Bezpieczeństwo w Inca Play

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo:

  • Sala zabaw Inca Play ograniczyła ilość klientów o 70%
  • mierzymy temperaturę każdemu i wypełniana jest ankieta medyczna przed wejściem. Obowiązek ten dotyczy Klientów i zespoły Sali zabaw.
  • usunęliśmy kulki, miękkie klocki, pianki i wszelkie drobne elementy trudne w dezynfekcji
  • posiadamy łatwy do dezynfekcji i sprzątania system podłogowy używany w placówkach medycznych
  • mamy lampy antybakteryjne
  • regularnie dezynfekujemy całą przestrzeń
  • dzięki unikalnej wentylacji, mamy ciągłą wymianę świeżego powietrza z zewnątrz.

Więcej szczegółów i pozostałych punktów w artykule poniżej. Pamiętaj, z nami możesz czuć się bezpiecznie.

Sala zabaw Inca Play w CH Blue City to przestrzeń dla dzieci i rodziców, miejsce gdzie bawi się i spędza czas cała rodzina! Wspaniała zabawa to jedno, ale bezpieczeństwo było jest i będzie dla nas bardzo ważną kwestią.

Uważamy, że miejsce w którym bawią się i spędzają czas dzieci, powinno spełniać wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Nie ma w tym przypadku drogi na skróty- swobodna zabawa dzieci  i komfort psychiczny rodziców, że ich pociechy mają zapewnione niezbędne warunki do bezpiecznego spędzania czasu w centrum zabaw dla dzieci i rodziców powinny być priorytetem. Zapewniają to urządzenia spełniające odpowiednie normy, materiały jakich używa się do budowania sal zabaw, stałe kontrole i zewnętrzne nadzory, jakość produktów, zapewnienie odpowiedniej przestrzeni do swobodnej zabawy, pomocny personel, regulaminy i zasady użytkowania, a także wszelkie kwestie związane z czystością, odpowiednimi procedurami sprzątania i dezynfekowania Sali zabaw.

W związku z ostatnimi zdarzeniami i stanem pandemii nasza sala zabaw dla dzieci Inca Play była zamknięta przez kilka miesięcy- przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników, zawiesiliśmy działalność- jeszcze przed ogłoszeniem tych informacji przez rząd. Przez te wszystkie miesiące pracowaliśmy i poszukiwaliśmy kolejnych rozwiązań, które zapewnią dodatkowe bezpieczeństwo dzieciom, dorosłym oraz pracownikom Sali zabaw. Czekaliśmy na ponowne otwarcie, czekaliśmy na decyzje rządu, ale również kierowaliśmy się własnym rozsądkiem. Zapoznaliśmy się w wymogami oraz z zaleceniami- spełniamy wszystkie wytyczne, jesteśmy przygotowani i gotowi aby ponownie otworzyć salę zabaw dla dzieci Inca Play, a co więcej ? Wprowadziliśmy, również kilka dodatkowych zmian, które z naszego punktu widzenia są niezbędne, aby odwiedzający nasze centrum rozrywki Inca Play czuli się bezpiecznie.

Uważamy, że nasza sala zabaw została przez nas w pełni przygotowana na przyjęcie pierwszych gości.  Biorąc pod uwagę zalecenia rządu i nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo w Sali zabaw Inca Play wprowadziliśmy następujące rozwiązania. Część z tych rozwiązań mieliśmy, ponieważ od zawsze dbaliśmy o bezpieczeństwo.

PODŁOGA- NIE WYKŁADZINA!

Wielokrotnie, zwracaliśmy uwagę jak ważnym elementem jest podłoga w centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play. Podłoże powinno być łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji, nie wystarczy tylko to, aby była to wykładzina nie wywołująca alergii. Na terenie całej sali zabaw znajduje się specjalny, łatwy do dezynfekcji system podłogowy firmy Tarkett stosowany w placówkach medycznych – nie wykładzina! Takie rozwiązanie zdecydowanie wyróżnia naszą salę zabaw, prawdopodobnie jako jedyne miejsce w Warszawie je posiadamy.

LAMPY PRZEPŁYWOWE W SZATNI I W TOALETACH

Kolejnym, bardzo ważnym rozwiązaniem, które posiadamy w Sali zabaw dla całej rodziny Inca Play od 2018 roku- są lampy przepływowe.

To, co każdy powinien wiedzieć o ich działaniu, to kilka faktów:

  1. Promieniowanie lampy gwarantuje niszczenie wszelkich komórek: grzybów, pleśni, wirusów.
  2. W lampach przepływowych mechanizm działania oparty jest na specjalnych filtrach, które oczyszczają zanieczyszczone powietrze.
  3. Po przejściu przez filtr powietrze jest zatrzymywane w komorze dezynfekującej, gdzie poddane jest działaniu promieni UV-C. Następnie opuszcza komorę. Dużą zaletą lamp przepływowych jest to, iż nie mają negatywnego wpływu na organizm ludzki.

OTWARTA PRZESTRZEŃ

Nasza sala zabaw dla dzieci posiada ogromny atut- dostęp do światła dziennego oraz otwartą  i wysoką przestrzeń! Jak wiadomo, w przestrzeni otwartej wirusy nie utrzymują się przez tak długi czas jak w miejscach zamkniętych. My czujemy się tu bezpiecznie.

UNIKALNY SYSTEM WENTYLACJI

Nowa inwestycja poniosła za sobą wiele nowoczesnych rozwiązań, którymi cieszymy się do dziś! między innymi jest to unikalny system wentylacji, który gwarantuje ciągłą wymianę powietrza z zewnątrz. Tym sposobem, powietrze którym oddychamy w Sali zabaw dla dzieci Inca Play jest świeże! Podobne rozwiązanie jest w całym budynku centrum handlowego.

W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele innych rozwiązań niezbędnych, które sprawią, że wszyscy będziemy czuć się bezpiecznie!

PRACOWNICY SALI ZABAW

Wszyscy pracownicy Inca Play wyposażeni zostaną w maseczki bądź przyłbice. Przed rozpoczęciem pracy, każdy pracownik powinien zmierzyć temperaturę i wypełnić wywiad medyczny, a cała dokumentacja będzie przez nas przechowywana. Cykliczną czynnością, jaką każdy pracownik Sali zabaw Inca Play będzie wykonywać jest dezynfekcja oraz mycie rąk. Wszystkie pomieszczenia socjalne zostały wyposażone w płyny dezynfekujące, instrukcje mycia rąk, maseczki, rękawiczki.

STACJE DO DEZYNFEKCJI RĄK

Dezynfekcja rąk, po ponownym otwarciu Sali zabaw będzie nierozłącznym elementem przebywania na powierzchni Sali zabaw dla dzieci. Przed wejściem na salę zabaw, po przekroczeniu bramki oraz podczas zabawy, po skorzystaniu z toalety, umożliwią to: rozmieszczone w różnych miejscach Sali zabaw stacje do dezynfekcji rąk- tak aby był do nich łatwy dostęp i aby znajdowały się w wielu dostępnych miejscach.

PŁATNOŚCI KARTĄ, NIE GOTÓWKĄ

Posiadamy aż trzy terminale bezdotykowe, więc zachęcamy swoich klientów, aby decydowali się na płatność kartą, nie gotówką.

USUNIĘCIE KULEK, MIEKKICH ZABAWEK, ZABAWEK I ELEMENTÓW O CHŁONNYM MATERIALE

O tym kroku w dużej mierze zadecydowaliśmy sami, bo przez wieloletnie doświadczenie wiemy jak trudne jest w pełni zdezynfekować piłeczki, czy wielkich klocków, szczególnie, że małe dzieci czasami biorą te elementy do buzi. Strefa dla malucha w Sali zabaw to miejsce do którego zawsze przykładaliśmy ogromną wagę. To miejsce w którym bawią się nasi najmłodsi goście, musi być bezpieczne , czyste i łatwe w dezynfekowaniu ? A ukochane przez dzieci kuleczki i basenik jeszcze wrócą- w momencie gdy uznamy to za słuszne.

INFOGRAFIKI, NOWY REGULAMIN, ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Wszystkie niezbędne informacje, dotyczące zasad bezpieczeństwa znajdować się będą na czytelnych infografikach. Chcemy aby wszystkie informacje były przekazane w sposób jasny i czytelny, aby nasi klienci mieli dostęp do wszystkich informacji. Uważamy, ze to właśnie w ten sposób wspólnie stworzymy bezpieczną przestrzeń do zabawy dla dzieci!

MIERZENIE TEMPERATURY, WYPEŁNIANIE ANKIET ORAZ OŚWIADCZEŃ

Przed wejściem na salę zabaw każdy klient powinien poddać się bezdotykowemu pomiarowi temperatury. Niestety osoby z temperaturą powyżej 37,5 stopnia, nie będą mogły wejść na salę zabaw. Co więcej? Koniecznym będzie wypełnienie ankiety na temat nie przebywania na kwarantannie i braku kontaktu z osobami chorymi lub poddanymi kwarantannie. Dodatkowo zbierzemy od naszych klientów oświadczenia z numerem telefonu i datą pobytu w sali zabaw w celu szybkiej identyfikacji klientów w przypadku zagrożenia.

PRZERWY TECHNICZNE, DEZYNFEKCJA NA BIEŻĄCO

w naszym grafiku do odwołania zagościły przerwy techniczne, podczas których będziemy poddawać całą naszą powierzchnię dezynfekcji. Oczywiście, uważamy, że poza przerwami wszystkie atrakcje Sali zabaw oraz drobne elementy takie jak klamki, poręcze, włączniki powinny być dezynfekowane na bieżąco- i tak właśnie zamierzamy robić.

ZMIANA OBUWIA

W ramach bezpiecznej zabawy, każdy klient Sali zabaw Inca Play, musi przed wizytą w naszym centrum rozrywki  przygotować się. W Inca Play od zawsze panuje zasada zmiany bądź zdjęcia obuwia. Dzieci bawią się w obuwiu zmiennym bądź w skarpetkach, a dorośli również zdejmują obuwie, bądź zakładają ochraniacze. Z uwagi wprowadzamy również zasadę zmiennych skarpetek bądź zmiennego obuwia ewentualnie skorzystania z ochraniaczy. Oczywiście dysponujemy przestronną szatnią, szafeczkami, gdzie swobodnie i w bezpieczny sposób będzie można zmienić skarpetki, obuwie.

ZAKAZ WNOSZENIA WŁASNYCH ZABAWEK, NAPOJÓW ORAZ POŻYWIENIA

Zakaz wnoszenia przez klientów własnych zabawek, napojów i pożywienia, dla wspólnego bezpieczeństwa, zachęcamy do zakupów w kawiarni Inca Cafe w której również zastosowaliśmy wszystkie powyższe zasady. Kawiarnia dla rodziców jest otwarta, a korzystający z niej rodzice i dzieci, kiedy zajmują stolik mogą swobodnie zdjąć maseczki.

WÓŻKI ZOSTAJĄ W WYZNACZONYM MIEJSCU

Drodzy klienci, wszystkie wózki i przedmioty, które zabierzecie ze sobą do Sali zabaw Inca Play, pozostawicie w bezpiecznym i przeznaczonym do tego miejscu.

Drodzy klienci Sali zabaw Inca Play,

podsumowując:

Jak wiecie, od zawsze bezpieczeństwo i czystość naszej sali zabaw dla dzieci to priorytet, dlatego w ciągu dnia na bieżąco dba o nią pracownik porządkowy. Przed otwarciem i po zamknięciu cała powierzchnia sali zabaw jest i będzie sprzątana bezpiecznymi środkami dezynfekującymi. Przygotowaliśmy się na ponowne otwarcie tak, abyście czuli się bezpiecznie i komfortowo. Wzięliśmy pod uwagę wszystkie wytyczne jakie zaproponował rząd, ale wiele dodatkowych rozwiązań wprowadzamy „na własną rękę” bo to my tworzymy od wielu lat miejsce, oferujące bezpieczną rozrywkę i uważamy, że znamy się na swojej pracy- wiemy jak postępować aby było ono w pełni bezpieczne. W tym miejscu mamy również prośbę do Was, przygotujcie się, przeczytajcie dokładnie nasz artykuł. Pamiętajcie, że to WY tworzycie Inca Play i że właśnie Wy macie ogromny wpływ na bezpieczeństwo w tym miejscu!