CATERING

Dla grup szczególnie polecamy:

I PAKIET

Przekąska Inca strips
kawałki kurczaka + frytki + woda/lemoniada/sok
– 12.99 zł* cena dla grup powyżej 30 os.
– 15 zł cena regularna

II PAKIET

Obiad
Zupa + Danie główne + woda/lemoniada/sok
– 30 zł

Więcej pysznych propozycji:

Catering

Grupy zorganizowane, odwiedzające naszą salę zabaw dla dzieci w ramach szkolnych wycieczek, mogą liczyć nie tylko na wspaniałą rozrywkę, ale też pyszny poczęstunek. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy zestawy lunchowe uwielbiane przez dzieci, ale w naszym menu posiadamy dużo bogatszą ofertę i zachęcamy również do skorzystania z pełnego asortymentu naszej kawiarni Włosko i My.

Największą gwiazdą kawiarni jest oczywiście pizza, dostępna w kilkunastu różnych wariantach smakowych do wyboru. Przyrządzamy ją zawsze z najświeższych i najlepszych jakościowo składników, sprowadzanych prosto z Włoch, dzięki czemu smakuje wybornie, jak w prawdziwej włoskiej pizzerii. Poza pizzą oferujemy też zupy, sałatki, wrapy, duży wybór dań śniadaniowych takich jak racuchy, tosty czy jajecznica oraz kids menu zawierające między innymi kaszkę manną z malinami, domowe kawałki kurczaka i frytki. Na deser możemy zaproponować pyszne ciasta własnego wypieku i bogaty wybór lodów, a do picia ciepłą herbatę, orzeźwiającą lemoniadę lub popularne napoje gazowane. Dodatkowo dzieci mogą liczyć także na świeżo wyciskane i tłoczone soki owocowe, a opiekunowie – na świeżo paloną kawę kraftową w wersji klasycznej i smakowej.

Tak wygląda nasze poglądowe menu, z którego goście Inca Play korzystają na co dzień, ale oczywiście gdy jest taka potrzeba, realizujemy również zamówienia indywidualne dostosowane do konkretnych potrzeb i preferencji. Możemy przygotować określone dania spoza karty lub zaproponować poczęstunek uwzględniający ograniczenia wybranej diety eliminacyjnej, na przykład bezglutenowy lub bezmleczny. Przyrządzamy też wspaniałe, słodkie, a przy tym całkowicie zdrowe, bo pozbawione sacharozy ciasta, torty, babeczki i inne słodycze – nie jest to dla nas żaden kłopot. Staramy się, by nasza oferta cateringowa była odpowiedzią na różnorodne potrzeby żywieniowe i spełniała oczekiwania każdego z naszych gości, dzięki temu zawsze zachwyca wszystkie, nawet najbardziej wymagające podniebienia.