Listopad to miesiąc szary, ponury i deszczowy, ale… nie w Inca Play! 🙂 U nas listopad to miesiąc atrakcji, konkursów i wspaniałych nagród!  To także miesiąc edukacji dla dzieci.

W pierwszy weekend miesiąca czeka Was miła niespodzianka, ciekawe atrakcje i konkursy z nagrodami, szczegóły zdradzimy już wkrótce! 🙂

Niedziela 20-go listopada to dzień poświęcony językowi angielskiemu. Dzisiaj język angielski to podstawa dlatego wspólnie ze szkołą językową Berlitz poznacie tajniki nauki języka angielskiego poprzez zabawę oraz będziecie mogli wziąć udział w zróżnicowanych tematycznie zabawach i konkursach prowadzonych także w języku angielskim!

Miło nam także poinformować, iż Inca Play pozyskała nowego partnera i sponsora nagród, jakim jest sklep Niczchin.pl, który w swojej ofercie ma oryginalne, europejskie zabawki. Wszystko co znajdziecie w ofercie sklepu jest starannie selekcjonowane – szczególna uwaga zwracana jest na bezpieczeństwo, walory edukacyjne, atrakcyjność oraz kraj produkcji zabawek. 
Od dziś będziecie mogli zdobywać wspaniałe nagrody ufundowane przez HTTP://WWW.NICZCHIN.PL/ 

Śledźcie nas uważnie! Listopad na pewno nie będzie szary i nudny! 🙂

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa