Najczęściej zadawane pytania

Czy rodzice płacą za wstęp do Sali zabaw?

Na każde dziecko przypada jeden rodzic/opiekun. Każda kolejna osoba dorosła płaci 10zł za wejście na salę zabaw.

Czy dzieci poniżej 1 roku życia płacą za wejście do Sali zabaw?

Od poniedziałku do czwartku dzieci do 1 roku życia wchodzą do Sali Zabaw bezpłatnie. Od piątku do niedzieli dzieci pomiędzy 6 a 12 miesiącem życia wchodzą ze zniżką -50%.

Jakie są dostępne bilety w sali zabaw?

Do wyboru są bilety 30min, 1H, 2H, 3H, no limit – ich wartość określa cennik.

Czy mogę pozostawić dziecko samo w Sali zabaw?
Tylko dzieci, które ukończyły 6 rok życia mogą zostać same na terenie centrum rozrywki Inca Play. Obowiązkiem opiekuna jest zgłoszenie chęci pozostawienia dziecka samodzielnie na terenie Sali Zabaw pracownikowi recepcji oraz wypełnienie oświadczenia.
Czy po zaksięgowaniu wpłaty zadatku pracownik Inca Play skontaktuje się ze mną, aby omówić szczegóły przyjęcia urodzinowego?
Tak, po wpłacie zadatku urodzinowego pracownik recepcji Inca Play skontaktuje się z Panem/Panią, aby dokonać wyboru tematycznej salki urodzinowej, pakietu urodzinowego, menu a także pomoże dobrać warsztaty, animacje oraz pozostałe dodatkowe atrakcje dla dzieci.
Jak długo trwa zabawa urodzinowa?

Przyjęcie urodzinowe to 2h w tematycznej salce oraz nielimitowany czas zabawy (w zależności od pakietu). Po tym czasie konieczne jest opuszczenie tematycznej salki urodzinowej, ale jubilat wraz z gośćmi może bawić się do godziny 20:00, czyli do zamknięcia Sali Zabaw. Istnieje możliwość przedłużenia wynajmu salki urodzinowej po wcześniejszym uzgodnieniu oraz weryfikacji dostępności z pracownikiem recepcji lub Managerem sali zabaw, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą.

Czy mogę wnieść własny tort na przyjęcie urodzinowe?

Tak, w każdym pakiecie istnieje możliwość przyniesienia własnego tortu na imprezę urodzinową. Jednorazowy koszt wniesienia tortu we własnym zakresie to 50zł.

Czy jest coś do zabawy dla maluchów?
. Tak. Na Sali zabaw mamy specjalnie wydzieloną strefę dla dzieci do czwartego roku życia. Znajdują się tam m.in. tablice manipulacyjne, krzywe lustra, zjeżdżalnia, domek na drzewie. Młodsze dzieci mogą również korzystać z strefy głównej Sali zabaw, ale tylko pod opieką rodzica bądź opiekuna.
Czy za coś musimy dodatkowo płacić?
Wszystkie dostępne atrakcje są w cenie biletu. Wyjątkiem są automaty, których koszt wynosi 2zł/gra. Dodatkowo płatne są również skarpetki (4zł/para).
Do jakiego wieku jest sala zabaw?
Sala zabaw jest przeznaczona dla dzieci do 12 roku życia.
Czy mogę wnieść własne jedzenie na przyjęcie urodzinowe?
Jedzenie na przyjęcie urodzinowe można wnieść tylko w pakiecie standard oraz w pakiecie komfort (za dodatkową opłatą). Dodatkowo należy wypełnić oświadczenie dotyczące wniesienia własnego jedzenia na własną odpowiedzialność.
Czy na kawiarni znajdę coś do jedzenia dla malucha?

Tak. Mamy specjalnie stworzone KIDS Menu dla najmłodszych, w którym znaleźć można m.in. racuchy, kaszkę manną a także tosty. O więcej szczegółów należy pytać pracownika bistro.

Czy mogę dopłacić różnicę w bilecie, aby przedłużyć sobie czas?
Niestety nie. W momencie zakupienia biletu nie ma już możliwości zamienienia czasu na dłuższy, bądź krótszy. Po przekroczonym czasie naliczana jest opłata za każdą przekroczoną minutę – wartość opłaty określa cennik
Czy jest możliwość rezerwacji biletów online?
Nie mamy możliwości rezerwacji biletów i miejsc online. Wszystkie bilety należy zakupić bezpośrednio w recepcji
Czy sala zabaw jest otwarta w niedziele?
Tak, sala zabaw jest otwarta w niedziele – również niehandlowe. Wyjątkiem są dni świąteczne lub dni, w których Centrum Handlowe Blue City pozostaje zamknięte.
Czy mogę wejść z dzieckiem na konstrukcję?
Tak, zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci mogą wspólnie bawić się na wszystkich dostępnych atrakcjach.
22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa