Jak co miesiąc, spieszymy do Was z porcją nowości, nad którymi nieustannie pracujemy, by urozmaicić Wam pobyt w najlepszej sali zabaw dla dzieci, jaką jest Inca Play! 😊 Tym razem z okazji marca i zbliżającej się wiosny, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które przypadną Wam do gustu! Gotowi? To zaczynamy!

Nasze centrum rozrywki to miejsce przeznaczone dla całej rodziny. Podczas gdy dziecko będzie szaleć przy niezliczonej ilości atrakcji na sali i dodatkowo odkrywać kolejne zwierzęta w kryjówkach edukacyjnych, rodzice będą mieli możliwość uczestniczenia w zabawie razem z dzieckiem (nasze atrakcje przeznaczone są także dla osób dorosłych), a gdy najdzie ochota na odpoczynek, zaznają chwilę relaksu w kawiarni Inca Cafe, w której będą mogli przy aromatycznej kawie / herbacie posilić się wartościowym posiłkiem czy przekąsić pyszne, wypiekane na miejscu ciasto 😊 Oferta Inca Cafe została poszerzona o pożywne śniadania serwowane od 8:30 oraz o różne zupy, które można zamówić od poniedziałku do piątku. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

W naszym centrum zabaw dla dzieci można zorganizować również najlepsze urodziny dla dzieci w Warszawie! Na naszej stronie internetowej wystartował również konkurs, w ramach którego można wygrać organizację urodzin dla Twojego dziecka! Wśród naszych nowych, 6 salek urodzinowych, każda opowiada inną historię. W tej notatce chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na salkę UL, w której od teraz macie możliwość podziwiać i bawić się naszym unikatowym SONGBOARDEM! To specjalna instalacja, która wbrew pozorem nie ma wiele wspólnego ze śpiewaniem – chyba że będziecie śpiewać z zachwytu 😊 Na songboardzie można tworzyć napisy i rysunki za pomocą specjalnych ruchomych dwukolorowych kulek lub tworzyć dowolne projekty. Co istotne, takiej instalacji nie ma w ŻADNEJ sali zabaw w Polsce! Czy widzieliście już kiedyś coś takiego?

A czy widzieliście już w jakiejś sali zabaw rośliny oczyszczające powietrze? Inca Play jest wypełniona roślinkami, które znajdziecie na recepcji, głównym placu oraz w strefie kawiarni. Rośliny dodają charakteru temu miejscu, dzięki czemu jesteśmy jeszcze bliżej natury, zgodnie z naszą filozofią i głównym założeniem.

Jesteśmy bliżej natury z jeszcze wielu różnych powodów, co postaraliśmy się uwypuklić w przygotowanym na bloga tekście o naszych eko rozwiązaniach w sali zabaw i gorąco zachęcamy do lektury! Włożyliśmy wiele pracy by przygotować dla Was miejsce bezpieczne, atrakcyjne i spójne tematycznie i jesteśmy przekonani, że ścieżka, którą podążamy, jest słuszna.

Nasza sala zabaw to jednak nie tylko urodziny i zabawa z użyciem atrakcji dostępnych na placu. To także warsztaty edukacyjne oraz imprezy tematyczne, nawiązujące do ważnych dla nas wydarzeń i tematów. Od lutego na naszej stronie internetowej pojawia się grafik różnorodnych zajęć dla dzieci oraz dorosłych organizowanych w Inca Play. Od gordonek, matsensorek, po masaż Shantala, w których każdy znajdzie coś dla siebie! 5 marca o 18:30 odbędzie się również bezpłatny warsztat dla ojców, prowadzony przez blogera Zawód Ojciec o nazwie Tata XXI wieku – lider, partner czy podwykonawca? Warsztaty dla ojców, którzy chcą mądrze przewodzić swojej rodzinie. Już teraz zachęcamy do uczestnictwa! 😊

Przygotowaliśmy również bogatą ofertę imprez tematycznych w tym miesiącu: 3 marca odbędzie się u nas słodki event, w ramach którego dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnym warsztacie kulinarnym w naszej pięknej salce kucharskiej, a rodzice w kawiarni skosztować poszerzonej oferty gastronomicznej ze słodkościami wypiekanymi przez nas na miejscu! W dzień kobiet szczególnie uhonorujemy również wszystkie Panie, które tego dnia pojawią się w naszej sali zabaw – zarówno estetycznie, jak i kulinarnie. 17 marca z kolei organizujemy Dzień Zdrowia w Inca Play, na którym przewidujemy dla Was dużo ciekawych aktywności! Na 21 marca przypada również Światowy Dzień Lasu, na który przygotowaliśmy kolejne niespodzianki!

Czy jesteście ciekawi co więcej będzie się u nas działo w najbliższym miesiącu! Nic prostszego! Zachęcamy do obserwowania na bieżąco naszej strony internetowej, fanpage’a na Facebooku oraz profilu na Instagramie na których będziemy zdradzać szczegóły dotyczące planowanych przez nas imprez, dni tematycznych, warsztatów oraz wielu innych aktywności! Do zobaczenia w Inca Play! 😊

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa