Lipiec w Inca Play

Witajcie długo wyczekiwane wakacje! Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim uczniom, wytrwałości w minionym roku szkolnym 😊 Mamy nadzieję, że jesteście pełni satysfakcji ze swoich osiągnięć! Czas na wakacje, odpoczynek i multum rozrywki 😊 Jeśli chodzi o rozrywkę- na nas zawsze możecie liczyć!

Wasze ulubione centrum rozrywki dla całej rodziny w Warszawie przez całe wakacje jest otwarte dla Was do godziny 20:00, serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych zabawy! Nasze atrakcje z wesołego miasteczka uwielbiają wszyscy również dorośli – ponieważ w Sali zabaw dla dzieci Inca Play, bawią się nie tylko dzieci ale również ich rodzice. Czy jest coś lepszego niż rodzinna zabawa?

Kochani, jak wiecie w Inca Play dzień mija bardzo szybko, dobra i bezpieczna zabawa jest to nasz znak rozpoznawczy! Ale nie tylko, ponieważ Ci co nas odwiedzają doskonale wiedzą, że naszą mocną stroną jest również kuchnia! Świeża, domowa, pyszna! Zapraszamy do wspólnego stołu w bistro Włosko i My – prawdziwa włoska pizza, to nasz flagowy produkt, ale również sałatki i desery, oczywiście wszystko od podstaw przygotowujemy na miejscu. Koniecznie zaplanujcie sobie weekend w Inca Play, będzie to pełna wrażeń przygoda.

Urodziny dla dziecka w Warszawie? Zapraszamy do nas 😊 zapewniamy, zorganizujemy wyjątkowe przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka, przepełnione dekoracjami, rozrywką i pysznym poczęstunkiem. Zachęcamy do kontaktu z recepcją – chętnie pomożemy w wyborze pakietu i wspólnie ustalimy szczegóły aby wszystko było idealnie!
Bądźcie na bieżąco ze Wszystkimi nowościami Sali Zabaw dla dzieci Inca Play:
Więcej szczegółów wydarzenia znajdziecie na naszych mediach społecznościowych:
Facebooku,
Instagramie.

W wakacje zachęcamy do rezerwacji zabawy dla grup zorganizowanych- oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej, a rezerwacji możecie dokonać, kontaktując się z recepcją:
Tel:. 606-770-098

Przed nami wspaniałe wakacje- mamy nadzieję, że spędzimy je razem w Inca Play!