Oferta dla biznesu sala zabaw dla dzieci Warszawa

Od 14 lat imprezy dla dzieci to nasza specjalność. Centrum rozrywki dla dzieci to ok. 2000m2 wypełnione atrakcjami dla różnorodnych grup wiekowych. Wszystkie maszyny w postaci bujanego statku oraz diabelskiego młyna z gondolami, przestronny małpi gaj i interaktywne instalacje dostosowane są również do użytku osób dorosłych, tak, aby dzieci i rodzice mogli bawić się wspólnie. Unikalne wyposażenie w postaci bakteriobójczych lamp, innowacyjny system odświeżaczy powietrza, żywe rośliny oraz komfortowa strefa kawiarni to nie jedyne elementy, które nas wyróżniają. Dodatkowo Sala Zabaw Inca Play może poszczycić się nawiązaniem stałej współpracy z kinem Helios, które powstało po sąsiedzku na 4 piętrze CH Blue City.

Indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb Klienta wraz z najmniejszymi detalami pozwoli zorganizować niezapomniany event. Szeroki wybór atrakcji i warsztatów dla dzieci z pewnością uzupełni każdą imprezę firmową.

Dlaczego my?

Proponowane przez nas atrakcje dla dzieci i rodziców są na tyle wielkoformatowe, że oferowana przez nas rozrywka gwarantuje moc wrażeń bez względu na wiek użytkownika. Lokalizacja w Centrum Handlowym Blue City oznacza dla naszych gości nie tylko komfortowy dojazd, ale również gwarancję bezpłatnego miejsca parkingowego oraz możliwość wykorzystania czasu wolnego w trakcie trwania imprezy na zrobienie zakupów w Galerii Handlowej. Rodzinne imprezy firmowe to nie tylko wyjątkowa okazja do świetnej zabawy z dziećmi, ale również świetny sposób na integrację pracowników.

Mikołajki, Dzień Dziecka, Karnawał, Pikniki Rodzinne, Wielkanocne Zabawy, Andrzejki czy Halloween, to tylko niektóre z szerokiego wachlarza naszej oferty. Spełniamy wszelkie potrzeby klienta zapewniając kompleksową obsługę wydarzenia.

Zaufali nam m.in.: Microsoft, Bosch, Carrefour Polska, Auchan Polska, Sygma Bank teraz BGŻ PNB Paribas, Raiffeisen Leasing Polska, Profbud, SKS Legal, Dentons, Saturn, USP Zdrowie, Heidelberg, Aviva, Inteligo, Wsip, Polska Spółka Gazownictwa, Nowa Era i wiele innych. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Szczegóły na temat imprez firmowych:

Agnieszka Wojciechowska
e- mail: agnieszka.wojciechowska@mcity.pl
tel.kom.: 604-412-912

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa