KRYJÓWKI EDUKACYJNE – NOWOŚĆ

Sala zabaw Inca Play dla dzieci to 1500m2 przepełnionych rozrywką. Na naszej powierzchni znajduje się mnóstwo unikatowych atrakcji. Na wyróżnienie zdecydowanie zasługują atrakcje z wesołego miasteczka, które w Polsce spotkacie tylko i wyłącznie u nas. To co należy podkreślić, wszystkie atrakcje są w 100% bezpieczne, poddawane stałym kontrolom CKPZ oraz cyklicznie serwisowane. Ponieważ uważamy, że zabawa powinna być przede wszystkim komfortowa i bezpieczna.

Poza bezpieczeństwem stawiamy między innymi na świadomość podczas zabawy. W dzisiejszych czasach dzieci narażone są na wiele bodźców, ciężko skupić ich uwagę, ciężko zainteresować. Dlatego w Sali zabaw dla dzieci Inca Play – znaleźliśmy na to rozwiązanie, a mianowicie, KRYJÓWKI EDUKACYJNE ZWIERZĄT czyli połączenie zabawy z edukacją, dzieci wspaniale się bawią jednocześnie ucząc się.
Kryjówek jest 12, rozmieszczone są w przeróżnych zakątkach Sali zabaw, tak aby samo odnajdowanie ich było niezwykłym wyzwaniem. Inca Play to centrum zabawy i edukacji – udowadniamy, że zabawa może być świadoma, ciekawa i jednoczenie może edukować w przyjemny sposób.

Sala zabaw Inca Play dla dzieci swoim wnętrzem przypomina polski las, zabawa w ich odkrywanie opiera się na MAPCE KRYJÓWEK- dziecko otrzymuje mapkę, która dokładnie przypomina powierzchnię Sali zabaw, rozmieszczone są na niej wszystkie Kryjówki Edukacyjne. A na czym polega zabawa z MAPKĄ?

Zasady są proste:

  1. Weź Mapkę Kryjówek z recepcji, składa się ona z dwóch części: mapki oraz zagadek.
  2. Podążaj za mapką, każda Kryjówka to zadanie do wykonania.
  3. Po wykonanym zadania – z Kryjówki wybrzmiewa ciekawostka.
  4. Ciekawostka na pewno będzie pomocna w wykonywaniu zagadek z drugiej części Mapki Kryjówek.
  5. Wykonaj wszystkie zagadki – jest ich 12, dokładnie tyle ile kryjówek.
  6. Przyjdź do recepcji – jeśli prawidłowo rozwiążesz wszystkie 12 zagadek- otrzymujesz nagrodę!

Zapewne zastanawiasz się teraz, jakie zwierzęta poznasz bliżej podczas rozwiązywania zagadek?

Oto i one 🙂

Kryjówka edukacyjna – „Bocian” to panele, w których znajdują się wgłębienia, a zadaniem dzieci, będzie doprowadzenie symbolicznego jedzenia po wyznaczonej przez te właśnie wgłębienia trasie, prosto do pisklaków!

Kryjówka edukacyjna – „Jaskinia Niedźwiedzia” to gra zręcznościowa, polegająca na zbieraniu punktów, za pomocą przesuwanej gałki, a jej celem jest robienie tego jak najszybciej, każdy zebrany punkt to litera, a zebrane litery stworzą słowo.

Kryjówka edukacyjna – „Wiewiórki” to świetna gra zręcznościowa, dziecko będzie musiało trafić orzechem wiewiórkę, a za trafiony rzut- usłyszy ciekawostkę dotyczącą życia tego wspaniałego zwierzaka.

Kryjówka edukacyjna – „Żubr” to gra na ekranie dotykowym, a każdy gracz do wyboru ma dwa poziomy trudności. Dzięki temu korzystać z niej mogą młodsze i starsze dzieci 🙂 Gra polega na układaniu puzzli przesuwając palcem po pulpicie.

Kryjówka edukacyjna – „Ptasie Radio” to graficzna konstrukcja wyposażona w przyciski, a naciśnięcie na wybrany przycisk zaprowadzi gracza właśnie do Ptasiego gniazda- każdy przycisk prowadzi do innego! Więc dziecko pozna nie jednego, nie dwa ale aż 6 rodzajów Ptaków oraz umiejscowień ich gniazd.

Kryjówka edukacyjna – „Rodzina Dzików” to instalacja 3D, celem gry jest pokierowanie kulki z pokarmami tak, aby nakarmić rodzinę dzików. Najciekawszym elementem jest fakt, że gra jest na czas!

Kryjówka – „Bóbr Ogonki” to świetna zabawa, która jednocześnie jest lekcją przyrody! Bo dzieci poprzez zabawę dowiadują się- jakie ogonki posiadają poszczególne zwierzęta jeleń, ryś, kozica, świstak, borsuk, wiewiórka, wydra, żubr. Gra multimedialna, posiadająca dwa poziomy trudności ćwiczy pamięć ale również jest grą poznawczą.

Kryjówka edukacyjna – „Dziupla Rysia” to gra na ekranie multimedialnym polegająca na tym aby w pełnym skupieniu i z pełną uważnością znaleźć ukryte w ciemnej, pełnej małych szczegółów przestrzeni, a co więcej Dziecko może zdecydować, czy chce poszukiwać małych Rysi w Jaskini czy w multimedialnej przestrzeni Sali zabaw Inca Play https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe/.

Kryjówka edukacyjna – „Wilk” jest to gra multimedialna, która posiada aż 4 poziomy trudności, co oznacza że jest przeznaczona dla dzieci w różnym wieku. Celem gry jest skrupulatne i uważne liczenie: Wilków, Dzieciątek, Białych palm, Czarnych wilków- wszystko w zależności od wybranego przez dziecko poziomu trudności.

Kryjówka edukacyjna – „Dzięcioł” to instalacja w kształcie pnia drzewa, która imituje gniazdo dzięcioła. Na pewno każdy kojarzy ten charakterystyczny stukot 🙂 W kryjówce zainstalowany jest przycisk, po wciśnięciu którego dziecko słyszy ten charakterystyczny stukot dzięcioła, a jego zadaniem jest- wystukanie rytmu ponownie w takiej samej konfiguracji! Gra posiada dwa poziomy trudności- aby z kryjówki mogły korzystać dzieci w różnym wieku i aby mogły osiągać cel.

Kryjówka edukacyjna – „Owady”. Instalacja umieszczona w samym sercu Sali zabaw dla dzieci Inca Play https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe/ przeniesie bawiące się dziecko w nieco inny świat, a na pewno umożliwi mu zobaczenie naszej powierzchni z zupełnie innej perspektywy!

Kryjówka Edukacyjna – „Ekolas” to instalacja dotykowa, na której dziecko segreguje śmieci. Za pomocą przycisków umieszcza śmieci we właściwym koszu, a owoce i orzechy we właściwym.

KONIECZNIE OBSERWUJ NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Facebook
Instagram