Strefa malucha

Strefa Maluszka to część sali zabaw dla dzieci zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Bezpieczna, przyjazna i atrakcyjna, przeznaczona jest dla dzieci do 4 roku życia. Miejsce to, jest wydzieloną przestrzenią, tak, aby maluchy czuły się komfortowo podczas zabawy. Najmłodsi goście sali zabaw dla dzieci uwielbiają to miejsce. Kolorystyka oczywiście nawiązuje do całego konceptu sali zabaw dla dzieci.
W tej części sali zabaw dla dzieci znajduje się również obniżony domek na drzewie wraz z ukrytą w nim kryjówką edukacyjną, w domku umieszczona jest przezroczysta i kręta zjeżdżalnia tubowa, prowadząca do tego co dzieci lubią najbardziej czyli basenu z kuleczkami. To zdecydowanie ulubiona atrakcja wszystkich małych gości odwiedzających salę zabaw! Niebieskie kuleczki w basenie, piankowe klocki o różnych kształtach, jeździki, bujaki, poduchy i stoły multimedialne z zaprogramowanymi grami, które również służą edukacji- to wszystko do dyspozycji najmłodszych.

Co więcej, w strefie tej znajdują się panele sensoryczne, a także tablice manipulacyjne- specjalnie zaprojektowane z myślą o najmłodszych – to wspaniała rozrywka dla dzieci i nauka jednocześnie, bo w ten sposób maluszki poszerzają swoje umiejętności poznawcze i rozwijają się, poznają zupełnie nowe tekstury i kształty. Strefa dla maluszków w sali zabaw Inca Play to wyjątkowe miejsce do zabawy dla najmłodszych, tuż obok Bistro Włosko i My – czyli miejsca idealnego dla mam, gdzie można wypić przepyszną kawę z podwarszawskiej palarni Manufaktura Kawy, aromatyczną herbatę, wypieki przygotowane na miejscu a także wiele innych posiłków, które przygotowujemy dla naszych gości na miejscu.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa