Maj w Inca Play zapowiada się bardzo gorąco! Czekają na Was nowości, ciekawe wydarzenia, oraz super promocje urodzinowe! Z początkiem miesiąca lekko zwolnimy tempo, gdyż w dniach 1.05 oraz 3.05 Inca Play będzie nieczynna, ale za to 2-go maja zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy już od godziny 11:00!

Powoli nabieramy rozpędu… i ogłaszamy nową promocję urodzinową! W każdą niedzielę majową nasze salki urodzinowe będą o połowę tańsze! Niezależnie od godziny przyjęcia urodzinowego otrzymacie od nas rabat 50% na wybraną salkę! Ale to nie wszystko! Do każdego przyjęcia w tym dniu (niedziela) dodajemy animacje gratis*! Kto nie chciałby choć na chwilę poczuć się jak prawdziwy pirat, rycerz lub jak księżniczka! Dzięki naszym animatorom Wasze urodziny będą niezapomniane i pełne wrażeń!

Dodatkowo dzięki nowym propozycjom już teraz w Inca Play możecie spróbować jazdy na rollercoasterze, zwiedzać świat oraz skoczyć ze spadochronem! To wszystko dzięki Virtual Reality! Czym jest wirtualna rzeczywistość? To obraz sztucznej rzeczywistości stworzony dzięki najnowszej technologii komputerowej! Efektowny wirtualny świat pokazany jest za pomocą kosmicznych gogli! Emocje gwarantowane!

Poszerzyliśmy także naszą ofertę o warsztaty robotyki! Uczestnicy mają okazję skonstruować swojego własnego robota oraz sterować nim na specjalnie przygotowanej do tego macie! Teraz każdy może rozpocząć w Inca Play karierę małego inżyniera!

Nie zapomnieliśmy także o starszych dzieciach i nastolatkach! Specjalnie dla nich powstała oferta „Urodziny w klubie”! Przyjęcia odbywają się w klubie Lucid zlokalizowanym obok Sali zabaw Inca Play. W ofercie znajdziecie nie tylko Virtual Reality oraz Programowanie Robotów, ale także Zumbę, Minigolfa i drinki bezalkoholowe!

Maj to także miesiąc, w którym obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w roku: Dzień Mamy!  W sobotę 27 maja będziemy przygotowywać z dziećmi laurki oraz prezenty dla mam! Będziecie mogli także z okazji tego święta skonstruować własnego robota, gdyż właśnie wtedy pojawią się u nas instruktorzy, którzy pojawiać się będą także na Waszych przyjęciach urodzinowych! To świetna okazja, aby sprawdzić się w roli małego inżyniera!

Śledźcie nasz fanpage oraz stronę internetową! Niespodzianki czekają.. J

 

*animacje: W krainie księżniczek i rycerzy, Piracka Wyspa Skarbów.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa