Najczęściej zadawane pytania

Czy rodzice płacą za wstęp do Sali zabaw?

Nie, bilety obowiązują wyłącznie dzieci. Wraz z dzieckiem bezpłatnie może wejść 2 dorosłych opiekunów.

Czy dzieci poniżej 1 roku życia płacą za wejście do Sali zabaw?

Od poniedziałku do czwartku dzieci do 1 roku życia wchodzą do Sali Zabaw bezpłatnie. Od piątku do niedzieli dzieci pomiędzy 6 a 12 miesiącem życia wchodzą ze zniżką -50%, natomiast dzieci od 1 roku życia obowiązuje bilet w pełnej cenie.

Jakie są dostępne bilety w sali zabaw?

Do wyboru są bilety na 1h, 2h oraz no-limit – ich wartość określa cennik.

W ofercie dostępny jest także karnet 6 wejść ważny przez 30 dni od daty pierwszego wejścia, z którego może korzystać więcej niż jedno dziecko. Karnet obejmuje 6 wejść no-limit.

Czy mogę pozostawić dziecko samo w Sali zabaw?

Tylko dzieci, które ukończyły 6 rok życia mogą zostać same na terenie centrum rozrywki Inca Play. Obowiązkiem opiekuna jest zgłoszenie chęci pozostawienia dziecka samodzielnie na terenie Sali Zabaw pracownikowi recepcji oraz wypełnienie oświadczenia.

Czy po zaksięgowaniu wpłaty zadatku pracownik Inca Play skontaktuje się ze mną, aby omówić szczegóły przyjęcia urodzinowego?

Tak, po wpłacie zadatku urodzinowego pracownik recepcji Inca Play skontaktuje się z Panem/Panią, aby dokonać wyboru tematycznej salki urodzinowej, pakietu urodzinowego, menu a także pomoże dobrać warsztaty, animacje oraz pozostałe dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Jak długo trwa zabawa urodzinowa?

Przyjęcie urodzinowe w ramach pakietów podstawowych trwa 2h w tematycznej salce, przyjęcia w ramach pakietów specjalnych (Chef Master oraz VIP) zawierają natomiast aż 3h w tematycznej salce. Po tym czasie konieczne jest opuszczenie tematycznej salki urodzinowej, ale jubilat wraz z gośćmi może bawić się do godziny 20:00*. Istnieje możliwość przedłużenia wynajmu salki urodzinowej po wcześniejszym uzgodnieniu oraz weryfikacji dostępności z pracownikiem recepcji lub Managerem sali zabaw, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą.

*wyjątek stanowi pakiet standard (poniedziałek-czwartek) gdzie czas zabawy jest limitowany i wynosi łącznie 2,5h wraz z pobytem w salce urodzinowej

Czy mogę przynieść własny tort na przyjęcie urodzinowe?

Tak, w każdym pakiecie istnieje możliwość przyniesienia własnego tortu na imprezę urodzinową. Jenorazowy koszt wniesienia tortu we własnym zakresie to 30zł.

Czy dzieci muszą mieć zmienne obuwie, aby korzystać z Sali zabaw?

Dzieci mogą bawić się w skarpetkach(najlepiej antypoślizgowych) lub zmiennym obuwiu z czystą podeszwą, ale nie mogą w obuwiu wchodzić na atrakcje. Dla rodziców przygotowaliśmy ochraniacze na obuwie, których noszenie jest obowiązkowe na terenie Sali zabaw. Rodzice mogą również przebywać w Inca Play bez obuwia.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa