Bezpieczeństwo w Inca Play

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo:

  • Sala zabaw Inca Play ograniczyła ilość klientów o 70%
  • system podłogowy używany w placówkach medycznych
  • mamy lampy antybakteryjne
  • regularnie dezynfekujemy całą przestrzeń
  • dzięki unikalnej wentylacji, mamy ciągłą wymianę świeżego powietrza z zewnątrz.

Więcej szczegółów i pozostałych punktów w artykule poniżej. Pamiętaj, z nami możesz czuć się bezpiecznie.

OTWARTA PRZESTRZEŃ

Nasza sala zabaw dla dzieci posiada ogromny atut – dostęp do światła dziennego oraz otwartą i wysoką przestrzeń! Jak wiadomo, w przestrzeni otwartej wirusy nie utrzymują się przez tak długi czas jak w miejscach zamkniętych. My czujemy się tu bezpiecznie.

UNIKALNY SYSTEM WENTYLACJI

Nowa inwestycja poniosła za sobą wiele nowoczesnych rozwiązań, którymi cieszymy się do dziś! między innymi jest to unikalny system wentylacji, który gwarantuje ciągłą wymianę powietrza z zewnątrz. Tym sposobem, powietrze którym oddychamy w Sali zabaw dla dzieci Inca Play jest świeże! Podobne rozwiązanie jest w całym budynku centrum handlowego.
W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele innych rozwiązań niezbędnych, które sprawią, że wszyscy będziemy czuć się bezpiecznie!

PŁATNOŚCI KARTĄ, NIE GOTÓWKĄ

Posiadamy aż trzy terminale bezdotykowe, więc zachęcamy swoich klientów, aby decydowali się na płatność kartą, nie gotówką.

INFOGRAFIKI, NOWY REGULAMIN, ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Wszystkie niezbędne informacje, dotyczące zasad bezpieczeństwa znajdować się będą na czytelnych infografikach. Chcemy aby wszystkie informacje były przekazane w sposób jasny i czytelny, aby nasi klienci mieli dostęp do wszystkich informacji. Uważamy, ze to właśnie w ten sposób wspólnie stworzymy bezpieczną przestrzeń do zabawy dla dzieci!

ZMIANA OBUWIA

W ramach bezpiecznej zabawy, każdy klient Sali zabaw Inca Play, musi przed wizytą w naszym centrum rozrywki przygotować się. W Inca Play od zawsze panuje zasada zmiany bądź zdjęcia obuwia. Dzieci bawią się w obuwiu zmiennym bądź w skarpetkach, a dorośli również zdejmują obuwie, bądź zakładają ochraniacze. Z uwagi wprowadzamy również zasadę zmiennych skarpetek bądź zmiennego obuwia ewentualnie skorzystania z ochraniaczy. Oczywiście dysponujemy przestronną szatnią, szafeczkami, gdzie swobodnie i w bezpieczny sposób będzie można zmienić skarpetki, obuwie.

ZAKAZ WNOSZENIA WŁASNYCH ZABAWEK, NAPOJÓW ORAZ POŻYWIENIA

Zakaz wnoszenia przez klientów własnych zabawek, napojów i pożywienia, dla wspólnego bezpieczeństwa, zachęcamy do zakupów w kawiarni Inca Cafe w której również zastosowaliśmy wszystkie powyższe zasady. Kawiarnia dla rodziców jest otwarta, a korzystający z niej rodzice i dzieci, kiedy zajmują stolik mogą swobodnie zdjąć maseczki

PODŁOGA – NIE WYKŁADZINA!

Wielokrotnie, zwracaliśmy uwagę jak ważnym elementem jest podłoga w centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play. Podłoże powinno być łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji, nie wystarczy tylko to, aby była to wykładzina nie wywołująca alergii. Na terenie całej sali zabaw znajduje się specjalny, łatwy do dezynfekcji system podłogowy firmy Tarkett stosowany w placówkach medycznych – nie wykładzina! Takie rozwiązanie zdecydowanie wyróżnia naszą salę zabaw, prawdopodobnie jako jedyne miejsce w Warszawie je posiadamy.

LAMPY PRZEPŁYWOWE W SZATNI I W TOALETACH

Kolejnym, bardzo ważnym rozwiązaniem, które posiadamy w Sali zabaw dla całej rodziny Inca Play od 2018 roku – są lampy przepływowe.
To, co każdy powinien wiedzieć o ich działaniu, to kilka faktów:

  1. Promieniowanie lampy gwarantuje niszczenie wszelkich komórek: grzybów, pleśni, wirusów.
  2. W lampach przepływowych mechanizm działania oparty jest na specjalnych filtrach, które oczyszczają zanieczyszczone powietrze.
  3. Po przejściu przez filtr powietrze jest zatrzymywane w komorze dezynfekującej, gdzie poddane jest działaniu promieni UV-C. Następnie opuszcza komorę. Dużą zaletą lamp przepływowych jest to, iż nie mają negatywnego wpływu na organizm ludzki.

PRACOWNICY SALI ZABAW

Wszyscy pracownicy Inca Play wyposażeni zostaną w maseczki bądź przyłbice. Przed rozpoczęciem pracy, każdy pracownik powinien zmierzyć temperaturę i wypełnić wywiad medyczny, a cała dokumentacja będzie przez nas przechowywana. Cykliczną czynnością, jaką każdy pracownik Sali zabaw Inca Play będzie wykonywać jest dezynfekcja oraz mycie rąk. Wszystkie pomieszczenia socjalne zostały wyposażone w płyny dezynfekujące, instrukcje mycia rąk, maseczki, rękawiczki.

STACJE DO DEZYNFEKCJI RĄK

Dezynfekcja rąk, po ponownym otwarciu Sali zabaw będzie nierozłącznym elementem przebywania na powierzchni Sali zabaw dla dzieci. Przed wejściem na salę zabaw, po przekroczeniu bramki oraz podczas zabawy, po skorzystaniu z toalety, umożliwią to: rozmieszczone w różnych miejscach Sali zabaw stacje do dezynfekcji rąk- tak aby był do nich łatwy dostęp i aby znajdowały się w wielu dostępnych miejscach.

DEZYNFEKCJA NA BIEŻĄCO

Atrakcje Sali zabaw oraz drobne elementy takie jak klamki, poręcze, włączniki powinny być dezynfekowane na bieżąco – i tak właśnie zamierzamy robić.

WÓZKI ZOSTAJĄ W WYZNACZONYM MIEJSCU

Drodzy klienci, wszystkie wózki i przedmioty, które zabierzecie ze sobą do Sali zabaw Inca Play, pozostawicie w bezpiecznym i przeznaczonym do tego miejscu.