluchy będą miały okazję już na początku swojej edukacyjnej drogi przekonać się, że nauka może być fascynującą przygodą, co jeszcze bardziej rozbudzi w nich ciekawość świata i zachęci do dalszego zdobywania wiedzy. Taka wycieczka klasowa do Inca Play nie musi się ograniczać tylko do godzinnych warsztatów – można przeznaczyć na nią cały dzień i poza warsztatami zaplanować również mnóstwo innych fajnych zajęć, na przykład różne zabawy kreatywne dla dzieci. Nasza sala zabaw jest pełna możliwości aktywnego i konstruktywnego spędzania czasu. Ciekawe warsztaty dla dzieci nie muszą być jedyną atrakcją, jakie będzie tu na nie czekać. Oczywiście w przypadku całodniowego pobytu w Inca Play zapewniamy naszym gościom catering: pyszny, pełnowartościowy posiłek złożony z zupy i dania głównego oraz napoje i przekąski.

Nasze warsztaty edukacyjne dla szkół i przedszkoli oparte są na niekonwencjonalnych metodach nauki, nie uczą więc schematycznego myślenia. Zamiast tego aktywizują dziecięcą pomysłowość inspirując do kreatywnego myślenia i działania. Dają również dzieciom tak potrzebną im przestrzeń do samorozwoju i samorealizacji oraz wspierają je w samodzielności i niezależności. To z pewnością zaowocuje w przyszłości.