Dla biznesu

Oferta dla biznesu sala zabaw dla dzieci Warszawa

Sala zabaw Inca Play to najciekawsze centrum rozrywki dla dzieci i rodziców w Warszawie, istniejemy na rynku już ponad 18 lat. Na dwupoziomowej powierzchni znajduje się wiele atrakcji, sercem Sali zabaw jest zawsze małpi gaj. Nasz jest na pewno wyjątkowy z dwóch powodów, jeden to taki, że rodzice mogą z niego korzystać ze swoimi pociechami, a drugi to połączenie przezroczystymi tubami małpiego gaju z konstrukcjami naszych domków na drzewach.

Domki na drzewie to nasz unikatowy projekt z pięknym widokiem na całą galerię i kopułę centrum handlowego blue city. Z domków można też zjechać stromymi zjeżdżalniami, ta atrakcja jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Cały małpi gaj wypełniony jest torami przeszkód, zjeżdżalniami wielotorowymi, torem rolkowym, boiskiem do piłki, kokonami, lasem z rurek piankowym i wieloma innymi atrakcjami W Sali zabaw mamy również statek piracki, diabelski młyn, piramidę z kul, wydzieloną strefę malucha z dedykowanymi dla nich zabawkami i atrakcjami, stoły multimedialne, tablice interaktywną, autorski projekt szybkie nóżki czy ekolas i wiele innych. Dodatkowo prócz rozrywki dzieci mogą doświadczyć u nas zabawy poprzez naukę, a to dzięki naszym kryjówkom zwierząt, które są manualnymi lub multimedialnymi instalacjami, gdzie dziecko wykonuje zadanie, jeżeli je rozwiąże może dowiedzieć się ciekawostek na temat polskich zwierząt. Poprzez zabawę zdobywa wiedzę 😊.

W niektórych zadaniach potrzebna jest pomoc rodzica, więc przy okazji mamy grę zespołową i mile spędzony czas w gronie rodzinnym. Na terenie Sali zabaw znajduje się zaplecze gastronomiczne z dużą kuchnią, gdzie wszystkie produkty przygotowujemy na miejscu, dzięki temu możliwość stworzenia bogatego menu na każdą imprezę. Sala zabaw sąsiaduje bezpośrednio z kinem, escaperoomami, salonem z automatami oraz tepfaktor co daje nam możliwość zorganizowania bardzo dużej imprezy dla różnorodnej grupy wiekowej.

Prócz dodatkowych powierzchni posiadamy spory wybór animacji, warsztatów i współpracujemy z wieloma podwykonawcami, którzy mogą świetnie uatrakcyjnić każde wydarzenie. W Sali zabaw inca play prócz bezpiecznej zabawy wypełnionej masą atrakcji i smacznym cateringiem dbamy o jakość naszego powietrza poprzez prawdziwe rośliny, które nam oczyszczają, ale i probiotyki w wentylacji, które zabijają wirusy, czy lampy antybakteryjne, które w najbardziej newralgicznych miejscach niszczą bakterie. Inca play to najlepsze miejsce w Warszawie na organizację imprezy firmowej.

Dlaczego my?

 • ponad 18-letnie doświadczenie
 • ogromny wybór warsztatów, animacji
 • bogata baza podwykonawców
 • różnorodne atrakcje dla całej rodziny, z których naprawdę mogą korzystać osoby dorosłe
 • aspekt edukacyjny, kryjówki zwierząt
 • indywidualne podejście do Klienta
 • innowacyjność i design
 • kreatywność
 • bezpieczeństwo: wszystko co jest na terenie Sali zabaw posiada odpowiednie certyfikaty, odbiory, nadzory CKPZ, UDT, ppoż
 • dbałość o zdrowie: rośliny oczyszczające powietrze, probiotyki zabijające wirusy i lampy antybakteryjne
 • możliwość wykorzystania powierzchni rozrywkowej sąsiadów, co daje możliwość organizacji dużej imprezy dla różnorodnej grupy wiekowej
 • kompleksowość
 • lokalizacja w centrum handlowym Blue City
 • darmowy parking
 • dostęp do światła dziennego

Zaufali nam m.in.: Microsoft, Bosch, Carrefour Polska, Auchan Polska, Sygma Bank teraz BGŻ PNB Paribas, Raiffeisen Leasing Polska, Profbud, SKS Legal, Dentons, Saturn, USP Zdrowie, Heidelberg, Aviva, Inteligo, Wsip, Polska Spółka Gazownictwa, Nowa Era i wiele innych. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Szczegóły na temat imprez firmowych:

Agnieszka Wojciechowska
e- mail: agnieszka.wojciechowska@mcity.pl
tel.kom.: 604-412-912

 

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa