Najczęściej zadawane pytania

Czy rodzice płacą za wstęp do Sali zabaw?
Na każde dziecko przypada jeden rodzic/opiekun. Każda kolejna osoba dorosła płaci 10zł za wejście na salę zabaw.
Czy dzieci poniżej 1 roku życia płacą za wejście do Sali zabaw?
Od poniedziałku do czwartku dzieci do 1 roku życia wchodzą do Sali Zabaw bezpłatnie. Od piątku do niedzieli dzieci pomiędzy 6 a 12 miesiącem życia wchodzą ze zniżką -50%.
Jakie są dostępne bilety w sali zabaw?
Do wyboru są bilety 30min, 1H, 2H, 3H – ich wartość określa cennik.
Czy mogę pozostawić dziecko samo w Sali zabaw?
Tylko dzieci, które ukończyły 6 rok życia mogą zostać same na terenie centrum rozrywki Inca Play. Obowiązkiem opiekuna jest zgłoszenie chęci pozostawienia dziecka samodzielnie na terenie Sali Zabaw pracownikowi recepcji oraz wypełnienie oświadczenia.
Czy po zaksięgowaniu wpłaty zadatku pracownik Inca Play skontaktuje się ze mną, aby omówić szczegóły przyjęcia urodzinowego?
Tak, po wpłacie zadatku urodzinowego pracownik recepcji Inca Play skontaktuje się z Panem/Panią, aby dokonać wyboru tematycznej salki urodzinowej, pakietu urodzinowego, menu a także pomoże dobrać warsztaty, animacje oraz pozostałe dodatkowe atrakcje dla dzieci.
Jak długo trwa zabawa urodzinowa?
Przyjęcie urodzinowe to 2h w tematycznej salce oraz nielimitowany czas zabawy. Po tym czasie konieczne jest opuszczenie tematycznej salki urodzinowej, ale jubilat wraz z gośćmi może bawić się do godziny 20:00, czyli do zamknięcia Sali Zabaw. Istnieje możliwość przedłużenia wynajmu salki urodzinowej po wcześniejszym uzgodnieniu oraz weryfikacji dostępności z pracownikiem recepcji lub Managerem sali zabaw, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą.
Czy mogę wnieść własny tort na przyjęcie urodzinowe?
Tak, w każdym pakiecie istnieje możliwość przyniesienia własnego tortu na imprezę urodzinową. Jednorazowy koszt wniesienia tortu we własnym zakresie to 50zł – wyjątkiem jest Multipakiet, w którym wniesienie własnego tortu jest bezpłatne. Dodatkowo należy podpisać oświadczenie dotyczące wniesienia tortu na własną odpowiedzialność.
Czy dzieci muszą mieć zmienne obuwie, aby korzystać z Sali zabaw?
Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa każda osoba wchodząca na salę zabaw ma obowiązek posiadać skarpety na zmianę. Osoby dorosłe mogą nabyć ochraniacze przy recepcji
Czy jest coś do zabawy dla maluchów?
. Tak. Na Sali zabaw mamy specjalnie wydzieloną strefę dla dzieci do czwartego roku życia. Znajdują się tam m.in. tablice manipulacyjne, krzywe lustra, zjeżdżalnia, domek na drzewie. Młodsze dzieci mogą również korzystać z strefy głównej Sali zabaw, ale tylko pod opieką rodzica bądź opiekuna.
Czy za coś musimy dodatkowo płacić?
Wszystkie dostępne atrakcje są w cenie biletu. Wyjątkiem są automaty, których koszt wynosi 2zł/gra. Dodatkowo płatne są również skarpetki (4zł/para).
Do jakiego wieku jest sala zabaw?
Sala zabaw jest przeznaczona dla dzieci do 12 roku życia.
Jakie są zasady bezpieczeństwa na Sali zabaw? (Czy moje dziecko może czuć się bezpiecznie na Sali zabaw?)
Przede wszystkim ograniczyliśmy liczbę klientów aż o 70%, dezynfekujemy na bieżąco atrakcje, a wieczorem dezynfekujemy cały obiekt. Klienci i pracownicy mają mierzoną temperaturę, a wszystkie osoby wchodzące na salę zabaw mają obowiązek mieć zmienione skarpetki na czyste. Dodatkowo na Sali zabaw posiadamy lampy antybakteryjne oraz łatwy do dezynfekcji system podłogowy stosowany również w placówkach medycznych.
Dlaczego nie ma informacji o przerwie technicznej?
Przerwy techniczne są ruchome, dlatego nie podajemy konkretnej godziny. Aby dowiedzieć się o przerwie technicznej należy zadzwonić w danym dniu do Sali zabaw i dopytać o szczegóły.
Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa w czasie przyjęcia urodzinowego?
Nasi koordynatorzy zostali przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa. Każdy z gości urodzinowych ma mierzoną temperaturę, osoby dorosłe mają obowiązek nosić maseczkę ochronną w czasie przyjęcia urodzinowego – wyjątkiem jest strefa kawiarni. Salka urodzinowa oraz wszystkie jej elementy są na dezynfekowane metodą zmgławiana, a koordynator przed przyjęciem urodzinowym informuje wszystkie dzieci o zasadach bezpieczeństwa i wspólnie wybierają się do łazienki na mycie rąk
Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa w czasie przyjęcia urodzinowego?
Nasi koordynatorzy zostali przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa. Każdy z gości urodzinowych ma mierzoną temperaturę, osoby dorosłe mają obowiązek nosić maseczkę ochronną w czasie przyjęcia urodzinowego – wyjątkiem jest strefa kawiarni. Salka urodzinowa oraz wszystkie jej elementy są na dezynfekowane metodą zmgławiana, a koordynator przed przyjęciem urodzinowym informuje wszystkie dzieci o zasadach bezpieczeństwa i wspólnie wybierają się do łazienki na mycie rąk.
Czy mogę wnieść własne jedzenie na przyjęcie urodzinowe?
Jedzenie na przyjęcie urodzinowe można wnieść tylko w pakiecie standard oraz w pakiecie komfort (za dodatkową opłatą). Dodatkowo należy wypełnić oświadczenie dotyczące wniesienia własnego jedzenia na własną odpowiedzialność.
Czy na kawiarni znajdę coś do jedzenia dla malucha?
Tak. Mamy specjalnie stworzone KIDS Menu dla najmłodszych, w którym znaleźć można m.in. racuchy, kaszkę manną a także tosty. O więcej szczegółów należy pytać pracownika kawiarni.
Czy mogę dopłacić różnicę w bilecie, aby przedłużyć sobie czas?
Niestety nie. W momencie zakupienia biletu nie ma już możliwości zamienienia czasu na dłuższy, bądź krótszy. Po przekroczonym czasie naliczana jest opłata za każdą przekroczoną minutę – wartość opłaty określa cennik
Czy jest możliwość rezerwacji biletów online?
Nie mamy możliwości rezerwacji biletów i miejsc online. Wszystkie bilety należy zakupić bezpośrednio w recepcji
Czy sala zabaw jest otwarta w niedziele?
Tak, sala zabaw jest otwarta w niedziele – również niehandlowe. Wyjątkiem są dni świąteczne lub dni, w których Centrum Handlowe Blue City pozostaje zamknięte.
Czy mogę wejść z dzieckiem na konstrukcję?
Tak, zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci mogą wspólnie bawić się na wszystkich dostępnych atrakcjach.
Czy dotyczą nas jakieś obostrzenia w związku z Covid-19?
Tak. Przede wszystkim każda osoba wchodząca na salę zabaw ma zmierzoną temperaturę. Osoby dorosłe mają obowiązek noszenia maseczek ochronnych – wyjątkiem jest strefa kawiarni. Każda osoba wchodząca na teren Sali zabaw ma obowiązek noszenia czystych, zmiennych skarpetek – dla rodziców są dostępne ochraniacze na obuwie. Nie można wnosić własnych zabawek, posiłków, ani napojów – wyjątkiem jest bidon dla najmłodszych. Osoby przychodzące na salę zabaw muszą liczyć się z tym, że mogą zostać nie wpuszczone ze względu na ograniczoną liczbę osób na obiekcie, bądź ze względu na przerwę techniczną.
Czy mogę wnieść własne jedzenie na salę zabaw?
Nie można wnosić własnych napojów i posiłków na salę zabaw. Wszystkie posiłki i napoje można zamawiać na naszej kawiarni Inca Cafe.