Listopad w Inca Play

Z czym kojarzy Wam się listopad? Z zimnem, chłodem i nie wyściubianiem nosa spod koca lub kołdry? Mamy nadzieję, że od teraz kojarzyć się będzie z wizytą w Sali zabaw dla dzieci Inca Play, która w listopadzie obchodzić będzie swoje 17 urodziny! A za rok Inca Play będzie już pełnoletnia 😊

Dbamy o bezpieczeństwo zabawy naszych Klientów oraz pracowników, stosując się do wymogów Głównego Inspektoratu Sanitarnego, regularnie dezynfekując powierzchnię sali zabaw. Na Sali znajduje się podłoga stosowana w placówkach medycznych, stąd łatwość w utrzymaniu jej czystości i dezynfekcji.

Małpi gaj (kilkupoziomowa konstrukcja zabawowa z przeszkodami, tunelami, boiskiem piłkarskim, zjeżdżalniami), atrakcje z wesołego miasteczka w cenie biletu wejścia (diabelski młyn oraz piracki statek), schowane na całej sali kryjówki zwierząt zapewnią rozrywkę dla najmłodszych, oraz tych starszych na wiele czasu! Na wszystkie konstrukcje rodzice mogą wchodzić razem z dziećmi.

W listopadzie czeka Was dużo atrakcji w naszym centrum rozrywki. Wszystkich szczegółów jeszcze nie podamy, ale w weekend 20-21 listopada szykujemy wspaniałe obchody urodzin Inca Play. Bliżej terminu będziemy podawać więcej szczegółów.

Oczywiście cały czas organizujemy urodziny dla dzieci, od poniedziałku do niedzieli jest możliwość by zarezerwować jedną z pięciu pięknych salek urodzinowych. Czy chcesz się poczuć jak w ulu, a może jak podczas pikniku na leśnej polanie? Decyzja należy do Ciebie! Szeroki wybór pakietów urodzinowych pozwoli dopasować przyjęcie do własnych potrzeb.

Jeśli urodziny, to i jedzenie, a tego z pewnością u nas nie zabraknie! Zadba o to nasza wspaniała kawiarnia Inca Cafe, która rozpieszcza swoimi pysznymi ciastami, kawą, aromatyczną herbatą oraz innymi produktami przygotowanymi z miłości do jedzenia. Wszystkie posiłki przygotowujemy od podstaw. Kawiarnia poza godzinami otwarcia sali zabaw jest otwarta również od poniedziałku do piątku między 8:30 a 11:00. W tych godzinach zapraszamy także mamy z dziećmi na darmową zabawę na strefie maluszka z możliwością wypicia przepysznej kawy.

Pozostałe aktualności możecie śledzić za pośrednictwem naszych social media: stronie internetowej, odwiedzania fanpage’a na Facebooku, oraz konta na Instagramie. Do zobaczenia na sali zabaw!