Pakiety urodzinowe

Minimalna ilość dzieci: 10*

Przestrzeń i oferta przekąsek do rodziców

Świeża domowa kuchnia, menu do wyboru

Uśmiechnięta i przeszkolona obsługa

Nielimitowane atrakcje wesołego miasteczka 100 zł

Dla wszystkich uczestników przyjęcia urodzinowego*
*nie dotyczy pakietu VIP

Z myślą o rodzicach szukających gotowych rozwiązań przygotowaliśmy zestaw pięciu standardowych pakietów urodzinowych do wyboru, z których każdy pozwala wyprawić dziecku niezapomniane urodziny w sali zabaw Inca Play. Poszczególne pakiety zawierają różne atrakcje i udogodnienia, różnią się także ceną, dzięki czemu łatwiej dopasować je do potrzeb dziecka i swoich możliwości finansowych.

Pakiet Mini to najtańsza opcja umożliwiająca rezerwację salki tematycznej na 2 godziny oraz zabawę w dowolnej strefie naszego centrum rozrywki w tym czasie.
Pakiet Komfort poza rezerwacją salki tematycznej na 2h, nielimitowaną zabawą w centrum rozrywki obejmuje również prezent dla jubilata, zaproszenia dla gości oraz koordynatora przyjęcia, dodatkowo można odpłatnie wybrać pyszny tort urodzinowy od naszego cukiernika lub z cukierni bez cukru Nie jestem z cukru i smaczne przekąski z bistro Włosko i My.
W pakietach Star i Superstar, które w naszej Sali zabaw są najbardziej popularne prócz salki urodzinowej, nielimitowanej zabawy, koordynatora przyjęcia, prezentu dla jubilata, w cenie znajdziecie obszerne menu, zawierające smaczne, przygotowane przez nasze bistro ciepłe posiłki, ale też nieograniczoną ilość przekąsek zimnych i napojów.
Pakiet VIP to najdroższa i najbardziej rozbudowana opcja – urodziny w sali zabaw z tym pakietem obejmują: rezerwację salki tematycznej na 3 godziny, nielimitowany czas zabawy w dowolnej strefie centrum rozrywki, bogate, urozmaicone menu zarówno dla dzieci, jak i rodziców, nielimitowane atrakcje wesołego miasteczka, warsztaty, koordynatora przyjęcia, zaproszenia oraz prezent dla jubilata i prezenty dla gości.

Dzieci podczas przyjęcia urodzinowego bawią się bezpiecznie we wszystkich naszych strefach, rodzice w tym czasie nie muszą się martwić o jedzenie, zabawy, bałagan czy przebieg przyjęcia urodzinowego- nasz koordynator wszystko zaplanuje. Organizacja urodzin dla dzieci z wykorzystaniem naszych pakietów jest bez wątpienia o wiele lepszym rozwiązaniem niż samodzielna organizacja urodzin dla dzieci w domu, ponieważ pozwala nadać urodzinowemu przyjęciu wyjątkową oprawę i zapewnia jego uczestnikom niecodzienną atrakcję w postaci nieprzebranej ilości rozrywek największej sali zabaw w Warszawie. Rodzicom daje wytchnienie, mogą ten czas spokojnie spędzić w naszym bistro przy pysznych włoskich przekąskach, naszych wypiekach, popijając ulubioną kawą lub herbatą.

Masz pytania dotyczące organizacji urodzin?

Recepcja
tel. kom. 606-770-098 e-mail: info@incaplay.pl

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa