Czerwiec w Inca Play

Kochani klienci Sali zabaw dla dzieci Inca Play. Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość! W końcu możemy podzielić się fantastyczną wiadomością i oznajmić, że w już od 6 czerwca otwieramy się specjalnie dla Was! Cieszymy się, że nareszcie możemy podarować Wam moc rozrywki i ponownie zobaczyć uśmiechy naszych najmłodszych klientów. Centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play czeka na Was z otwartymi ramionami już od 6 czerwca!

Pamiętajcie o naszych zasadach bezpieczeństwa. Każda osoba dorosła ma obowiązek nosić maseczkę ochronną na terenie Sali zabaw – wyjątkiem jest strefa kawiarni. Dodatkowo każda osoba wchodząca na teren Sali zabaw ma obowiązek zmienić skarpetki w szatni – dla rodziców są dostępne ochraniacze na obuwie. Na teren Sali zabaw nie można wnosić własnych posiłków, napojów, ani żadnych innych zabawek i elementów. A co my robimy dla Was, abyście czuli się bezpieczni? Przede wszystkim ograniczyliśmy liczbę klientów aż o 70%! Posiadamy łatwy do dezynfekcji system podłogowy stosowany w placówkach medycznych. Mamy również lampy antybakteryjne a także nowoczesny system wentylacyjny. W naszym centrum zabawy znajdziecie podajniki do dezynfekcji rąk, a także będziecie mieli zmierzoną temperaturę zaraz na wejściu. Nasi pracownicy na bieżąco dezynfekują powierzchnię i dostępne atrakcje, a w czasie zamknięcia Sali zabaw cała przestrzeń dezynfekowana jest metodą zmgławiania. Bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem, ale pamiętajmy że bezpieczną przestrzeń tworzymy wspólnie, dlatego dbajmy o siebie i innych i przestrzegajmy dla swojego dobra wszystkich obecnych zasad bezpieczeństwa.

A jeśli przyjdziecie do nas na zabawę to zachęcamy do skorzystania z nowej oferty kawiarni Inca Cafe! A wszystko z myślą o klientach naszej Sali zabaw! Przepyszna oferta śniadaniowa doda energii na cały poranek, a nasze obłędnie pyszne kanapki nasycą się na długi czas. W naszej przestronnej kawiarni znajdziecie zdrowe i lekkie przekąski, a także pożywne posiłki. Do tego stworzyliśmy ofertę specjalnie dla maluchów w której znajdziecie racuchy a także kaszkę manną. Oprócz tego w naszej klimatycznej kawiarni wypijecie przepyszną kawę wypalaną w podwarszawskiej palarni Manufaktura Kawy. A do kawy w duecie najlepiej smakuje ciasto! W kawiarni Sali zabaw możecie spróbować przepysznych ciast bez cukru od cukierni Nie jestem z cukru. Do wyboru macie m.in. ciasta bez cukru, torty bez glutenu, orzeźwiające tarty i wiele więcej. Wszystkie wypieki bez glutenu dedykowane są dla tych, którzy dbają o linię, mają nietolerancje lub po prostu unikają białego cukru w kuchni. Przyjdźcie i przekonajcie się sami jak wyjątkowa jest oferta kawiarni Inca Cafe oraz cukierni Nie jestem z cukru.

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Inca Play
Facebook
Instagram
Blog