Kwiecień i Maj w Inca Play

Drodzy klienci Centrum rozrywki Inca Play, wiosna zawitała do nas już na dobre co doskonale widać po odwiedzających nas, uśmiechniętych twarzach. Chcielibyśmy przede wszystkim podziękować Wam drodzy klienci za tak liczne odwiedziny w kwietniu, dziękujemy że wybieracie Salę zabaw dla dzieci Inca Play do wspólnej rodzinnej zabawy.

Mamy nadzieję, że w maju również będziecie nas odwiedzać tak licznie i każdy majowy weekend będzie przepełniony rozrywką i radością.

Kwiecień to miesiąc zmian- nie tylko w kwestiach pogodowych 😊 ale również w Inca Play sporo się zmieniło! Z przyjemnością informujemy, że w Sali zabaw Inca Play, kawiarnia Inca Cafe zmienia się w bistro Włosko i My!

Do stworzenia bistro zainspirowaliście nas Wy – nasi goście, ponieważ pokazaliście nam, jak ważny jest dla Was czas spędzony wspólnie, jak bardzo cenicie sobie jakość wykonywanych potraw. Pokochaliście Inca Cafe- za co serdecznie Wam dziękujemy, bo włożyliśmy w naszą kawiarnię całe serce aby było to miejsce pyszne, rodzinne, pełne gości. Bistro Włosko i My to udoskonalenie naszej Inca Cafe – ponieważ postanowiliśmy pójść o krok dalej!

W bistro Włosko i My- jak sama nazwa wskazuje, przeniesiecie się na chwilę do Włoch, ponieważ w ofercie pierwsze skrzypce gra prawdziwa Włoska pizza przygotowywana z najlepszej jakości składników, do naszej pizzy nie trzeba namawiać 😊 Poza Włoskimi smakami, w menu jest również namiastka tego co My lubimy przygotowywać dla Was najbardziej – bo wiemy że uwielbiacie nasze sałatki i wrapy, a praktycznie w każdym daniu, odnajdziecie Włoski akcent! Ofertę Włosko i My uzupełniają – desery przygotowywane przez nasze cukierniczki – prawdziwe, smaczne, bez sztucznych dodatków i ulepszaczy oraz kawa, której nie trzeba przedstawiać bo niezmiennie są to ziarna z Manufaktury Kawy.

Nowe Bistro to również miejsce gdzie czas spędzają nasi goście urodzinowi! Ponieważ Centrum rozrywki Inca Play  to miejsce rozrywki dla całej rodziny, ale także miejsce na organizację urodzin dla dziecka.
Zachęcamy do organizacji urodzin dla dziecka w Sali zabaw Inca Play. Każde przyjęcie organizowane przez nas to 100% satysfakcji, a uśmiechy na twarzach jubilatów i gości to najlepsza rekomendacja. Jeśli zastanawiacie się nad organizacją urodzin w Sali zabaw –  koniecznie sprawdźcie naszą ofertę.

Dziękujemy Wam za zaufanie – w kwietniu tego roku zorganizowaliśmy rekordową liczbę przyjęć urodzinowych, może i w maju się uda pobić rekord?

Kochani dziękujemy, że jesteście z nami, obserwujcie nas na bieżąco w naszych mediach społecznościowych gdzie informujemy Was o wydarzeniach i promocjach!

Facebook
Instagram