Witamy we wrześniu

Wakacje za nami, czas rozpocząć nowy rok szkolny. Chcielibyśmy przede wszystkim bardzo podziękować naszym wspaniałym gościom, że podczas wakacji tak licznie odwiedzaliście salę zabaw Inca Play. Wakacje to był cudowny czas, dziękujemy, że byliście i jesteście z nami!

Życzymy Wam powodzenia w nowym roku szkolnym !

W naszym centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play szykujemy specjalnie dla Was wiele nowości! Chcielibyśmy aby zawsze czekało na Was coś nowego , więc koniecznie odwiedzajcie nas z dziećmi po szkole, w weekendy i dni wolne od nauki Już na początku września chcielibyśmy zaprosić wszystkie dzieci na event pod hasłem „ BACK TO SCHOOL”. Możemy zdradzić, że poza ciekawą zabawą i wieloma atrakcjami na wszystkich maluchów czekać będą również zajęcia, które na pewno okażą się przydatne w szkole będzie nam bardzo miło rozpocząć wspólnie nowy rok szkolny

Jeśli chcecie być na bieżąco, chcecie wiedzieć jakie ciekawe eventy i zajęcia dla dzieci organizujemy koniecznie śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych: na Facebooku oraz profilu na Instagramie.

Jeśli wasze dziecko, w najbliższym czasie świętować będzie urodziny, koniecznie zapoznajcie się z nasza ofertą urodzinową. Specjalnie dla naszych najmłodszych gości udoskonalamy pakiety urodzinowe, dodajemy wiele nowości, aby nawet najbardziej wymagający mały klient sali zabaw dla dzieci Inca Play mógł wybrać wszystko co tylko sobie wymarzy: urodziny celebryty, małego kucharza, księżniczki lub księcia, a może urodzinowy piknik  Brzmi ciekawie prawda? Inca Play to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju miejsce na urodziny dla dziecka w Warszawie.

Potrzebujecie inspiracji do urodzinowego prezentu? Polecamy zakup karty podarunkowej dla naszego centrum rozrywki i edukacji. Karta podarunkowa o dowolnej wartości na pewno będzie prezentem trafionym w punkt A więcej na temat urodzinowych podarunków i nie tylko możecie przeczytać na naszym BLOGU.

Drogie mamy nie zapomnieliśmy o Was. Kawiarnia dla mam Inca Cafe to miejsce otwarte dla Was od poniedziałku do piątku od 8:30, a w weekendy od 10:00. Serdecznie zapraszamy na poranek wśród żywych roślin, relaksującej muzyki, światła dziennego i przyjemnej atmosfery. Wiemy jak bardzo ciężko pracujecie na co dzień, dlatego pozwólcie przygotować dla siebie śniadanie i kawę