Sierpień w Inca Play

Drodzy klienci naszej Sali zabaw dla dzieci!

Jak znosicie fakty że to już półmetek wakacji? Mamy nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami!

Jeśli jeszcze nie odwiedziliście nas tego lata- koniecznie musicie nadrobić zaległości, ponieważ w Centrum rozrywki dla całej rodziny czaka na was mnóstwo atrakcji.

Dziękujemy Wam za odwiedziny w lipcu, był to bardzo pracowity dla nas miesiąc, bardzo cieszy nas fakt że w upalne dni wybieracie naszą przestrzeń, która zapewnia Wam schronienie przed upałem i dodatkowo zapewnia maximum rozrywki.

Podsumowanie Lipca
Dziękujemy za liczne odwiedzimy w lipcu!

Podsumowując lipiec, jak co roku jest to czas ogromnego rozwoju naszego Bistro Włosko i My, ponieważ przygotowujemy pyszny catering dla grup półkolonijnych. Nasze bistro działa na najwyższych obrotach serwując pyszne i świeże posiłki. Przypominamy również, że najlepszą włoską pizzę możecie zamawiać prosto do domu poprzez aplikację Wolt.

Wszystkim jubilatom z lipca- składamy ponownie najserdeczniejsze życzenia.

Co czeka nas w sierpniu?
W sierpniu nasza sala zabaw dla dzieci w Warszawie otwarta jest jak zawsze od poniedziałku do niedzieli do godziny 20:00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej rodzinnej zabawy i przypominamy że Centrum zabaw w Warszawie, to miejsce gdzie dorośli bawią się również z dziećmi, ponieważ wszystkie atrakcje zostały do tego przystosowane. Rodzinna zabawa to klucz do udanych wakacji!

W sierpniu zachęcamy również do organizacji urodzin dla dzieci- najlepsza impreza urodzinowa dla Twojego dziecka? To właśnie Inca Play. Przepiękne urodzinowe salki, świeże przekąski, warsztaty i animacje i przede wszystkim najlepsze atrakcje dla dzieci w Warszawie.

Zarezerwujcie termin przyjęcia już dziś!

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Sali zabaw dla dzieci Inca Play

Facebook

Instagram

Blog

Do zobaczenia już niedługo na wspólnej zabawie w centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play.