Lipiec w Inca Play

Jesteśmy otwarci!

Po wielu miesiącach oczekiwania, 6 czerwca mogliśmy otworzyć naszą salę zabaw dla dzieci Inca Play. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po tak długiej przerwie ciągle chętnie do nas wracacie! Atrakcje z wesołego miasteczka, ogromna, kilkupiętrowa konstrukcja zabawowa potocznie zwana „Małpim Gajem”, Kryjówki zwierząt, Strefa Maluszków oraz wiele więcej to wszystko sprawia, że nasze Centrum rozrywki i Edukacji dla dzieci to miejsce w którym dzieci potrafią spędzić kilka godzin!

Każdy uśmiech dziecka i radość, którą widzimy na ich twarzach jest dla nas dowodem na to, że warto było czekać na ponowne otwarcie centrum rozrywki dla dzieci.

A co czeka na Was w lipcu?
Jak co roku, organizujemy dla najmłodszych tygodniowe turnusy wakacyjne pod hasłem przewodnim „ Wakacje Razem”. W ramach turnusu biorą udział w licznych warsztatach tematycznych oraz w wycieczkach na świeżym powietrzu.

W ciągu dnia poza szeregiem atrakcji i rozbudowanym planem warsztatów, najmłodsi otrzymują także 3 posiłki przygotowane na świeżo w naszej kuchni, a turnusy odbywają się w godzinach: 8:30 a 18:00. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej w artykule dotyczącym Turnusów Wakacyjnych w Inca Play bądź pod numerem telefonu: 606 770 098.

Poza masą atrakcji jaka czeka na Was w Centrum rozrywki Inca Play – informujemy że przestrzegamy wszystkich wytycznych i zasad bezpieczeństwa, aby zabawa w Inca Play była jeszcze bardziej komfortowa. Więcej możecie przeczytać na naszym blogu, w artykule dot. Bezpieczeństwa w Sali zabaw dla dzieci.

W naszej Sali zabaw dla całej rodziny można spędzić dzień pełen wrażeń, a dodatkowo zjeść pyszny posiłek, ponieważ w naszej kawiarni dla rodziców i dzieci Inca Cafe wprowadziliśmy nowe, poszerzone wakacyjne menu! Poza śniadaniami, które od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, posiadamy również ofertę przekąsek na większy i mniejszy głód, sałatki i wrapy z frytkami lub kaszą, kanapki z wieloma dodatkami do wyboru, kids menu- które najmłodsi pokochali od pierwszego dnia. Oczywiście w naszym menu nie mogło zabraknąć też frytek i panierowanych kurczaków, które dzieci wprost uwielbiają! Ale znaleźliśmy na to sposób, aby były w wersji zdrowszej- koniecznie musicie spróbować naszej kuchni jak nas odwiedzicie 😊

Centrum rozrywki dla dzieci Inca Play to rozrywka, turnusy wakacyjne, kawiarnia ale również niezwykłe przyjęcia urodzinowe! Szeroka oferta urodzinowa, wiele pakietów do wyboru oraz niezwykłe atrakcje Sali zabaw, gwarantują fantastycznie spędzony czas i udane przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka. Kochani klienci naszej Sali zabaw, jeśli jesteście zainteresowani rezerwacją prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 606 770 098 lub mailowo: . Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły, aby przyjęcie urodzinowe było uszyte na miarę Waszych oczekiwań.

Zachęcamy do odwiedzania mediów społecznościowych Inca Play:
Facebook
Instagram
YouTube
Blog