Marzec w Inca Play

Witamy w marcu,

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami „) Czy czujecie już wiosenną aurę i przypływ energii ? Drodzy klienci, serdecznie zapraszamy Was do wspólnej zabawy w naszym centrum rozrywki dla całej rodzinyhttps://incaplay.pl/poznaj-nas/. W marcu jak w każdym miesiącu przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych atrakcji!

Przypominamy, że cały czas możecie brać udział w konkursie urodzinowym – spróbujcie swoich sił, a może to właśnie Wy wygracie wspaniałe przyjęcie urodzinowehttps://incaplay.pl/wygraj-urodziny-w-incaplay/ dla swojej pociechy!

Jak wiecie każdy miesiąc w Sali zabaw dla całej rodziny Inca Play zwiastuje nowe wydarzenie wypełnione rozrywką ! W marcu będzie podobnie. Już teraz serdecznie zapraszamy! 8.03.20r.- upłynie nam pod hasłem „ Dzień dla Kobiet” – drogie mamy, to będzie Wasze święto- przygotujemy Wam kącik relaksu, abyście mogły poczuć się w tym dniu wyjątkowo. A co więcej … na wszystkie Panie, które nas odwiedzą w tym dniu czekać będzie miła niespodzianka, a w kawiarni Inca Cafe Panie otrzymają specjalny rabat na ciasta oraz pyszną kawę 🙂

Jak już pewnie wiecie, nasza sala zabaw dla dzieci poprzez akcję: „Kupując- Pomagasz” wspiera w swoich zmaganiach z chorobą małego Olinka– 1% ze sprzedaży biletów całodziennych, przekazujemy właśnie dla tego małego, dzielnego chłopca.

Również podczas wyżej wspomnianego wydarzenia „Dzień dla kobiet” będziemy zbierać pieniądze. Każdy będzie miał możliwość wrzucić coś od siebie do puszki i również pomóc. Do czego z całego serca zachęcamy. Akcja charytatywna o której mowa, trwać będzie nie tylko w marcu. Ponieważ już od listopada 2019r. – sala zabaw dla dzieci Inca Play przekazuje 1% przychodów ze sprzedaży biletów całodziennych 🙂 Więc szczególnie zachęcamy, podczas wizyty w naszym centrum rozrywki dla całej rodziny do wyboru tych właśnie biletów.

Drodzy rodzice, jeśli Wasze pociechy świętują swoje urodziny w marcu, to przypominamy że w Sali zabaw dla dzieci Inca Play zorganizujemy najlepsze urodziny Twojemu dziecku 🙂 7 pakietów do wyboru, 6 wspaniałych, unikatowych salek- każda zupełnie inna i wyjątkowa. Atrakcje sali zabaw dla dziecihttps://incaplay.pl/poznaj-nas/atrakcje/ udoskonalą każdą urodzinową imprezę: jedyne w Polsce atrakcje z wesołego miasteczka sprawią, ze urodziny Twojego dziecka będą jeszcze bardziej wyjątkowe i wszyscy goście zapamiętają je na długo, a mały Jubilat będzie zachwycony!

Serdecznie zachęcamy wszystkich klientów naszej Sali zabaw do zapoznania się z ofertą urodzinową. Wraz z nowym rokiem- wprowadziliśmy wiele ciekawych promocji urodzinowych, dzięki którym oferta którą posiadamy jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Zorganizujemy Twojemu dziecku wymarzone przyjęcie urodzinowe z masą atrakcji, pysznym poczęstunkiem z naszego menu urodzinowego i wyjątkową, niepowtarzalną zabawą. Sprawdź ofertę urodzinową Inca Play już dziś i zarezerwuj urodziny dla swojego dziecka!

Drodzy rodzice, wiemy że jesteście zapracowani, w dzisiejszych czasach tak ciężko o chwilę spokoju tylko dla siebie 🙂 ale mamy dla Was dobre wieści, w naszej kawiarni dla rodziców i dzieci- spędzicie miło czas, możecie wziąć ze sobą notatki, komputer i popracować- w momencie gdy tuż obok Wasza pociecha spędzi czas na zabawie ! Umilcie sobie poranek bądź popołudnie wizytą w Inca Cafe- miejscu stworzonym specjalnie dla rodziców 🙂 w naszym menu kawiarni między innymi pyszne sałatki, kanapki, grzanki i śniadania. Więc poza kawą zapraszamy również na pyszną przekąskę.

Zapraszamy wszystkich do obserwowania mediów społecznościowych Inca Play:
Facebook
Instagram
Blog