Czerwiec w Inca Play – Dzień dziecka

Drodzy klienci Sali zabaw dla dzieci Inca Play, dziękujemy za tak piękne otwarcie sezonu wiosennego i tak liczne odwiedziny w maju. Nie ukrywamy, że liczymy na Was również w czerwcu, ponieważ piękna pogoda za oknem udziela się również i nam! Mamy energię i chęci do tego aby zaskakiwać Was i wymyślać co rusz to nowe atrakcje!

Dzień dziecka
Wszystkim dzieciom, tym małym oraz tym większym- życzymy wszystkiego najlepszego! Dużo radości w codzienności, jak najwięcej zabawy oraz spełnienia wszystkich marzeń oraz aby Wasz dzień był po prostu piękny i wypełniony rozrywką 😊 w dniu dziecka zapraszamy do wspólnej zabawy do centrum rozrywki dla dzieci Inca Play!  Odwiedziny w Sali zabaw w Warszawie Inca Play to dokładnie to o czym marzą wszystkie dzieci!
Sala zabaw dla dzieci Inca Play zaprasza do wspólnej zabawy nie tylko od święta, ale codziennie, od poniedziałku do niedzieli do godziny 20:00!

Inca Play to 1500m2 rozrywki, gdzie dzieci i dorośli spędzają wspaniały czas na zabawie, integrując się, odpoczywając. Ale nie tylko ponieważ jest to miejsce gdzie zorganizować możesz wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka. 5 salek urodzinowych do wyboru, dopasowany idealnie wg. potrzeb pakiet urodzinowy tak aby ten wyjątkowy dzień spełnił w 100% oczekiwania małego jubilata!

W Sali zabaw dla dzieci Inca Play podczas urodzin świętują również dorośli – rodzice podczas trwania przyjęcia urodzinowego spędzają czas przy rozmaitych przekąskach i napojach w naszym bistro Włosko i My- które specjalizuje się w prawdziwej włoskiej pizzy, ale w ofercie znajduje się o wiele więcej pyszności!

Sala zabaw dla dzieci Inca Play oraz bistro Włosko i My to miejsce z kompleksowymi usługami, ponieważ w przerwach od zabawy możecie korzystać, odpoczywać w Bistro, które jest miejscem spotkań, nie tylko rodzin z dziećmi ale również grup przyjaciół bądź kobiet.

Obserwujcie nas na bieżąco w naszych mediach społecznościowych gdzie informujemy Was o wydarzeniach i promocjach!
Facebook
Instagram