Menu urodzinowe

 

Prawdziwa Włoska Pizza
do naszej pizzy używamy produktów prosto ze słonecznych Włoch, najlepszej jakości!

 

Wszystkie przekąski przygotowywane są w bistro Włosko i My, które jest nieodłącznym elementem Sali zabaw.

Znajdzie się coś dla każdego!

W Szczególności polecamy prawdziwą włoską pizzę z najlepszej jakości składników ale w menu przekąsek znajdziecie duuużo więcej!

Wszystkie pozycje przygotowywane są na miejscu, są pyszne i świeże bo z najlepszej jakości produktów i z pasją do gotowania !

Doskonale wiemy czego na przyjęciach urodzinowych nie może zabraknąć

W ofercie słodkości do wyboru wszystko to co dzieci lubią najbardziej! W końcu to szczególny dzień więc wszystko musi być idealnie. Żelki, ciastka, pianki, wafelki, cukierki, popcorn. Zadbaliśmy również o to aby w ofercie widniały zdrowsze przekąski. Świeże warzywa, świeże deski owoców, wszystko domowe, robione na miejscu! Zdrowe oznacza też smaczne 🙂

Drodzy rodzice, pomyśleliśmy również o Was. W centrum rozrywki dla dzieci, ważnymi gośćmi dla nas są również rodzice. Miejsce dla rodziców jest specjalnie wydzielone, ale tak aby cały czas dzieci były na ich oku. Przestronne, kilkunastoosobowe loże to idealna opcja na spotkanie w gronie przyjaciół. Kiedy dzieci oddają się zabawie w centrum rozrywki, korzystając z najlepszych atrakcji i największego małpiego gaju, czyli wielopoziomowej konstrukcji zabawowej rodzice mają czas aby spotkać się i porozmawiać. Zorganizuj urodziny dla dziecka w centrum rozrywki i połącz je ze spotkaniem rodziców w Bistro Włosko i My.

Wybór jest duży, może się wydawać skomplikowany ale organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka to nasza specjalność 🙂 dlatego chętnie Ci doradzimy i wspólnie zaplanujemy ten wielki dzień, bo na przyjęciu urodzinowym dla dzieci w centrum rozrywki Inca Play nie może zabraknąć niczego, nie czekajcie zorganizujcie urodziny dla dziecka już dziś 🙂

 

 

Drodzy rodzice, jeżeli Waszemu dziecku marzy się wspaniałe, kolorowe przyjęcie urodzinowe, wśród unikatowych atrakcji w centrum rozrywki w pięknej urodzinowej sali z pysznym i różnorodnym menu dobrze trafiliście. Inca Play to centrum rozrywki w którym organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka to czysta przyjemność. Szeroki wybór pakietów urodzinowych oraz przepyszny przygotowywany na miejscu od podstaw catering z bistro Włosko i My na pewno wyjdzie naprzeciw waszym oczekiwaniom.

Wybraliście już salkę urodzinową spośród pięciu pięknych, tematycznych i nowoczesnych pokoi urodzinowych? Każda urządzona jest zupełnie inaczej, każda jest zupełnie inną przygodą! Co więcej każda posiada w swoim wystroju dodatkową atrakcję! Koniecznie odwiedźcie centrum rozrywki Inca Play- obejrzyjcie sale urodzinowe i zarezerwujcie najlepsze urodziny dla dziecka!

Pakiet urodzinowy to kolejny krok, mamy nadzieje że bez problemu podjęliście decyzję. W ofercie jest pakiet z własnym menu, pakiet z menu nielimitowanym oraz pakiet menu do samodzielnego wyboru z oferty Sali zabaw.

Jeśli jednak sami kompletujecie urodzinowe menu, wspaniale! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele propozycji, aby wybór był łatwy 🙂 Znajdzie się coś dla każdego. W menu przekąsek wszystkie pozycje przygotowywane są na miejscu, świeże z najlepszej jakości produktów w naszej przestronnej kuchni.

W ofercie słodkości do wyboru wszystko to co dzieci lubią najbardziej! W końcu to szczególny dzień więc wszystko musi być idealnie. Żelki, ciastka, pianki, wafelki, cukierki, popcorn. Zadbaliśmy również o to aby w ofercie widniały zdrowsze przekąski. Świeże warzywa, świeże deski owoców, wszystko domowe, robione na miejscu! Zdrowe oznacza też smaczne 🙂

Drodzy rodzice, pomyśleliśmy również o Was. W centrum rozrywki dla dzieci, ważnymi gośćmi dla nas są również rodzice. Miejsce dla rodziców jest specjalnie wydzielone, ale tak aby cały czas dzieci były na ich oku. Przestronne, kilkunastoosobowe loże to idealna opcja na spotkanie w gronie przyjaciół. Kiedy dzieci oddają się zabawie w centrum rozrywki, korzystając z najlepszych atrakcji i największego małpiego gaju, czyli wielopoziomowej konstrukcji zabawowej rodzice mają czas aby spotkać się i porozmawiać. W menu przekąsek urodzinowych pomyśleliśmy również o przekąskach dla dorosłych w ofercie pakietów dla dzieci są także zestawy przekąskowe dla dorosłych a w nich: deski tapasów, kanapek, warzyw i wrapów, domowe ciasta- pieczone na miejscu od podstaw. Zorganizuj urodziny dla dziecka w centrum rozrywki i połącz je ze spotkaniem rodziców w kawiarni Inca Cafe.

Wybór jest duży, może się wydawać skomplikowany ale organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka to nasza specjalność J dlatego chętnie Ci doradzimy i wspólnie zaplanujemy ten wielki dzień, bo na przyjęciu urodzinowym dla dzieci w centrum rozrywki Inca Play nie może zabraknąć niczego, nie czekajcie zorganizujcie urodziny dla dziecka już dziś 🙂

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa