Turnusy wakacyjne w Inca Play

Już od 28.06 w sali zabaw Inca Play rozpoczynają się tygodniowe turnusy wakacyjne. „Wakacje Razem” to projekt , w ramach którego dzieci oddadzą się w wir zabawy w centrum rozrywki Inca Play, zlokalizowanym na 4. piętrze Centrum Handlowego Blue City na warszawskiej Ochocie . W trakcie tygodnia pełnego wrażeń , najmłodsi wezmą udział w szeregu atrakcji. Warsztaty kucharskie będą nauką przygotowywania włoskiego przysmaku – pizzy. Pyszne, cienkie ciasto, smaczny sos pomidorowy i mnogość dodatków powodują nieśmiertelność tej prostej potrawy. Dodatkowo, w trakcie turnusu dzieci brać będą również udział w zajęciach plastycznych i z zakresu ekologii.

W trakcie turnusów w centrum rozrywki dla dzieci Inca Play przewidziano również atrakcje na zewnątrz sali zabaw. Podczas warsztatów ceramicznych będą mieli okazję stworzyć własne naczynie z gliny, podobnie jak robili to nasi przodkowie wiele lat temu. Dzięki zajęciom na ściance wspinaczkowej, najmłodsi będą mogli doskonalić zmysł równowagi, świetnie się bawiąc. W programie przewidziana jest także wizyta w papugarni, by spotkać z kolorowymi ptakami z całego świata, a także wyjścia do Parku Szczęśliwickiego i zabawa na świeżym powietrzu.

Podczas turnusów opiekę nad dziećmi sprawować będą doświadczeni i uśmiechnięci animatorzy, którzy nie pozwolą najmłodszym się nudzić. Każde dziecko w ciągu dnia otrzyma 3 smaczne posiłki – śniadanie, obiad (zupa + drugie danie) oraz podwieczorek. Wszystkie posiłki przygotowujemy na naszej kuchni Inca Cafe. Sala zabaw dla dzieci Inca Play zadba o Wasze pociechy między 8:30 a 18:00. Turnusy zaplanowaliśmy między 28 czerwca a 27 sierpnia w cyklach tygodniowych. Istnieje również możliwość wykupienia udziału dziecka na poszczególny dzień zajęć.

Zapisów dokonujemy mailowo: , telefonicznie pod numerem 606-770-098 lub osobiście w recepcji centrum rozrywki Inca Play.

Zachęcamy również do obserwowania naszych social media – Fanpage’a na Facebooku oraz konta na Instagramie, gdzie również będziemy na bieżąco informować o turnusach oraz relacjonować zabawę najmłodszych.