Styczeń w Inca Play

Z pełnym animuszem po zabawie sylwestrowej chcielibyśmy razem z Wami przywitać nowy, 2022 rok! Oby obfitował on w wiele radości, miłości. Mamy nadzieję, że wszystkie życzenia, postanowienia się spełnią. My również mamy w stosunku do Was pewną obietnicę – że jak zawsze, będziecie się u nas świetnie bawić! Jak co miesiąc, przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji.

Na bieżąco monitorujemy wszystkie zalecenia i obostrzenia wydawane przez rząd oraz Główny Inspektorat Sanitarny i działamy zgodnie z zaleceniami. Zmniejszyliśmy limit obłożenia Sali zabaw, w kilku widocznych punktach znajdują się urządzenia do dezynfekcji dłoni. Na całej sali zabaw rozwieszone są również informacje o obowiązku zakrywania ust i nosa, utrzymywaniu dystansu społecznego. Wszystkie klamki, przyciski, poręcze – miejsca szczególnie „narażone” na kontakt z dłońmi są regularnie dezynfekowane przez naszych pracowników. Sala wyposażona jest również w lampy bakteriobójcze oraz specjalną wykładzinę stosowaną między innymi w placówkach szpitalnych.

W centrum rozrywki dla dzieci Inca Play najmłodsi znajdą mnóstwo atrakcji, dzięki którym nie będą chcieli wracać do domu! Atrakcje z wesołego miasteczka (diabelski młyn, piracki statek), kilkupoziomowy małpi gaj składający się z wielu przejść, tuneli, przezroczystych tub, zjeżdżalni, domków na drzewie, boiska piłkarskiego oraz kryjówek edukacyjnych stanowią nie lada gratkę dla każdego odwiedzającego nas dziecka! Dla dzieci do lat 4 przygotowana jest również strefa malucha z matami edukacyjnymi, tablicami manipulacyjnymi oraz z basenem z kulkami, gdzie najmłodsi miło spędzają czas pod okiem swoich opiekunów.

Już teraz możemy Wam zapowiedzieć, że w sobotę 22 stycznia między 13:00 a 17:00 w naszym centrum rozrywki odbędzie się również impreza Karnawałowa z mnóstwem zabaw, dobrej muzyki oraz kilkoma dodatkowymi niespodziankami, których nie możemy jeszcze zdradzić 😊 Szykujcie się na wspaniałą zabawę, oraz wymyślajcie już przebrania, w jakich pojawicie się na sali zabaw! Więcej szczegółów odnośnie do imprezy będziemy przekazywać za pośrednictwem naszych social mediów, zwłaszcza poprzez konto na Facebooku, a także profil na Instagramie.

Wraz z nowym Rokiem przygotowaliśmy również nową ofertę przyjęć urodzinowych, w tym dużą niespodziankę – najtańsze urodziny na sali zabaw w Warszawie! Szczegółowe informacje dotyczące organizacji urodzin znajdziecie na naszej stronie internetowej. Do wyboru będzie jeszcze więcej pakietów dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie 😊

Nasza kawiarnia również regularnie przechodzi zmiany, które nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka, jednak zapewniamy że codziennie dokładamy wszelkich starań, by dania wychodzące z kuchni Inca Cafe miały powtarzalny, wspaniały smak, by ciasta zawsze smakowały wybornie, by kawa i herbata były aromatyczne jak ma to miejsce do tej pory. Doskonale wiemy, jak jakość produktów ma znaczenie dlatego używamy tylko tych najwyższej jakości, byście na co dzień mogli korzystać z dobrodziejstw naszej kawiarni 😊

To kiedy widzimy się w naszej sali zabaw? Mamy nadzieję, że będziecie nas chętnie odwiedzać jak przez ostatnie półrocze!