Co nas wyróżnia?

Tworząc dla Państwo nową koncepcję Sali zabaw, przejrzeliśmy wiele uwag jakie od Was dostaliśmy, odwiedziliśmy międzynarodowe targi dotyczące rozrywki rodzinnej, centra nauki, a także obserwujemy trendy, które cały czas zmieniają się w naszej branży. Cieszymy się, że nasi goście są coraz bardziej świadomi i wymagający, to dzięki Wam się rozwijamy i obyśmy robili to jak najlepiej.

Jeśli macie chwilę poczytajcie to wyróżnia salę zabaw Inca Play od innych miejsc w Warszawie.

1. Niepowtarzalne atrakcje– ten temat wymaga wyjaśnienia i kilku podpunktów, ponieważ małpi gaj to serce każdej Sali zabaw i musi być, prócz niego w takich miejscach są jeszcze automaty, kulki i zabawki w strefie malucha.

 • Małpi gaj- mają go wszyscy owszem, ale Inca Play jako jedyna sala zabaw w Warszawie połączyła go przezroczystymi tunelami z domkami na drzewie, dodatkowo ukryliśmy w nim dwie kryjówki- o nich za chwilę 😊
 • Domki na drzewie- nasz indywidualny projekt, te wspaniałe bardzo wysoko osadzone konstrukcje połączone z małpim gajem ukazują dzieciom super widok, a także z dwóch można zjechać naszymi stromymi zjeżdżalniami- uwaga tylko dla dzieci powyżej 7 roku życia, młodsze koniecznie z rodzicem. W strefie malucha też mamy taki domek, a co ona ma w sobie wyjątkowego- kryjówkę oraz możliwość zjazdu do „stawu” wypełnione kulkami 😊
 • Kryjówki- nasz edukacyjny projekt. W Sali zabaw znajduje się 11 kryjówek w różnych miejscach, każda z nich opowiada historię innego zwierzaka z polskiego lasu, każda z nich ma zadanie do wykonania i dopiero po jego wykonaniu można dowiedzieć się ciekawostek na temat tych zwierzaków. Taka lekcja przyrody, ale w formie rozrywki. UWAGA- PROJEKT W TRAKCIE MODERNIZACJI
 • Instalacja ekolas- wspaniała ściana multimedialna, stworzona na nasze potrzeby uczenia dzieci segregowania śmieci
 • Gra Szybkie Nóżki- autorski projekt, w którym, aby wygrać musimy szybko przebierać nogami. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny, przyjdźcie i przekonajcie się 😊
 • Diabelski młyn i statek piracki- atrakcje rodem z wesołego miasteczka dostępne tylko w Sali zabaw Inca Play, to ulubione atrakcje naszych gości urodzinowych i indywidualnych
 • Piramida wspinaczkowa- jedyna w swoim rodzaju piramida z kul, żeby się na nią wspiąć musimy naprawdę się skupić.

2. Bezpieczeństwo – Wyposażenie i atrakcje Sali zabaw posiadają niezbędne certyfikaty zgodne z wytycznymi UE.

 • Odpowiednie podłogi, które mają wysoką ścieralność i nie wywołują alergii u dzieci
 • Nadzór UDT
 • Nadzór CKPZ
 • Wszelkie odbiory sanepid i ppoż
 • Budując naszą przestrzeń składaliśmy projekt do urzędu i dostaliśmy oficjalne pozwolenie na budowę, wszystko zbudowaliśmy przestrzegając rygorystycznego prawa budowlanego, a także spełniając normy europejskie dotyczące placów zabaw

3. Atrakcyjna lokalizacja – Centrum Handlowe Blue City na Ochocie dysponuje przestronnymi parkingami. Na terenie Centrum znajdują się także inne miejsca rozrywki, które doskonale uzupełniają naszą ofertę. Ponadto, w jednym miejscu można skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej.

4. Działalność charytatywna – Angażujemy się w zbiórki pieniędzy, które mają na celu nieść pomoc chorym dzieciom. Staramy się brać czynny udział w wielu akcjach charytatywnych oraz wspieramy zwierzęta żyjące w schroniskach, np. poprzez udział w zbiórkach i wydarzeniach.

5. Dbanie o środowisko i jakość powietrza – Na terenie sali zabaw znajdują się lampy antybakteryjne, rośliny oczyszczające powietrze oraz odświeżacze powietrza, które nie tylko dbają o przyjemny zapach, lecz także usuwają unoszące się w powietrzu drobnoustroje.

6. Ucz się i baw – Nasza oferta oprócz szerokiego wyboru atrakcji, obejmuje jednocześnie różnorodne warsztaty i zajęcia edukacyjne dla dzieci. Od lutego 2019 ruszyły także zajęcia dedykowane jednocześnie dzieciom i rodzicom (m.in.gordonki, chustonoszenie).

7. Oferta kawiarni Inca cafe– oferta kawiarni Sali zabaw jest naprawdę wyjątkowa, zdecydowana większość produktów wykonywana jest na miejscu przez pracowników, wspaniała kawa to mieszanka dostarcza przez lokalną, małą palarnię.

8. Przytulność – sala zabaw jest dużą przestrzenią, dlatego do naszej aranżacji użyliśmy prawdziwego drewna, spokojnych zielonych barw, prawdziwych roślin, które przy okazji pełnią dodatkową funkcję- oczyszczają nam powietrze.

9. Brak muzyki komercyjnej – na terenie Sali zabaw nie ma muzyki, w takich miejscach jest wystarczająco dużo bodźców, zdecydowaliśmy się na kojące dźwięki lasu.

10. Przepiękne łazienki – pewnie wielu gości się z nami zgodzi, że w naszej Sali zabaw są to wyjątkowe wnętrza, każda z łazienek jest dopracowana tematycznie, nie ma przypadków.

11. Ekologiczne podejście – dużo więcej na ten temat poczytacie na naszym blogu.

12. Party Boxy – jako jedyna sala zabaw w Warszawie posiadamy ofertę part boxów, czyli zestawów dekoracji na przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Chcesz zamówić przyjęcie urodzinowe dla dziecka do domu? Z Inca Play to możliwe.

13. Wypieki – w centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play, możecie skosztować wyjątkowych wypieków. Klasyczne propozycje są na stałe w naszej ofercie, a już od niedawna oferujemy również wypieki bez cukru i glutenu, z zaprzyjaźnionej cukierni Nie jestem z cukru 🙂

Mamy nadzieję, że to wszystko sprawia, że możemy z dumą nazywać się wyjątkowym centrum zabaw dla dzieci w Warszawie.