Bezpieczne Urodziny w Inca Play

Urodziny dziecka to bardzo ważne wydarzenie zarówno dla samego jubilata jak i dla rodziców, doskonale o tym wiemy, również jesteśmy rodzicami! 🙂
W związku z ostatnimi wydarzeniami spowodowanymi pandemią, organizacja przyjęć oraz spotkania w większym gronie zostały mocno ograniczone. Nic dziwnego, wszyscy ponad wszystko stawiamy nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Sala zabaw Inca Play w Warszawie – przestrzegamy wszystkich zasad i wymogów bezpieczeństwa, a więcej o tym przeczytać możecie w poprzednim artykule o tytule: Bezpieczeństwo w Inca Play.

Zabawa na całej powierzchni jest w pełni bezpieczna, wszystkie czynności które wykonujemy w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów możecie zobaczyć na naszym kanale na YouTube. Przygotowaliśmy dla Was specjalny film, który dokładnie to pokazuje:
Jak zorganizować bezpieczne urodziny dla dziecka? Czy to możliwe?

Drodzy rodzice, poniżej przedstawiamy Wam zasdy i procedury, które wprowadziliśmy w Sali zabaw dla dzieci Inca Play w Warszawie pod kątem przyjęć urodzinowych. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo, komfort i spokój naszych klientów 🙂

 1. Mierzymy temperaturę, wykonujemy wywiad medyczny wśród wszystkich uczestników przyjęć urodzinowych, zarówno jeśli chodzi o dzieci jak i dorosłych!
  Każdy pracownik oraz każdy klient zarówno urodzinowy jak i indywidualny w recepcji wypełnia wywiad medyczny. Pracownik recepcji wykonuje pomiar temperatury- jest to konieczne, dzięki temu mamy pewność, że żadna osoba na terenie Sali zbaw nie ma temperatury ani objawów przeziębienia.
 2. Obowiązkowa zmiana obuwia, skarpetek (ochraniacze) przez wszystkich uczestników przyjęcia.
  Przed przybyciem na przyjęcie urodzinowe koniecznie musicie pamiętać aby zabrać ze sobą skarpetki na zmianę! Dorośli mogą zakupić ochraniacze ochronne na obuwie.
 3. Bezpieczna salka urodzinowa: dezynfekowana metodą zamgławiania.
  Przed każdym przyjęciem jak i po nim, dezynfekujemy salkę oraz wszystkie znajdujące się w niej elementy metodą zamgławiania oraz środkami dezynfekcyjnymi. Każda salka urodzinowa w Centrum Rozrywki Inca Play wyposażona jest w klimatyzację- co zapewnia stałą wymianę świeżego powietrza.
 4. Bezpieczna zabawa
  Wszystkie atrakcje dostępne są dla gości urodzinowych. Pracownicy Sali zabaw Inca Play cyklicznie je dezynfekują! Dlatego podczas przyjęcia urodzinowego nie zabraknie bezpiecznej rozrywki!
 5. Przekąski i Menu Urodzinowe
  W trosce o bezpieczeństwo, zawiesiliśmy pakiet urodzinowy standard, a co za tym idzie możliwość przynoszenia przez klientów własnych przekąsek. Menu Urodzinowe Inca Play jest na tyle obszerne, że każdy klient urodzinowy bez problemu wybierze coś dla siebie. Wszystkie przekąski przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów, szeroka oferta przekąsek zimnych oraz ciepłych, wszystko przygotowywane w bezpiecznych warunkach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.
  Podczas przyjęcia urodzinowego, w salce urodzinowej przygotujemy specjalny stolik ze wszystkimi przekąskami! Wszystkie przekąski podawane są dzieciom ze stolika przez koordynatora. Zastawa urodzinowa oraz kubeczki przed i po przyjęciu jest przez nas wyparzana.
 6. Tort
  Doskonale wiemy, że urodzinowy tort to obowiązkowy element każdego przyjęcia urodzinowego. Oferta tortów w Sali zabaw Inca Play jest bardzo różnorodna, taka aby każdy mały Jubilat mógł wybrać swój wymarzony i idealny tort. Torty wykonywane są przez Panią Kasię samodzielnie z wyjątkową starannością 🙂
 7. Animator
  Animacje w Inca Play? Idealnym dodatkiem do przyjęcia urodzinowego są oczywiście wspaniałe animacje! Nasi animatorzy doskonale znają zasady bezpieczeństwa. Podczas prowadzenia animacji Malowania Buziek: dezynfekują każdy pędzelek, gąbeczkę i farbkę, wykonują swoje dzieło w rękawiczkach oraz w maseczce.
 8. Warsztaty
  Bezpieczny Warsztat Ciao Bambino – w tym zakresie również wprowadziliśmy zmiany, tak aby było w 100% bezpiecznie! Każdy uczestnik warsztatu otrzymuje swój spód do pizzy oraz swoją gamę dodatków. Co za tym idzie, dodatki z których korzysta dziecko są tylko i wyłącznie do jego dyspozycji, nikt więcej nie ma z nimi kontaktu. Dzieci bawią się równie wspaniale i przede wszystkim bezpiecznie, nie stwarzając ryzyka 🙂
  Poza Warsztatami posiadamy jeszcze więcej Bezpiecznych Warsztatów Kucharskich i Edukacyjnych!
 9. Kawiarnia dla rodziców
  Kochani rodzice o Was też pomyśleliśmy 🙂 W naszej kawiarni, możecie znaleźć stolik dla siebie i podczas przyjęcia urodzinowego spędzić czas przy pysznej kawie i kawałku domowego ciasta. W Kawiarni dla Rodziców i Dzieci Inca Cafe przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa dot. Gastronomii.

Czy organizacja Urodzin dla Dziecka w tym trudnym okresie jest możliwa? Mamy nadzieję, że po przeczytaniu powyższego artykułu sami dojdziecie do wniosków. W Sali zabaw wprowadziliśmy wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa, tak abyście czuli się bezpiecznie.
A jeśli poszukujecie inspiracji na to gdzie poza salą zabaw możecie zorganizować urodziny proponujemy Wam artykuł z naszego bloga, który mamy nadzieję pomoże w podjęciu decyzji.