Wakacje trwają, ale My już teraz chcielibyśmy zaprosić na wrześniowe wydarzenie: uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego! Powrót do szkoły to wspaniały pretekst aby spędzić czas na wspaniałej zabawie! Sala zabaw Inca Play i CH Blue City  łączą swoje siły- dlatego nie ma wątpliwości, to będzie prawdziwy HIT !

Czy wróciliście już z wyjazdów, czy dopiero czekacie na upragniony wypoczynek, jest to dobra okazja by wygrać wspaniałe przyjęcie urodzinowe w sali zabaw Inca Play! Jak wygrać? Nic prostszego! Na stronie internetowej www.incaplay.pl w zakładce „Wygraj urodziny” wgrajcie zdjęcie z wakacyjnego szaleństwa, a po akceptacji przez administratora wystarczy zbierać głosy na Wasze zdjęcie. Zaangażujcie rodzinę, znajomych by zebrać jak najwięcej głosów! W wakacje wyjątkowo konkurs trwa 2 miesiące i dodawać zdjęcia można do 15 sierpnia, a głosować do ostatniego dnia wakacji! Na zwycięzcę czeka voucher na organizację przyjęcia urodzinowego w ramach pakietu Premium o wartości 870 zł, ważny przez rok od momentu wygranej! Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa 😊

Poza możliwością wygranej w konkursie, organizujemy również przyjęcia urodzinowe dla dzieci w jednej z naszych sześciu niepowtarzalnych salek urodzinowych: UL, ZAMEK, PIKNIK, CELEBRYCKA, LAS lub KUCHARSKA. Do wyboru mamy 5 różnych pakietów urodzinowych, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie 😊 Pakiety z własnym poczęstunkiem, cateringiem od nas, dekoracja salki urodzinowej, piniata do rozbijania, malowanie buziek – wspólnie ustalimy taki scenariusz przyjęcia urodzinowego, by jubilat lub jubilatka zapamiętali tę imprezę na długo!

Poza atrakcjami na przyjęciu, warto również zadbać o odpowiedni poczęstunek dla dzieci oraz rodziców. W naszej ofercie znajdziecie klasyki, jak frytki, zapiekanki czy panierowane kurczaki, domowe ciasta lecz także dużo zdrowych przekąsek, jak kanapeczki, tortille, zdrowe miski, ciasteczka owsiane czy talerze owoców i warzyw. Wszystkie posiłki przygotowujemy na świeżo na miejscu w naszej wyjątkowej kawiarni Inca Cafe.

Inca Cafe to także wyjątkowe miejsce pod względem otwartej przestrzeni, roślin oczyszczających powietrze, naturalnego doświetlenia i otwartej sieci WIFI, dzięki czemu można przy aromatycznej kawie i pysznym domowym cieście pracując, mając jednocześnie atrakcję dla dziecka. Inca Cafe jako pomysł na coworking? My jesteśmy na tak! Sprawdźcie i przetestujcie nas! 😊

Okres wakacyjny to również czas, gdy w naszym centrum rozrywki organizujemy półkolonie dla dzieci – poza całodniową opieką doświadczonej kadry (w godzinach 8:00-18:00) oraz całodniowym wyżywieniem, dzieci uczestniczą w wielu tematycznych i edukacyjnych warsztatach, by poza zabawą, wyniosły trochę wiedzy, która przyda im się w późniejszym życiu 😊 Szczegóły oferty półkolonijnej można uzyskać poprzez telefon: 22 311 75 11 lub mailowo: info@incaplay.pl.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi akcjami, które przeprowadzamy, zachęcamy do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych: fanpage’a na Facebooku oraz profilu na Instagramie. Możemy uchylić też rąbka tajemnicy, że na początku września szykujemy dla Was dużą niespodziankę, dlatego obserwujcie na bieżąco nasze social media. Zapraszamy do Inca Play!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa