Co nas wyróżnia?

Tworząc dla Państwo nową koncepcję Sali zabaw, przejrzeliśmy wiele uwag jakie od Was dostaliśmy, odwiedziliśmy międzynarodowe targi dotyczące rozrywki rodzinnej, centra nauki, a także obserwujemy trendy, które cały czas zmieniają się w naszej branży. Cieszymy się, że nasi goście są coraz bardziej świadomi i wymagający, to dzięki Wam się rozwijamy i obyśmy robili to jak najlepiej.

Jeśli macie chwilę poczytajcie to wyróżnia salę zabaw Inca Play od innych miejsc w Warszawie.

1. Niepowtarzalne atrakcje– ten temat wymaga wyjaśnienia i kilku podpunktów, ponieważ małpi gaj to serce każdej Sali zabaw i musi być, prócz niego w takich miejscach są jeszcze automaty, kulki i zabawki w strefie malucha.

 • Małpi gaj- mają go wszyscy owszem, ale Inca Play jako jedyna sala zabaw w Warszawie połączyła go przezroczystymi tunelami z domkami na drzewie, dodatkowo ukryliśmy w nim dwie kryjówki- o nich za chwilę 😊
 • Domki na drzewie- nasz indywidualny projekt, te wspaniałe bardzo wysoko osadzone konstrukcje połączone z małpim gajem ukazują dzieciom super widok, a także z dwóch można zjechać naszymi stromymi zjeżdżalniami- uwaga tylko dla dzieci powyżej 7 roku życia, młodsze koniecznie z rodzicem. W strefie malucha też mamy taki domek, a co ona ma w sobie wyjątkowego- kryjówkę oraz możliwość zjazdu do „stawu” wypełnione kulkami 😊
 • Kryjówki- nasz edukacyjny projekt. W Sali zabaw znajduje się 11 kryjówek w różnych miejscach, każda z nich opowiada historię innego zwierzaka z polskiego lasu, każda z nich ma zadanie do wykonania i dopiero po jego wykonaniu można dowiedzieć się ciekawostek na temat tych zwierzaków. Taka lekcja przyrody, ale w formie rozrywki. UWAGA- PROJEKT W TRAKCIE MODERNIZACJI
 • Instalacja ekolas- wspaniała ściana multimedialna, stworzona na nasze potrzeby uczenia dzieci segregowania śmieci
 • Gra Szybkie Nóżki- autorski projekt, w którym, aby wygrać musimy szybko przebierać nogami. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny, przyjdźcie i przekonajcie się 😊
 • Diabelski młyn i statek piracki- atrakcje rodem z wesołego miasteczka dostępne tylko w Sali zabaw Inca Play, to ulubione atrakcje naszych gości urodzinowych i indywidualnych
 • Piramida wspinaczkowa- jedyna w swoim rodzaju piramida z kul, żeby się na nią wspiąć musimy naprawdę się skupić.

2. Bezpieczeństwo – Wyposażenie i atrakcje Sali zabaw posiadają niezbędne certyfikaty zgodne z wytycznymi UE.

 • Odpowiednie podłogi, które mają wysoką ścieralność i nie wywołują alergii u dzieci
 • Nadzór UDT
 • Nadzór CKPZ
 • Wszelkie odbiory sanepid i ppoż
 • Budując naszą przestrzeń składaliśmy projekt do urzędu i dostaliśmy oficjalne pozwolenie na budowę, wszystko zbudowaliśmy przestrzegając rygorystycznego prawa budowlanego, a także spełniając normy europejskie dotyczące placów zabaw

3. Atrakcyjna lokalizacja – Centrum Handlowe Blue City na Ochocie dysponuje przestronnymi parkingami. Na terenie Centrum znajdują się także inne miejsca rozrywki, które doskonale uzupełniają naszą ofertę. Ponadto, w jednym miejscu można skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej.

4. Działalność charytatywna – Angażujemy się w zbiórki pieniędzy, które mają na celu nieść pomoc chorym dzieciom. Staramy się brać czynny udział w wielu akcjach charytatywnych oraz wspieramy zwierzęta żyjące w schroniskach, np. poprzez udział w zbiórkach i wydarzeniach.

5. Dbanie o środowisko i jakość powietrza – Na terenie sali zabaw znajdują się lampy antybakteryjne, rośliny oczyszczające powietrze oraz odświeżacze powietrza, które nie tylko dbają o przyjemny zapach, lecz także usuwają unoszące się w powietrzu drobnoustroje.

6. Ucz się i baw – Nasza oferta oprócz szerokiego wyboru atrakcji, obejmuje jednocześnie różnorodne warsztaty i zajęcia edukacyjne dla dzieci.

7. Bistro Włosko i My – jedyna sala zabaw w której wnętrzu mieści się Bistro z prawdziwą włoską pizzą, ze składników najlepszej jakości! Wszystkie dania przygotowywane na miejscu na świeżo. Ofertę Włosko i My idealnie uzupełnia szeroki wybór domowych ciast i wspaniała kawa.

8. Przytulność – sala zabaw jest dużą przestrzenią, dlatego do naszej aranżacji użyliśmy prawdziwego drewna, spokojnych zielonych barw, prawdziwych roślin, które przy okazji pełnią dodatkową funkcję- oczyszczają nam powietrze.

9. Brak muzyki komercyjnej – na terenie Sali zabaw nie ma muzyki, w takich miejscach jest wystarczająco dużo bodźców, zdecydowaliśmy się na kojące dźwięki lasu.

10. Przepiękne łazienki – pewnie wielu gości się z nami zgodzi, że w naszej Sali zabaw są to wyjątkowe wnętrza, każda z łazienek jest dopracowana tematycznie, nie ma przypadków.

11. Ekologiczne podejście – dużo więcej na ten temat poczytacie na naszym blogu.

12. Ścianki wspinaczkowe – nasze centrum rozrywki w Warszawie posiada nową atrakcje, dzięki której dzieci w strefie fun climbingu zaznają aktywności fizycznej która poprawia sprawność, wzmacnia ciało i ćwiczy intelekt, a przy tym daje wiekom radochę, bo wyzwala endorfiny.

13. . Darmowy dwu godziny parking dla klientów indywidualnych, a Ci którzy zdecydują się na organizacje urodzin w naszej Sali zabaw mogę liczyć na trzecią godzinę w gratisie.

14. NIELIMITOWANY czas zabawy na urodzinach – które dziecko nie marzy o nie ograniczonym czasie zabawy? My jako jedyni w Warszawie dajemy Państwu taką możliwość!

Mamy nadzieję, że to wszystko sprawia, że możemy z dumą nazywać się wyjątkowym centrum zabaw dla dzieci w Warszawie.

 

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa