Październik w Inca Play

Jak ten czas szybko leci! Dopiero co przyjmowaliśmy dzieci na turnusy wakacyjne, a tu już chłodno przywitał nas październik! U nas jednak nie ma chłodu, a wręcz gorąca atmosfera na samą myśl, ile będzie się działo w kolejnym miesiącu! Nie zatrzymujemy się i nadal działamy prężnie byście mogli odwiedzać nas w kolejne dni!

Sala zabaw dla dzieci Inca Play dba o bezpieczeństwo zabawy na wielu płaszczyznach. Stosujemy się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego, ministerialnych wytycznych oraz wprowadzamy własne rozwiązania mające na celu niwelowanie występowania wirusów i bakterii w przestrzeni sali zabaw. Wszystkie wrażliwe powierzchnie są regularnie dezynfekowane, a także działają lampy antybakteryjne, które można spotkać np. w szpitalach.

Na samej sali jak zawsze czeka na najmłodszych mnóstwo atrakcji: dwupoziomowa konstrukcja zabawowa z ogromną ilością przeszkód, przezroczystych tub do przechodzenia na kostrukcji, wspinaczka, boisko oraz zjeżdżalnie, które dostarczą niezapomnianych emocji. Jeśli dodamy do tego atrakcje z wesołego miasteczka, jak piracki statek czy diabelski młyn to dopełnimy obraz rozrywki idealnej zarówno dla młodszych, jak i dla starszych – przypominamy bowiem, że u nas dzieci mogą bawić się wraz ze swoimi rodzicami 😊

Centrum rozrywki Inca Play to również świetne miejsce do organizacji urodzin Twojego dziecka. W naszej ofercie znajdziesz elastyczne pakiety urodzinowe, w ramach których przygotujemy niezapomniane urodziny dla Twojej pociechy. Tematyczne salki, w których odbywają się przyjęcia urodzinowe, już czekają je na zapełnienie barwną dekoracją oraz prezentami od zaproszonych gości. Odnotowujemy ogromne zainteresowanie, więc zarezerwuj przyjęcie już dziś by mieć zagwarantowany termin na październik!

Jak wspaniałe przyjęcie, musi być też wspaniały poczęstunek, a ten mamy na bardzo wysokim poziomie – wszystkie przekąski, pizze, ciasta i wiele innych smakołyków przygotowujemy sami w naszej kuchni oraz kawiarni Inca Cafe. Wszystkie posiłki oraz przekąski przygotowujemy z dużą starannością o wszelkie detale. Podobnie jak oferta śniadaniowa, dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 11:00. Wstęp na strefę malucha w tygodniu do godziny 11:00 jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich, których złapie głód o poranku 😊

W październiku przygotowujemy się również do premierowego w naszym wydaniu uczestnictwa w Wege Festiwalu, który odbędzie się 10 października w Pałacu Kultury i Nauki. Reprezentować nas będzie Cukiernia „Nie jestem z cukru”  która, możemy Wam zdradzić, szykuje na festiwal prawdziwe pyszności!

A jeśli tego byłoby mało, to mamy również ogromną przyjemność, aby zaprosić Was na organizowany przez nas event tematyczny „Halloween”, który odbędzie się w naszej sali zabaw w sobotę 30 października. Nie będziemy zdradzać już wszystkich szczegółów, ale możemy obiecać, że będzie straaasznie pysznie!

Informacje o planowanym evencie, jak i pozostałe aktualności możecie śledzić za pośrednictwem naszych social media: stronie internetowej, odwiedzania fanpage’a na Facebooku, oraz konta na Instagramie. Do zobaczenia na sali zabaw!