Sierpień w IncaPlay

Wakacje trwają, ale My już teraz chcielibyśmy zaprosić na wrześniowe wydarzenie: uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego! Powrót do szkoły to wspaniały pretekst aby spędzić czas na wspaniałej zabawie! Sala zabaw Inca Play i CH Blue City  łączą swoje siły- dlatego nie ma wątpliwości, to będzie prawdziwy HIT !

Czy wróciliście już z wyjazdów, czy dopiero czekacie na upragniony wypoczynek, jest to dobra okazja by wygrać wspaniałe przyjęcie urodzinowe w sali zabaw Inca Play! Jak wygrać? Nic prostszego! Na stronie internetowej www.incaplay.pl w zakładce „Wygraj urodziny” wgrajcie zdjęcie z wakacyjnego szaleństwa, a po akceptacji przez administratora wystarczy zbierać głosy na Wasze zdjęcie. Zaangażujcie rodzinę, znajomych by zebrać jak najwięcej głosów! W wakacje wyjątkowo konkurs trwa 2 miesiące i dodawać zdjęcia można do 15 sierpnia, a głosować do ostatniego dnia wakacji! Na zwycięzcę czeka voucher na organizację przyjęcia urodzinowego w ramach pakietu Premium o wartości 870 zł, ważny przez rok od momentu wygranej! Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa 😊

Poza możliwością wygranej w konkursie, organizujemy również przyjęcia urodzinowe dla dzieci w jednej z naszych sześciu niepowtarzalnych salek urodzinowych: UL, ZAMEK, PIKNIK, CELEBRYCKA, LAS lub KUCHARSKA. Do wyboru mamy 5 różnych pakietów urodzinowych, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie 😊 Pakiety z własnym poczęstunkiem, cateringiem od nas, dekoracja salki urodzinowej, piniata do rozbijania, malowanie buziek – wspólnie ustalimy taki scenariusz przyjęcia urodzinowego, by jubilat lub jubilatka zapamiętali tę imprezę na długo!

Poza atrakcjami na przyjęciu, warto również zadbać o odpowiedni poczęstunek dla dzieci oraz rodziców. W naszej ofercie znajdziecie klasyki, jak frytki, zapiekanki czy panierowane kurczaki, domowe ciasta lecz także dużo zdrowych przekąsek, jak kanapeczki, tortille, zdrowe miski, ciasteczka owsiane czy talerze owoców i warzyw. Wszystkie posiłki przygotowujemy na świeżo na miejscu w naszej wyjątkowej kawiarni Inca Cafe.

Inca Cafe to także wyjątkowe miejsce pod względem otwartej przestrzeni, roślin oczyszczających powietrze, naturalnego doświetlenia i otwartej sieci WIFI, dzięki czemu można przy aromatycznej kawie i pysznym domowym cieście pracując, mając jednocześnie atrakcję dla dziecka. Inca Cafe jako pomysł na coworking? My jesteśmy na tak! Sprawdźcie i przetestujcie nas! 😊

Okres wakacyjny to również czas, gdy w naszym centrum rozrywki organizujemy półkolonie dla dzieci – poza całodniową opieką doświadczonej kadry (w godzinach 8:00-18:00) oraz całodniowym wyżywieniem, dzieci uczestniczą w wielu tematycznych i edukacyjnych warsztatach, by poza zabawą, wyniosły trochę wiedzy, która przyda im się w późniejszym życiu 😊 Szczegóły oferty półkolonijnej można uzyskać poprzez telefon: 22 311 75 11 lub mailowo: .

Aby być na bieżąco ze wszystkimi akcjami, które przeprowadzamy, zachęcamy do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych: fanpage’a na Facebooku oraz profilu na Instagramie. Możemy uchylić też rąbka tajemnicy, że na początku września szykujemy dla Was dużą niespodziankę, dlatego obserwujcie na bieżąco nasze social media. Zapraszamy do Inca Play!