Lipiec w IncaPlay

Ach, jak cudownie! Wakacje już się zaczęły, część z Was wyjechała już na zasłużone urlopy, a część dopiero czeka by oddać się leniuchowaniu i odpoczynku od codziennych obowiązków służbowych. Bez względu na to, na jakim etapie jesteście to informujemy, że w czasie wakacji nasza sala zabaw Inca Play na warszawskiej Ochocie będzie do Waszej dyspozycji w regularnych godzinach otwarcia!

A jeśli szukacie pomysłu, jak zorganizować dziecku czas podczas Waszej obecności w pracy, to na to też mamy odpowiedź 😊 Opieka wakacyjna, bo o niej mowa, to ciekawa alternatywa dla wyjazdów wakacyjnych. Podczas opieki, którą zapewniamy w godzinach 8:00 – 18:00, dzieci poza zabawą na sali i korzystaniem z atrakcji, uczestniczą w różnych zabawach i grach z animatorem oraz warsztatach edukacyjnych. Zaplanowaliśmy 9 turnusów, pierwszy z nich rusza 24 czerwca, a ostatni kończy się 23 sierpnia. Koszt 5-dniowego turnusu to 550 zł, a pojedynczego dnia to 125 zł. Cena obejmuje również wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek i dostęp przez cały dzień do napojów). Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie pod numerem telefonu 22 311 75 11, mailowo: lub osobiście w recepcji Inca Play. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów i płatności.

Wakacje to również czas, gdy odwiedza nas duża liczba grup zorganizowanych w ramach akcji Lato w Mieście, i dla tych grup przygotowaliśmy również specjalną wakacyjną cenę – 12 zł za 2 godziny zabawy na sali, a dodatkowo mamy również bogatą ofertę warsztatów dla dzieci – każdy znajdzie coś dla siebie! Ozdabianie ekotoreb, zajęcia dla małych ogrodników czy robienie leśnych babeczek.

Gdy jesteśmy już przy jedzeniu, to zachęcamy do skosztowania naszych wyrobów, które codziennie przygotowujemy w naszej kawiarni Inca Cafe. Nasze znaki rozpoznawcze to: jakość produktów, świeżość i smak – kładziemy duży nacisk na to, aby nasze posiłki były nie tylko zdrowe i pożywne, ale również smaczne i proste. Poza doznaniami kulinarnymi, Inca Cafe jest miejscem przyjaznym dla mam wraz z dziećmi – to tu, drogie Mamy, macie możliwość wypicia ciepłej kawy 😊 To także przestrzeń idealnie pasująca do coworkingu, o czym pisaliśmy już jakiś czas temu na naszym blogu – Relaksacyjna muzyka, rośliny oczyszczające powietrze, naturalne światło słoneczne, otwarta sieć wi-fi oraz co jest również istotne – możliwość zabawy dziecka i jego stałej obserwacji. Kawiarnia Inca Cafe znajduje się w centralnym punkcie sali, skąd doskonale widać większość zabawek i zakamarków, w których może się bawić dziecko. W cenie biletu zyskujecie czas na pracę, zabawę dla dziecka oraz dostęp do świetnego i spokojnego miejsca, w którym można wygodnie pracować 😊

Sala zabaw Inca Play słynie jednak przede wszystkim z organizacji urodzin dla dzieci. Naszych 6 pięknych salek, która każda opowiada nieco inną historię, są do Waszej dyspozycji! Co powiecie na przyjęcie w stylu pszczółek w salce UL, lub gwiazdorskie przyjęcie w salce CELEBRYCKIEJ? A to tylko część naszej propozycji, która ze względu na swoje zróżnicowanie tematyczne oraz mnogość wyboru pakietów urodzinowych, stanowi ciekawą ofertę na przeniesienie imprezy z domu na salę zabaw!

Dużo się u nas dzieje, i będzie dziać w najbliższej przyszłości, dlatego zachęcamy do obserwowania naszych profilów w social media: fanpage na Facebooku  oraz profil na Instagramie. Bawcie się dobrze i bezpiecznie wracajcie z wakacji!