Partnerzy

BlocoLoco to bezpieczne, przyjazne i kreatywne miejsce dla dzieci, po brzegi wypełnione wielkimi piankowymi klockami Mammutico. Duży rozmiar klocków i ich różnorodny kształt sprawiają, że ciągu kilku minut dzieci mogą wybudować zupełnie inny świat, przenieść się w czasie lub zmienić osobowość.

Klocki z BlocoLoco łączą ze sobą wspaniałą zabawę z absolutnym bezpieczeństwem. Są bardzo duże ale przy tym niezwykle lekkie i miłe w dotyku. Ich rozmiary zachęcają do zabawy, intrygują i wyzwalają niezwykłe emocje! Zarówno dzieci jak i dorośli nie mogą oprzeć się zabawie w tak niezwykłym i kreatywnym miejscu. Możliwości klocków Mammutico określa bowiem wyłącznie granica wyobraźni, którą posiada każdy z nas!

 

Akkademus jest wyjątkową szkołą języków obcych o charakterze butikowym. Zapewnia wysoki standard i indywidualne podejście zorientowane na zapewnienie najbardziej optymalnego procesu opanowania języka. Szkoła językowa Akkademus zaprasza na zajęcia dzieci już od 6 miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież i dorosłych autorską innowacyjną metodą FLUENT. Jest owocem wieloletnich doświadczeń i starań, aby nauczanie prowadziło do jak najlepszych efektów, zorientowanych na rzeczywiste postępy w opanowaniu języka obcego.

Egurrola Dance Kids to szkoła tańca stworzona z myślą o dzieciach. Na kilku nowocześnie wyposażonych salach tanecznych maluchy bez przeszkód mogą oddawać się nauce nowych kroków tanecznych i zabawie, a wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów i pedagogów.

Zajęcia taneczne z hip hopu, tańca nowoczesnego, jazzowego i innych stylów prowadzone są w różnych grupach wiekowych i na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki temu każde dziecko znajdzie tutaj coś, co je zainteresuje i pomoże rozwijać pasję do tańca. Dodatkowo w naszej szkole znajduje się specjalny kącik dla dzieci, w którym maluchy mogą pobawić się, oczekując na zajęcia, porysować i miło spędzić czas.

Egurrola Dance Kids to jedyna taka szkoła tańca dla dzieci!

W naszej sali zabaw honorujemy Kartę Dużej Rodziny (dotyczy wyłącznie biletów no limit). Przy okazaniu karty otrzymacie:

 

  • 20% zniżki na wszystkie zakupione bilety 1h i 2h oferowane w Sali zabaw Inca Play.

  •  10% zniżki na pakiety urodzinowe PREMIUM, CHEFMASTER oraz VIP, zniżka nie łączy się z innymi promocjami.

To program zniżek dla aktywnych krwiodawców na terenie całej Polski, prowadzony przez lokalne Kluby Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża oraz samych honorowych dawców krwi czy przyjazne idei HDK organizacje, instytucje, urzędy i media.

Inca Play Honorowym Dawcom Krwi oferuje zniżkę na bilety dla dzieci i wnuków:

– 20% na całodniową zabawę w Inca Play!

Okaż swoją legitymację przy kasie i zyskaj specjalny rabat!

Pokoje zagadek Team Exit to w pełni bezpieczna rozrywka zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Gracze przenoszą się w inny świat, starając się rozwiązać zagadki z krainy bajecznej Narnii lub w pustynnym klimacie Dzikiego Zachodu Ameryki poszukują skarbu, a na Marsie podejmują kosmiczną misje. W pokoju Powstania Warszawskiego przenoszą się w świat Powstańców.

Team Exit poprzez rozwiązywanie zagadek i łamigłówek gwarantuje niesamowite przeżycia uczestników w zupełnie innej rzeczywistości, przy tym zapewnia rozwój intelektualny oraz angażuje we współpracę pomiędzy uczestnikami.

Przygodę z Nami mogą rozpocząć dzieci od 8 roku życia, a pokoje dobieramy dla Państwa zgodnie z wiekiem i umiejętnościami uczestników zabawy. Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, pomoc w trakcie zabawy tak, aby każdy z uczestników rozwiązał zagadki i zdobył upragnione trofeum. Posiadamy także zaplecze animatorów zabaw, jednakże zachęcamy rodziców do wzięcia udziału z zabawie.

OK System Polska jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji i zdrowia. Podejmujemy współpracę partnerską ze starannie wybranymi firmami na terenie całego kraju, świadczącymi usługi wysokiej jakości w zakresie: sportu i rekreacji oraz kultury i rozrywki. Oferujemy naszym Klientom MULTIKARNETY OK – abonamenty umożliwiające korzystanie z najszerszej na rynku gamy usług sportowych, rekreacyjnych i prozdrowotnych. Liczba obiektów, w których honorowane są MULTIKARNETY OK nieustannie wzrasta. Stale wdrażamy nowe usługi i inicjatywy, oferując naszym Klientom dostęp do rozwiązań, dzięki którym zadbają o swoją aktywność fizyczną i zdrowie również w świecie online.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa