Październik w Inca Play

Witajcie drodzy klienci Inca Play w jesiennym październiku! Za nami wrzesień i nowy rok szkolny. Mamy nadzieję, że pierwsze dni szkoły Waszych dzieci były radosne i teraz z nową energią i zapałem wrócili do nauki z rówieśnikami. 😊 Jeśli nie macie planów na wolny weekend lub macie ochotę na trochę zabawy to zapraszamy do naszego centrum rozrywki i edukacji Inca Play 😊

A w październiku zapraszamy na nasze kameralne wydarzenie ! Już 24go października zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w BALU MASKOWYM 🙂 obserwujcie nas na Facebooku, bo dokładnie tam znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące tego wydarzenia!

Nasza sala zabaw dla dzieci Inca Play jest przede wszystkim bezpiecznym miejscem dla Twojego dziecka. Przestrzegamy wszystkich wytycznych ministerstwa, a także wprowadziliśmy własne zasady, sugerując się własnym zdrowym rozsądkiem. Przede wszystkim ograniczyliśmy liczbę klientów aż o 70% – dzięki temu klienci mogą kameralnie bawić się z swoimi pociechami. Na bieżąco dezynfekujemy salę zabaw, a w czasie przerwy technicznej i po zamknięciu Sali zabaw dezynfekujemy salę zabaw metodą zamgławiania. Wszyscy pracownicy oraz klienci mają mierzoną temperaturę. Na Sali zabaw posiadamy łatwy do dezynfekcji system podłogowy stosowany również w placówkach medycznych, a w toaletach oraz w szatni są lampy antybakteryjne. Nowoczesna wentylacja na terenie Blue City zapewnia ciągłą wymianę świeżego powietrza. Usunęliśmy również trudne do dezynfekcji elementy: piłeczki, klocki, piłki i inne małe zabawki. Drogi kliencie, bezpieczeństwo tworzymy wspólnie dlatego pamiętaj, aby mieć ze sobą maseczkę ochronną (na Sali zabaw obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa przez osoby dorosłe), skarpetki na zmianę (zarówno dzieci, jak i dorośli mają obowiązek nałożyć czyste skarpetki na Sali zabaw). Nie zabieraj ze sobą żadnych zabawek, napojów i posiłków, a także z swojej strony rekomendujemy płatności bezgotówkowe.

Nasze centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play w swojej bogatej ofercie posiada organizację wyjątkowych, niepowtarzalnych i bezpiecznych przyjęć urodzinowych. Jeśli marzysz o przestronnych i oryginalnych salkach urodzinowych, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających dzieci, to nasza oferta jest z pewnością dla Ciebie. Do wyboru jest m. in. Salka ul, w której cała ściana przypomina plastry miodu, a kolor żółty oraz pomarańczowy napawają optymizmem. Z kolei salka piknik jest wyjątkowa w swoim wyglądzie, a to za sprawą żywych roślin. Cała salka przenosi wszystkich gości do łona natury, gdzie króluje cisza, spokój oraz zieleń. Natomiast salka celebrycka jest dla prawdziwych gwiazd Hollywood! Jubilat może poczuć się wyjątkowo, dzięki wystrojowi salki oraz migającym światłom, przypominających blask fleszy 😊. Przyjęcia urodzinowe dla dzieci w naszej Sali zabaw są zawsze wyjątkowe, ponieważ przygotowujemy je z szczególną starannością, aby zarówno Jubilat, jak i jego mali goście byli zadowoleni. Urodziny dla dziecka w naszej Sali zabaw to nie tylko dzień pełen atrakcji – jest to również bezpieczne przyjęcie urodzinowe. W salce urodzinowej ustawiamy szwedzki stół, przy którym czuwa koordynator, więc dzieci nie będą jadły przekąsek z jednych misek. W ciągu przyjęcia dwa razy zmieniamy zastawę, aby można było jeść w czystych, wyparzonych talerzykach. A przed i po przyjęciu koordynator dezynfekuje salkę urodzinową oraz wszystkie znajdujące się w niej elementy. Z nami możesz zorganizować fantastyczne, a także bezpieczne przyjęcie urodzinowe dla dziecka! 😊 Więcej o naszych bezpiecznych urodzinach możesz przeczytać w artykule Bezpieczne urodziny w Inca Play.

Sala Zabaw dla dzieci Inca Play to nie tylko miejsce do zabawy. To jest również miejsce na fantastyczne warsztaty dla dzieci! Drodzy rodzice, jeśli szukacie ciekawej oferty na zajęcia dla dzieci w Warszawie to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty warsztatów! Być może od zawsze chciałeś zapisać swoje dziecko na naukę gry na instrumencie – teraz to możliwe! Nauka gry na ukulele to jedna z wielu naszych wyjątkowych propozycji! Dzieci poznają historię instrumentu oraz ciekawostki, a z każdą kolejną lekcją zagłębiają tajniki gry na instrumencie 😊. Znajdziemy coś również dla małych przyszłych przedsiębiorców 😊 Nasze zajęcia z Inteligencji finansowej pomogą dziecku zrozumieć czym jest pieniądz, jaką ma on wartość, a także jaką wartość mają kupowane przez rodziców zabawki. Z kolei nowe warsztaty kariery doradzą dziecku w czym może się sprawdzić w przyszłości. Dziecko pozna również swoje mocne strony, a pod koniec warsztatów uzyska szczegółowy raport na temat swojej osoby – zainteresowania, cechy i możliwości zawodowe. A jeśli chcielibyście przyjść z dzieckiem na zajęcia to polecamy warsztaty no-waste, czyli połączenie ideologii zero waste z kreatywnością rodziców i dzieci. Można szyć, kleić, wycinać, malować – wszystkie chwyty dozwolone! Dla najmłodszych również coś znajdziemy 😊 W bezpłatnym klubiku malucha najmłodsi będą mogli bawić się z animatorkami, które będą łączyć elementy plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz artystyczne w swoich zajęciach. Zapraszamy na fantastyczną zabawę oraz zajęcia dla dzieci do naszej Sali zabaw 😊

Zachęcamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych:
Facebook
Instagram
YouTube
Blog