Od jakiego wieku dziecko może korzystać z Sali zabaw dla dzieci?

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ locked=”off”][et_pb_row _builder_version=”3.25″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_blurb _builder_version=”4.4.2″ hover_enabled=”0″ z_index_tablet=”500″ header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” body_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” body_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” body_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” body_link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” body_link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” body_link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” body_ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” body_ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” body_ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” body_ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” body_ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” body_ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” body_quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” body_quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” body_quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px” box_shadow_horizontal_image_tablet=”0px” box_shadow_vertical_image_tablet=”0px” box_shadow_blur_image_tablet=”40px” box_shadow_spread_image_tablet=”0px” text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_shadow_blur_strength_tablet=”1px”]

W dzisiejszych czasach bycie rodzicem to nie proste zadanie. To praca na pełen etat 🙂

Jeśli zastanawiasz się od jakiego wieku dziecko może korzystać z Sali zabaw dla dzieci, czy nie jest zbyt małe, czy znajdziecie idealne i spokojne miejsce dla siebie, w poniższym artykule znajdziesz odpowiedz 🙂 W Warszawie jest wiele miejsc, ale jak wybrać to idealne, bezpieczne, gdzie Twoje dziecko poczuje się wyjątkowo i komfortowo?

Wiele miejsc oferujących rozrywkę dla dzieci skupia się tylko na dzieciach starszych, wiele centr rozrywki faktycznie jest stworzona tylko do szalonej i wyczerpującej zabawy, natomiast wiele miejsc skupia się również na maluszkach.
Sala zabaw dla dzieci Inca Play to miejsce dla każdego! Ponieważ to miejsce oferuje rozrywkę dla dzieci w każdym wieku, bez ograniczeń wiekowych, ale także dla rodziców!
W Sali zabaw Inca Play dzieci możecie skorzystać z rabatów, które dotyczą dzieci młodszych, ale nie tylko. Koniecznie zapoznajcie się z rabatami w Sali zabaw Inca Play przed zakupem biletu wejścia!

Strefa maluszka strefa – do 4 roku życia. 
To raj dla najmłodszych, o czym należy wspomnieć- wszystkie zabawki i atrakcje spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Więc maluszki w Inca Play czują się naprawdę komfortowo i przyjemnie. Strefa maluszka to specjalnie wydzielona strefa z przeogromną ilością miękkich zabawek, mat, poduszek, miękkich kloców. Tablice multimedialne i panele sensoryczne uzupełniają tą strefę i zapewniają maluszkom zajęcie rozrywkę na bardzo długo  Jak zapewne dobrze wiecie dzieci kochają poznawać faktury i kształty- dzięki ty panelom zamieszczonym na ścianach, które zawierają mnóstwo zamków, kłódek, suwaków, guzików- mają taką możliwość. Ulubionym elementem dzieci w tej strefie jest ogromny basen wypełniony kuleczkami 🙂 Prowadzi do niego kręta, niska i przezroczysta zjeżdżalnia wychodząca z domku na drzewie – a w nim kolejna niespodzianka dla maluszków, musicie sprawdzić sami co to takiego jak tylko odwiedzicie salę zabaw dla dzieci Inca Play. W strefie maluszka znajduje się również domek, do którego dzieci mogą się wdrapać, jest niski dlatego każdy sobie z nim poradzi 🙂 Strefa maluszka w Sali zabaw Inca Play nie jest dostępna dla dzieci starszych, korzystać z niej mogą tylko dzieci do 4 roku życia. Dlaczego? Ze względu na komfort zabawy i bezpieczeństwo odwiedzających Inca Play maluszków.

Sala zabaw Inca Play główny plac – dostępny dla wszystkich!
Strefa maluszków jest wydzielona tylko dla nich, natomiast z całego placu, czyli z głównych atrakcji Sali zabaw korzystać mogą wszyscy. Oczywiście należy pamiętać, że dzieci do 5 roku życia musza robić to w towarzystwie rodzica. Konstrukcja zabawowa, diabelski młyn, piracki statek, trampolina- te atrakcje to główne atuty Sali zabaw- dlatego korzystać z nich mogą wszyscy, dorośli również 🙂
Tuż obok strefy maluszka znajduje się miejsce dla rodziców, kawiarnia dla mam 🙂 Przestrzenna, wypełniona ogromną ilością stolików i foteli, aby mamy również mogły się zrelaksować i poczuć wyjątkowo. Ogromnym atutem kawiarni w Sali zabaw dla dzieci jest wystrój, ponieważ kawiarnia znajduje się na otwartej przestrzeni pod obronnym szklanym dachem, czyli posiada dostęp do światła dziennego 🙂 Co więcej w Inca Play znajdują się żywe rośliny, które wpływają na jakość powietrza w całej Sali zbaw dla dzieci. W kawiarni dla rodziców i dzieci spokojnie odpoczniecie przy kubku przepysznej kawy, kawiarnia z własną kuchnią w swojej ofercie posiada wiele przepysznych i świeżych przekąsek! Koniecznie spróbujcie śniadania bądź zdrowej pełnej zdrowych składników miski  Menu jest naprawdę bardzo ciekawe i kolorowe- każdy wybierze coś dla siebie 🙂
Wychowywanie maluszka nie wiąże się z tym, że większość czasu spędzacie w domu. Koniecznie poszukajcie miłych miejsc, gdzie spędzicie wspaniale czas 🙂 Sala zabaw dla dzieci Inca Play  jest dla Was otwarta codzienne, a kawiarnia ze strefa maluszka od poniedziałku do piątku od 8:30 !
Koniecznie zapoznajcie się z ofertą warsztatów i zajęć dla dzieci oraz dołączcie do klubiku malucha w Inca Play!

[/et_pb_blurb][et_pb_gallery gallery_ids=”11327,11324,11332,11334″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” _builder_version=”4.4.2″ hover_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]