Sierpień w Inca Play

Centrum rozrywki dla dzieci Inca Play – zapraszamy: wszystkie chętne dzieci oraz rodziców do przyjeżdżania na wspaniałą, niezapomnianą zabawę przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11:00 – 20:00 od poniedziałku do piątku oraz 10:00 – 20:00 w weekendy. Do dyspozycji są bilety 30 minutowe, 1,2,3 godzinne lub bilety OPEN, w ramach których można przebywać na Sali zabaw bez ograniczeń w dniu zakupienia biletu do zamknięcia Sali. Cennik wejść dostępny jest na naszej stronie internetowej.

W Sali zabaw dla dzieci Inca Play stosujemy procedury bezpieczeństwa i higieny zalecane według wytycznych Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Sala zabaw jest regularnie dezynfekowana, a na koniec dnia zmgławiana specjalnym środkiem zapewniającym neutralizację drobnoustrojów w powietrzu. Dodatkowo, szatnia oraz łazienki posiadają system lamp ultrafioletowych, spotykanych np. w placówkach medycznych by zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów.
W trakcie przerwy wakacyjnej, w naszym centrum rozrywki dla dzieci odbywają się turnusy wakacyjne. Opieka realizowana jest w godzinach 8:30 – 18:00 od poniedziałku do piątku. Zapisy oraz szczegóły można poznać za pośrednictwem telefonu: 606 770 098 oraz na naszych social mediach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypoczynku dla dzieci.

Niezmiennie także w wakacje organizujemy urodziny dla dzieci. Przyjęcia odbywają się w naszych salkach urodzinowych. Elastyczność w wyborze pakietów urodzinowych, szeroka gama menu do wyboru. Cały catering robimy sami w naszej domowej kuchni w kawiarni Inca Cafe. Nasza dewiza to zdrowie, prostota i naturalne składniki. Aromatyczna herbata, kawa a może chłodząca lemoniada? Wszystko to, a nawet więcej można znaleźć w naszej przytulnej kawiarni. Zarówno na terenie kawiarni, jak i pozostałej części sali zabaw można znaleźć również rośliny oczyszczające powietrze.

W naszym centrum rozrywki dla dzieci najmłodsi mogą bawić się na całej kilkupoziomowej konstrukcji Małpiego Gaju, przejechać się na atrakcjach znanych z wesołych miasteczek – diabelskim młynie oraz pirackim statku, odkrywać ciekawostki przyrodnicze w trakcie szukania zwierzęcych kryjówek oraz przemierzać niezmierzone ilości przeszkód, zjeżdżalni na całej sali zabaw.

Na sali zabaw znajduje się również strefa malucha, czyli osobne miejsce dla dzieci do 4 roku życia. Dla najmłodszych przygotowaliśmy tam tablice manipulacyjne, domek na drzewie wraz z kryjówką gniazda bociana, małą zjeżdżalnię, maty edukacyjne oraz stolik interaktywny. Na strefę maluszka rodzice wchodzą wraz z dziećmi, by razem uczestniczyć w rozwijającej zabawie.

W naszych mediach społecznościowych informujemy również na bieżąco o wszystkich aktualnościach, promocjach oraz nowościach. Zachęcamy do odwiedzania fanpage’a na Facebooku, oraz konta na Instagramie. Zapraszamy do odwiedzin naszego centrum rozrywki dla dzieci, tutaj każdy, nawet dorosły znajdzie coś dla siebie!