Partnerzy

BlocoLoco to bezpieczne, przyjazne i kreatywne miejsce dla dzieci, po brzegi wypełnione wielkimi piankowymi klockami Mammutico. Duży rozmiar klocków i ich różnorodny kształt sprawiają, że ciągu kilku minut dzieci mogą wybudować zupełnie inny świat, przenieść się w czasie lub zmienić osobowość.

Klocki z BlocoLoco łączą ze sobą wspaniałą zabawę z absolutnym bezpieczeństwem. Są bardzo duże ale przy tym niezwykle lekkie i miłe w dotyku. Ich rozmiary zachęcają do zabawy, intrygują i wyzwalają niezwykłe emocje! Zarówno dzieci jak i dorośli nie mogą oprzeć się zabawie w tak niezwykłym i kreatywnym miejscu. Możliwości klocków Mammutico określa bowiem wyłącznie granica wyobraźni, którą posiada każdy z nas!

 

 

Akkademus jest wyjątkową szkołą języków obcych o charakterze butikowym. Zapewnia wysoki standard i indywidualne podejście zorientowane na zapewnienie najbardziej optymalnego procesu opanowania języka. Szkoła językowa Akkademus zaprasza na zajęcia dzieci już od 6 miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież i dorosłych autorską innowacyjną metodą FLUENT. Jest owocem wieloletnich doświadczeń i starań, aby nauczanie prowadziło do jak najlepszych efektów, zorientowanych na rzeczywiste postępy w opanowaniu języka obcego.

Egurrola Dance Kids to szkoła tańca stworzona z myślą o dzieciach. Na kilku nowocześnie wyposażonych salach tanecznych maluchy bez przeszkód mogą oddawać się nauce nowych kroków tanecznych i zabawie, a wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów i pedagogów.

Zajęcia taneczne z hip hopu, tańca nowoczesnego, jazzowego i innych stylów prowadzone są w różnych grupach wiekowych i na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki temu każde dziecko znajdzie tutaj coś, co je zainteresuje i pomoże rozwijać pasję do tańca. Dodatkowo w naszej szkole znajduje się specjalny kącik dla dzieci, w którym maluchy mogą pobawić się, oczekując na zajęcia, porysować i miło spędzić czas.

Egurrola Dance Kids to jedyna taka szkoła tańca dla dzieci!

W naszej sali zabaw honorujemy Kartę Dużej Rodziny (dotyczy wyłącznie biletów no limit). Przy okazaniu karty otrzymacie:

  • 10% rabatu na zakup biletu przy zakupie biletu dla jednego dziecka
  • 20% rabatu na zakup jednego biletu przy zakupie dwóch biletów
  • 50% rabatu na zakup jednego biletu przy zakupie biletu dla trójki dzieci
  • Darmowe wejście dla czwartego i kolejnego dziecka przy zakupie co najmniej 4 biletów
  • 20% rabatu na kawę i herbatę w kawiarence INCA CAFE.

To program zniżek dla aktywnych krwiodawców na terenie całej Polski, prowadzony przez lokalne Kluby Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża oraz samych honorowych dawców krwi czy przyjazne idei HDK organizacje, instytucje, urzędy i media.

Inca Play Honorowym Dawcom Krwi oferuje zniżkę na bilety dla dzieci i wnuków:

– 20% na całodniową zabawę w Inca Play!

Okaż swoją legitymację przy kasie i zyskaj specjalny rabat!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa