Luty w Inca Play

Tanecznym, karnawałowym krokiem przeszliśmy przez styczeń i rozpoczynamy kolejny miesiąc! Luty szykuje się równie ekscytująco co styczeń, ponieważ przygotowaliśmy dla Was następne, magiczno-taneczne niespodzianki!

W centrum rozrywki dla dzieci nieprzerwanie dbamy o bezpieczeństwo zabawy naszych najmłodszych gości. Na bieżąco monitorujemy wszystkie zalecenia i obostrzenia wydawane przez rząd oraz Główny Inspektorat Sanitarny i działamy zgodnie z zaleceniami. Zmniejszyliśmy limit obłożenia Sali zabaw, w kilku widocznych punktach znajdują się urządzenia do dezynfekcji dłoni. Na całej sali zabaw rozwieszone są również informacje o obowiązku zakrywania ust i nosa, utrzymywaniu dystansu społecznego. Wszystkie klamki, przyciski, poręcze – miejsca szczególnie „narażone” na kontakt z dłońmi są regularnie dezynfekowane przez naszych pracowników. Sala wyposażona jest również w lampy bakteriobójcze oraz specjalną wykładzinę stosowaną między innymi w placówkach szpitalnych.

Sala zabaw dla dzieci Inca Play to miejsce, w którym nie brakuje atrakcji. Począwszy od strefy maluszka zaprojektowanej dla dzieci do 4 roku życia gdzie znajdziemy między innymi domek na drzewie z bezpośrednią zjeżdżalnią do basenu z kulkami, tablice manipulacyjne, maty edukacyjne, pufy oraz klocki, poprzez strefę dla dzieci starszych, gdzie znajdziemy ogromną konstrukcję zabawową, zwaną potocznie „małpim gajem” z licznymi torami, przeszkodami, lasami piankowymi, tunelami, przezroczystymi tubami, krętymi zjeżdżalniami i domkami na drzewie, a nawet z boiskiem piłkarskim! Do tego oczywiście ścianka interaktywna Knoocker, atrakcje rodem z wesołego miasteczka, czyli diabelski młyn oraz piracki statek, szybkie nóźki, pinpress, instalacja ekolas oraz 12 kryjówek edukacyjnych rozlokowane na terenie całego centrum rozrywki dla dzieci.

Jedną z dodatkowych atrakcji są także organizowane przez nas mniej więcej raz w miesiącu dni tematyczne / eventy. W styczniu rozpoczynaliśmy Karnawał imprezą 22 stycznia, natomiast w lutym pożegnamy również Karnawał iście magiczno – tanecznie! Szczegółów możecie spodziewać się oczywiście na naszych social media: konto na Facebooku, a także profil na Instagramie. Wspaniałą niespodziankę szykujemy na 27 lutego w godzinach przedpołudniowych. Oczekujcie niebawem więcej informacji!

W naszym centrum rozrywki organizujemy oczywiście przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Posiadamy duży zakres wyboru pakietów urodzinowych oraz salek urodzinowych zarówno w weekend, jak i w tygodniu, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W tygodniu przyjęcia organizowane są najpóźniej o godzinie 17:30, a w soboty i w niedziele o ustalonych z góry godzinach: 10:30, 14:00 lub 17:00.

W trakcie przyjęcia serwujemy oczywiście pyszne jedzenie i przekąski prosto z naszej kawiarni Inca Cafe. Wszystko przygotowujemy sami na miejscu. Naszym ostatnim hitem jest nowość w naszej ofercie – szeroki wybór pizzy, wypiekanej na miejscu w oparciu o wysokiej jakości, włoskie składniki – ser mozzarella, grana padano, szynka prosciutto, salami picante czy pasta z czarnej trufli. Cienkie ciasto, oliwa z oliwek dopełniają obrazu włoskiego zakątka w naszej kawiarni. Dodajmy do tego aromatyczną kawę i herbatę oraz przepyszne ciasta również przygotowywane na miejscu, a naszym oczom ukaże się obraz fantastycznego, kameralnego miejsca gdzie można skosztować wspaniałych wypieków.