Coworking ! Czyli jak połączyć efektywną pracę poza domem z opieką nad dzieckiem.

Pracuj wśród żywych roślin i dźwięków lasu 😉

CO to jest Co working?

Coworking (co-working, z ang. pracować razem) to pojęcie, które ostatnimi czasy dość często pojawia się w mediach, co nie powinno nas dziwić. Chęć rozwoju osobistego w dzisiejszym społeczeństwie jest ogromna, dlatego tak dużo czasu poświęcamy pracy. Coworking to nic innego jak praca poza domem, praca indywidulana ale w towarzystwie innych osób w specjalnie wygospodarowanych i przystosowanych przestrzeniach.

Dla kogo ?

Coworking to przede wszystkim świetne rozwiązanie dla młodych właścicieli firm, poczatkujących przedsiębiorców którzy nie dysponują funduszem na wynajęcie biura, ale też często ich działalność nie wymaga aż tak dużej przestrzeni. Oczywiście pracując poza domem w otwartej dla społeczności przestrzeni mamy też większe możliwości. Przede wszystkim możemy spotykać i poznawać innych pracujących, co również niesie za sobą wiele korzyści i szans na rozwój Początki w świecie biznesu bywają trudne dlatego sprawę siedziby firmy można odłożyć na bok i przenieść pracę po prostu w inną przestrzeń, poza dom

Coworking i rodzicielstwo.

Cowrking to też wspaniałe rozwiązanie dla zapracowanych rodziców, którzy poza obowiązkami w domu i wychowywaniem dzieci , pracują na pełnych obrotach to połączenie z pewnością wymaga od nas tego, że musimy bardzo dobrze zarządzać czasem oraz organizować sobie zadania. Świetnym rozwiązaniem jest wtedy znalezienie takiego miejsca gdzie:

  1. Rodzic będzie mógł spokojnie pracować.
  2. Dziecko będzie spędzać czas na zabawie, nie nudząc się i jednocześnie nie przeszkadzając w pracy.

W sali zabaw Inca Play na warszawskiej Ochocie znajdziecie właśnie takie miejsce dla rodziców z dziećmi.

Inca Cafe to miejsce gdzie znajdziecie wszystko co potrzebne do pracy:

  1. Otwartą sieć wi-fi.
  2. Duże przestronne stoliki, czyli wystraczająco dużo miejsca na notatki i komputer.
  3. Wygodne, miękkie kanapy i fotele.
  4. Światło dzienne.
  5. Świeże rośliny- wpływające na świeże powietrze w otoczeniu.
  6. Delikatna muzyka, czyli dźwięki lasu w tle.
  7. Świeżo palona, przepyszna kawa

Miejsce idealne dla rodziców z dziećmi. Przestronna kawiarnia Inca Cafe przeznaczona dla rodziców z dziećmi, przystosowana i zaprojektowana specjalnie tak aby rodzic mógł spokojnie oddać się pracy, a dziecko w tym czasie po prostu udało się w strefę zabaw. W Inca Play znajduje się specjalna strefa dla maluszków a w niej masa zabawek i tablic manipulacyjnych gdzie dziecko również się podczas zabawy się uczy. Główna strefa do zabawy to przeogromna konstrukcja zabawowa gdzie nieco starsze dzieci potrafią oddawać się zabawie przez długie godziny – cały czas będąc w ruchu Nie zostaje nic innego jak zapakować komputer, potrzebne notatki, kalendarz i przyjść do kawiarni dla rodziców z dziećmi Inca Cafe.

Kawiarnia Inca Cafe poza przestrzenią do pracy, to także miejsce gdzie można wypić przepyszną kawę, świeżo wypalaną w niewielkiej warszawskiej palarni kawy „Manufaktura Kawy”. Pracę i dzień zacząć należy od pożywnego śniadania, dlatego w menu Inca Cafe znajdziecie wiele propozycji: śniadania na słono lub słodko Każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie również znajdziecie propozycje na popołudniową przekąskę bądź deser który dostarczy energii do pracy

Praca połączona z opieką nad dzieckiem może być przyjemna! Przyjdźcie do Inca Cafe i przekonajcie się o tym sami

Coworking ! Czyli jak połączyć efektywną pracę poza domem z opieką nad dzieckiem.