Luty w Inca Play

Luty to okres ferii zimowych, zatem mamy nadzieję, że spędzimy ten czas wspólnie na najlepszej zabawie!

Inca Play czyli sala zabaw dla całej rodziny to jedno z niewielu takich miejsc w Warszawie, gdzie rodzice mogą przywrócić wspomnienia dziecięcej beztroskiej zabawy, ponieważ atrakcje są przystosowane dla wszystkich! W Sali zabaw dla dzieci Inca Play  dorośli korzystają z atrakcji z wesołego miasteczka oraz z konstrukcji zabawowej – to wspaniała forma rozrywki ale również trening! 🙂

W lutym zaprosimy Was na wyjątkowo słodkie wydarzenie, ponieważ organizujemy dni małego cukiernika, podczas których zamienimy się w najsłodsze miejsce na ziemi, będą warsztaty, zajęcia i wiele innych słodyczowych atrakcji !

Oprócz tego czekać będą przepyszne pączki oraz ciasta – wszystko przygotujemy dla Was sami na miejscu!

W centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play posiadamy ofertę na organizację wyjątkowych i unikatowych przyjęć urodzinowych dla dzieci. Przestronne i designerskie salki urodzinowe zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Do wyboru jest m. in. salka UL, w której każde dziecko może poczuć się jak pszczółka, a to wszystko dzięki żółto-pomarańczowym barwom oraz ścianie przypominającej plastry miodu. Salka LAS, gdzie leśne zwierzątka świecą w świetle UV, oraz salka CELEBRYCKA, w której jubilat może poczuć się jak gwiazda filmowa.

Oprócz tego Sala zabaw dla dzieci ma do zaoferowania bogate menu urodzinowe, które zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Pizza, frytki belgijskie, deska tapasów – a może mini wrapy i szarlotka? Tak szeroki wybór to tylko Sali zabaw dla dzieci Inca Play.
Przyjęcia urodzinowe dla dzieci w naszej Sali zabaw są zawsze wyjątkowe, ponieważ przygotowywane ze szczególną starannością, dokładnością. Sympatyczna obsługa przykłada dużą uwagę, aby jubilat jak i jego goście, wyszli z uśmiechem na twarzy.

Centrum rozrywki dla całej rodziny to nie tylko zabawa, przyjęcia urodzinowe ale także kawiarnia Inca Cafe dla całej rodziny. Przestrzeń jest przepiękna ! Otoczona żywymi roślinami oraz co bardzo ważne z dostępem do świata dziennego. Wygodne i przestronne miejsce na pracę przy filiżance pysznej, aromatycznej kawy. Stoliki umiejscowione są tak, aby rodzice mogli swobodnie zerkać na bawiące się dzieci- ale aby mogli również odpoczywać w miękkich fotelach. Kawiarnia to nie tylko najlepsza kawa ale także zdrowe przekąski, domowe ciasta, obszerna oferta śniadaniowa dostępna przez cały dzień. W naszej kawiarni wszystko jest przygotowane na miejscu, na bieżąco. Kawiarnia Inca Cafe dla całej rodziny stawia na jakość produktu, poziom oraz świeżość- sprawdźcie koniecznie sami przy kolejnej wizycie!

Zapraszamy do obserwowania mediów społecznościowych Inca Play:
Instagram
Blog
Facebook