Marzec w Inca Play

Wiosna powoli już puka do naszych bram, zakwitają pierwsze pąki na drzewach, a to oznacza, że będzie ona coraz bardziej widoczna nie tylko za oknami, lecz także w naszym centrum rozrywki dla dzieci. W Sali zabaw dla dzieci Inca Play marzec, jak i każdy inny miesiąc będzie pełen atrakcji i niespodzianek!

Naszym stałym priorytetowym zadaniem pozostaje zapewnienie bezpieczeństwa zabawy na jak najwyższym poziomie. W tym celu regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie na sali zabaw, a zwłaszcza te najczęściej używane przez dzieci oraz dorosłych – przyciski, poręcze, blaty, stoły, automaty, informujemy Klientów o obowiązkowym noszeniu maseczek ochronnych (wyjątkiem jest kawiarnia), a sama sala wyposażona jest w system podłogowy występujący np. w placówkach szpitalnych, który pozwala w łatwy sposób utrzymać czystość na obiekcie.

Na terenie sali zabaw dzieci znajdą mnóstwo atrakcji. Zacznijmy od strefy maluszka dla dzieci do 4 roku życia. Jest to specjalnie wydzielona strefa dla naszych najmłodszych gości oraz ich rodziców. Znajdziemy tam domek na drzewie z bezpośrednim zjazdem do basenu wypełnionego miękkimi kulkami, tablice manipulacyjne, maty edukacyjne, klocki do swobodnej zabawy oraz stoły multimedialne. Na strefę wpuszczane są wyłącznie dzieci młodsze, aby zapewnić im jak najwyższy komfort zabawy. W strefie dla dzieci starszych znajdziemy z kolei całą kilkupiętrową konstrukcję zabawową, zwaną potocznie „Małpim Gajem” z tajemnymi przejściami, tunelami, przezroczystymi tubami, domkami na drzewie, kilkutorowymi zjeżdżalniami. Ścianka multimedialna Knoocker, zestaw 12 kryjówek zwierząt umieszczony na terenie całej Sali zabaw, wieża spidermana, instalacja ekolas, szybkie nóżki, pinpress oraz co równie istotne – piracki statek oraz diabelski młyn, czyli atrakcje z wesołego miasteczka, co wyróżnia nasze centrum rozrywki na tle pozostałych.

Spośród innych sal zabaw, Inca Play wyróżnia jeszcze kilka kwestii – między innymi szeroki wybór pakietów na organizację urodzin dla dziecka. Do wyboru jest 5 pakietów oraz 5 tematycznych salek uniwersalnych, przystosowanych zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. Urodziny to niezapomniane przeżycie dla dziecka, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy szczegół został dopracowany. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Przyjęcia organizujemy od poniedziałku do niedzieli, 7 dni w tygodniu. Po więcej szczegółów odsyłamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu mailowego lub telefonicznego z recepcją Sali zabaw.

Kolejną kwestią wyróżniającą nas na tle innych centrów rozrywki jest świeży i smaczny catering przygotowywany u nas od podstaw na miejscu w kawiarni Inca Cafe. Szeroki wybór przekąsek zarówno dla dzieci jak i dorosłych, jakość produktów i serce, jakie wkładamy w ich przygotowanie, mają odzwierciedlenie w smaku i aromacie. W kwestii kulinarnej, mamy dla Was pierwszą niespodziankę – najprawdopodobniej już w tym miesiącu uruchomimy możliwość zakupu prawdziwej włoskiej pizzy na wynos!

A jeśli jesteśmy już przy niespodziankach, szykujemy kolejną. 19 marca odbędzie się u nas impreza z okazji pierwszego dnia wiosny, podczas której w ramach zakupionego biletu wstępu będzie można uczestniczyć w warsztatach oraz tematycznych zabawach, w trakcie których powitamy Panią Wiosnę! Szczegóły będziemy przedstawiać bliżej terminu wydarzenia za pośrednictwem naszych social media: konto na Facebooku, a także profil na Instagramie. Mamy nadzieję, że już niedługo nas odwiedzicie w Inca Play!